دانلود iplus msg - پیام رسان آی پلاس برای اندروید توضیحات برنامه

دانلود iplus msg - پیام رسان آی پلاس برای اندروید

iplus msg عنوان یک نسخه غیر رسمی از تلگرام می باشد که با تکیه بر API نسخه اصلی این مسنجر امکانات متنوع و مطلوبی را در اختیارتان قرار می دهد. همه ما می دانیم که نسخه اصلی بسیاری از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی همراه با محدودیت هایی عرضه می شوند. گاها برخی از این محدودیت ها از نظر ما موضوع خاصی به نظر نمی رسد، اما همانند حالت روح که مدت ها بر سر زبان ها افتاد سیاست های حریم خصوصی را زیر پا می گذارد. شاید اگر بگوییم که نسخه های غیر رسمی تلگرام بیشتر از نسخه اصلی محبوب هستند دروغ نگفته ایم! با این وجود توسعه دهندگان بسیاری اقدام به انتشار نسخه های متفرقه بسیاری نموده اند که در این پست قصد معرفی یکی از بهترین آن ها را داریم.

بدون شک یکی از بهترین و پر امکانات ترین نسخه غیر رسمی تلگرام iplus msg می باشد که با ارائه مجموعه ای از امکانات در زمینه های گوناگون یک تجربه فوق العاده برای شما عزیزان فراهم می سازد. شاید در این مسنجر خبری از حالت روح نباشد؛ اما به جای آن یک ویژگی برای خاموش و یا روشن کردن اکانت در دسترس است! در این حالت شما عزیزان می توانید اکانت خود را خاموش کرده تا هنگام متصل شدن به اینترنت هیچ گونه پیامی دریافت نکنید.

در کنار تمامی ویژگی های کاربردی سازندگان برنامه آی پلاس مسنجر توجه ویژه ای به حالت شخصی سازی داشته اند؛ در حالت شخصی سازی شما عزیزان قادر به ایجاد تغییرات متنوعی در تم و یا حتی فونت های این نسخه از تلگرام هستید. علاوه بر این اگر در تعداد بسیاری از گروه ها و یا کانال ها عضو شده اید برای جلوگیری از سردرگمی می توانید آن ها را در تب های مختلفی دسته بندی نمایید. این دسته بندی ها از هر گونه شلوغی جلوگیری کرده و کمک می کنند که در زمان کوتاه تری به پیام ها و یا گروه های مورد نظرتان دست پیدا کنید.

ویژگی های برنامه iplus msg :

  • امکان روشن و خاموش کردن اکانت خود
  • پشتیبانی از مدیریت چندین اکانت به صورت همزمان
  • دسته بندی تمامی چت های خود با یک اشاره
  • کلید چت فوری در تمام گپ ها
  • حالت رادار برای پیدا کردن نزدیک ترین افراد به شما
  • مجموعه ای از گزینه ها برای شخصی سازی محیط برنامه

برنامه های مشابه iplus msg

دانلود RUBIKA X 2.9.7 – آپدیت جدید برنامه روبیکا ایکس اندروید

RUBIKA X

Online Mode
0
2.9.7
دانلود Telegram 8.1.1 – آپدیت جدید اپلیکیشن تلگرام اندروید

Telegram

Online Mode
3.09
8.1.1
دانلود Simple SMS Messenger premium - برنامه ساده مدیریت sms اندروید

Simple SMS Messenger

Offline Mode
0
5.10.0
دانلود برنامه Bestgram برای اندروید

Bestgram

Online Mode
3.13
1.2.5
دانلود GBWhatsApp 11.80 – آپدیت برنامه جی بی واتساپ اندروید

GBWhatsApp

Online Mode
3.31
11.80

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه