Numberbook- Spam Blocker توضیحات نامبربوک

Numberbook- Spam Blocker

Numberbook یک اپلیکیشن کاربردی و نوآورانه برای مدیریت هوشمند تماس ها و مخاطبین در گوشی های هوشمند است. این برنامه با بهره گیری از فناوری پیشرفته، راه حل های کارآمدی برای چالش های متداول کاربران در زمینه مدیریت ارتباطات ارائه می دهد. یکی از ویژگی های منحصربفرد Numberbook، توانایی آن در شناسایی و جلوگیری از تماس های ناخواسته و مزاحم است. این قابلیت کاربردی با استفاده از الگوریتم های هوشمند، به طور خودکار تماس های اسپم و ناشناس را تشخیص می دهد و از ورود آنها به گوشی شما جلوگیری می کند. این امر به شما این امکان را می دهد تا تجربه لذت بخش تری از استفاده از گوشی هوشمند خود داشته باشید و از آزار تماس های مزاحم در امان بمانید.

اما Numberbook فقط محدود به مسدود کردن تماس های ناخواسته نیست. یکی دیگر از ویژگی های مهم این برنامه، یکپارچه سازی مخاطبین از منابع مختلف است. Numberbook به طور هوشمند تمامی مخاطبین شما را از شبکه های اجتماعی، دفترچه تلفن و سایر منابع جمع آوری می کند و در یک مکان متمرکز قرار می دهد. این قابلیت کارآمد به شما امکان می دهد تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن، مخاطب مورد نظر خود را پیدا کنید.

اما ویژگی های Numberbook به همین جا ختم نمی شود. این برنامه با تأکید بر حفظ حریم خصوصی، به شما این امکان را می دهد که تنها با افراد مورد اعتماد و دلخواه خود در ارتباط باشید. شما می توانید مخاطبین ناخواسته را حذف کرده یا از ارتباط با آنها جلوگیری کنید، و فقط با کسانی که برایتان اهمیت دارند در تعامل باشید.

اگر از شلوغی و آزار تماس های ناخواسته خسته شده اید، اگر می خواهید تمام مخاطبین خود را در یک مکان داشته باشید، اگر می خواهید از رویدادها و فرصت های جذاب در اطراف خود باخبر شوید، و اگر برایتان حفظ حریم خصوصی و انتخاب مخاطبین اهمیت دارد، Numberbook انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود. این برنامه نوآورانه، راهکاری کامل و جامع برای مدیریت هوشمند ارتباطات در گوشی های هوشمند ارائه می دهد. آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های برجسته Numberbook:

  • شناسایی و جلوگیری از تماس های اسپم، ناشناس و ناخواسته با استفاده از فناوری هوشمند
  • یکپارچه سازی همه مخاطبین از شبکه های اجتماعی، دفترچه تلفن و سایر منابع در یک مکان متمرکز
  • امکان جستجو و دسترسی سریع به مخاطبین مورد نیاز
  • اطلاع رسانی به روز در مورد رویدادها، برنامه ها و مکان های داغ مرتبط با علایق کاربر
  • حفظ حریم خصوصی و امکان انتخاب مخاطبین مورد اعتماد برای ارتباط

برنامه های مشابه Numberbook

Tango- Live Stream, Video Chat

Tango

Online Mode
3.15
8.47.1705151206
دانلود Telegram – آخرین نسخه اپلیکیشن تلگرام اندروید

Telegram

Online Mode
3.04
10.6.2
Microsoft-Outlook

Microsoft Outlook

Offline Mode
0
4.2347.4
دانلود Soroush Plus Messenger‏ - برنامه پیام رسان سروش پلاس اندروید + ویندوز

Soroush Plus Messenger‏

Online Mode
3.35
6.3.0.0
دانلود WhatsApp Business Beta – اپلیکیشن واتساپ بیزنس بتا اندروید

WhatsApp Business Beta

Online Mode
3.56
2.23.26.5

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه