Rumble Heroes توضیحات رامبل هیروز

Rumble Heroes

Rumble Heroes : Adventure RPG یک بازی نقش آفرینی ماجراجویانه از استودیوی PlayHard.Lab است. در این بازی، شما باید پرنسسی را که توسط شوالیه های تاریکی ربوده شده اند، نجات دهید. برای این کار، شما نیاز به بازسازی روستا، استخدام قهرمانان، و جمع آوری گنجینه ها از غارهایی که توسط هیولاها محافظت می شوند، دارید. این بازی دارای عناصر اکشن، گاچا، و ایدل است که باعث می شود بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد.

داستان بازی با یک قهرمانی شروع می شود که سعی می کند پرنسس را از دست یک آدم بد نجات دهد. او چند دوست را به خود می پیوندد، اما در نهایت شکست می خورد. او سپس در یک مکان ناشناخته به هوش می آید، جایی که باید دوباره شروع کند. شما باید این قهرمان را در این سفر شریف همراهی کنید و کمک کنید تا پرنسس را پیدا کند.

برای این منظور، شما باید قهرمانانی را که در زمین خوابیده اند، بیدار و استخدام کنید. شما می توانید تا 48 قهرمان مختلف را کشف کنید که دارای یکی از سه تخصص قدرت، چابکی، یا هوش هستند. شما باید منابع مورد نیازی را که بر فراز سر آنها نشان داده شده است، پرداخت کنید تا آنها را به خود ملحق کنید. شما می توانید از این قهرمانان چهار نفر را برای نبرد انتخاب کنید و مهارت های آنها را در مقابل دشمنان استفاده کنید. توصیه می شود که حداقل یک نماینده از هر نوع شخصیت و یک درمانگر در تیم خود داشته باشید.

شما همچنین باید منابعی مانند چوب، سنگ معدن، گوشت، و غیره را از زمین جمع آوری کنید تا بتوانید ساختمان هایی را در روستا بسازید و بهبود ببخشید. این ساختمان ها به شما در ارتقاء قهرمانان، افزایش سطح تیم، و باز کردن چالش های جدید کمک می کنند. شما می توانید از تاون هال، پاب، آتش فشان، مجسمه محافظ، و غیره استفاده کنید.

شما نیز می توانید به غارهایی که در نقاط مختلف نقشه وجود دارند، سفر کنید و با هیولاهایی که در آنها زندگی می کنند، مبارزه کنید. این غارها دارای سطوح مختلف سختی هستند و شما باید برای ورود به آنها، کلید هایی را که از دشمنان دریافت می کنید، استفاده کنید. در این غارها، شما می توانید تجهیزات افسانه ای را که قدرت و مهارت های قهرمانان شما را افزایش می دهند، پیدا کنید.

شما همچنین می توانید از قابلیت اردوگاه در بازی استفاده کنید. شما می توانید یک اردوگاه را در هر جایی از زمین که دوست دارید، برپا کنید و در آن استراحت کنید. این اردوگاه به شما اجازه می دهد تا قهرمانان خود را تغییر دهید، مهارت های آنها را ارتقاء دهید، و از آنها مراقبت کنید. شما می توانید از اردوگاه خود یا اردوگاه های دیگر بازیکنان دیگر بازدید کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

Rumble Heroes : Adventure RPG یک بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز است که با کنترل های ساده و روان، شما را به نبرد با دشمنان و جمع آوری قهرمانان و گنجینه ها دعوت می کند. این بازی دارای گرافیک زیبا و شخصیت های بامزه و منحصر به فرد است که شما را به دنیایی پر از ماجرا و جادو می برد. اگر به دنبال یک بازی نقش آفرینی متفاوت و جذاب هستید، Rumble Heroes : Adventure RPG را از دست ندهید. آخرین و جدیدترین نسخه این بازی را هم اکنون می توانید به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نماید.

 

برنامه های مشابه Rumble Heroes

دانلود Samsara Room mod - بازی پازل و ماجراجویی اتاق سامسارا اندروید

Samsara Room

Offline Mode
0
1.2.34
دانلود Pico Tanks 30.4 - بازی اکشن تانک های پیکو برای اندروید

Pico Tanks: Multiplayer Mayhem

Online Mode
0
59.0.1
دانلود بازی LifeAfter: Night falls – بازی لایف افتر : سقوط شب اندروید

LifeAfter: Night falls

Online Mode
3
1.0.176
دانلود Super Brawl Universe 2.20 - بازی نبرد شخصیت های کارتونی برای اندروید

Super Brawl Universe

Online Mode
0
2.26.65300
دانلود Live or Die: Survival 0.1.428 - بازی زندگی یا مرگ برای اندروید

Live or Die: Survival

Online Mode
0
0.3.478

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو