تبلیغات

Soroush Plus Messenger‏ توضیحات برنامه

Soroush Plus Messenger‏

Soroush Plus Messenger نسل جدیدی از پیام‌ رسان سروش است، با امکاناتی ‌نظیر تماس تصویری ، پخش فیلم و موسیقی همزمان با شروع دانلود ، بات‌های کاربردی ، امکان جستجوی سراسری در چت‌ها ، گروه‌ها و کانال‌ها ، امکان سنجاق کردن پیام ، امکان ذخیره‌سازی ابری اطلاعات و خدمات پرداخت امن. این ویژگی‌ها در کنار امکانات دیگری که برای کاربران فراهم شده ، سروش پلاس را به یک پیام‌ رسان خاص و پیشرفته تبدیل کرده است. Soroush Plus Messenger را دانلود کنید و برای شگفت‌ زدگی آماده باشید!

تماس تصویری :

شاید بتوان گفت از مهم‌ ترین پیشرفت‌ های سروش پلاس “تماس تصویری” می‌باشد. در سروش پلاس می‌توانید با مخاطبین و دوستان خود تماس تصویری برقرار کنید. کیفیت صدا و تصویر بالا ، امنیت و رابط کاربری آسان ، از ویژگی‌های تماس تصویری سروش پلاس می‌باشد. 

امکانات جدید و متنوع :

سروش پلاس یک پیام رسان پیشرفته و مجهز است. امکاناتی مانند پین (سنجاق کردن) پیام ، مدیریت چند اکانت (حساب کاربری) ، امکان تماشای ویدیو قبل از اتمام دانلود ، فضای ابری ذخیره اطلاعات و ویترینی از امکانات متنوع و سرگرم کننده تنها بخشی از ویژگی‌های سروش پلاس است که ساعت‌ ها شما را درگیر خود خواهد کرد. 

تماس صوتی رایگان :

تماس صوتی در سروش پلاس تقریبا رایگان است! از آنجایی که تعرفه مصرف اینترنت در سروش پلاس یک‌ سوم محاسبه می‌شود، می‌توانید با استفاده از امکان تماس صوتی سروش پلاس تقریبا به صورت رایگان با دوستان و آشنایان‌ تان تماس بگیرید و صحبت کنید. 

فضای ابری نامحدود :

مهم نیست فایل‌ های شما چه حجمی دارند , مهم این است شما بتوانید بصورت نامحدود با استفاده از سروش پلاس فایل‌ های خود را به صورت انبوه ارسال کنید. همچنین می‌توانید فایل‌ های مورد نظر خودتان را روی فضای ابری سروش پلاس ذخیره کنید تا در هر مکانی به آسانی به آنها دسترسی داشته باشید. 

امنیت :

اعتماد در خانواده سروش پلاس قیمت خود را دارد و بهای آن فقط و فقط صداقت است. حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شما کاربران در این پیام رسان بسیار اهمیت دارد.

برنامه های مشابه Soroush Plus Messenger‏

دانلود Reddit - اپلیکیشن ردیت برای اندروید

Reddit

Online Mode
1.5
2020.19.0
Aparat-Logo

Aparat

Online Mode
0
4.5.2-build-9809251
دانلود دیوار Divar – اپلیکیشن خرید و فروش اجناس دست دوم در اندروید

Divar

Online Mode
0
11.1.16
Samsung Email-Logo

Samsung Email

Online Mode
0
6.1.12.1
WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

Online Mode
3.45
2.20.170

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

شبکه اجتماعی پاتوق