Build City Building Games توضیحات شهر سازی

Build City Building Games

Global City: Building Games یک بازی شبیه سازی ساخت و ساز شهری است که با گرافیک بالایی که دارد، از همتایان خود متمایز می شود. آسمان خراش ها و خانه های مسکونی، مراکز خرید و ساختمان های اداری، بندر و راه آهن، همه با طراحی های منحصر به فرد و شگفت انگیز فناوری بالا، شما را شگفت زده خواهند کرد. در این بازی، شما می توانید انواع سوخت های فسیلی را استخراج کنید و مواد و منابع سطح بالاتر را تولید کنید. شما می توانید یک کارخانه فرآوری و یک کارخانه پیشرفته بسازید. شما می توانید محصولات آماده را در بازار عرضه کنید و کشتی های پر از منابع را ارسال کنید. شما می توانید طرح هایی را بدست آورید که با آنها می توانید ساختمان های خود را ارتقا دهید. شما باید تمام مهارت و دانش خود را برای ساختن یک شهر پر رونق به کار بگیرید.

برای پیشرفت در بازی، شما باید وظایف مختلفی را انجام دهید و موارد و منابعی را با انجام سفارشات، تولید ماشین ها و دریافت جوایز بدست آورید. شما می توانید با ساکنان شهر خود که همیشه پیشنهادات مختلفی برای شما دارند، آشنا شوید. همه امپراتوری های تجاری بین المللی از کوچک شروع می شوند. ساخت و ساز شهری در واقع یک کار گروهی است. خوشبختانه برای شما، در این بازی، شما می توانید انجمن های دوستانه ایجاد کنید، به زبان انگلیسی چت کنید، منابع را معامله کنید و به یکدیگر کمک کنید. روح تیمی شما رابطه شما را در رقابت برای جایگاه های بالا در مسابقات و جوایز شگفت انگیز تقویت خواهد کرد.

شهر شما باید رشد کند. راه حل های هوشمندانه و استراتژی های مالیاتی شما به شما کمک خواهد کرد تا جمعیت را افزایش دهید، مرزهای شهر را گسترش دهید، یک منطقه تجاری را توسعه دهید و در نهایت آن مستقر شما را به یک متروپول پر رونق تبدیل کنید. مدیریت و برنامه ریزی Global City: Building Games را به دستان قابل اعتماد خود بگیرید. آخرین و جدیدترین نسخه این بازی را هم اکنون می توانید به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نماید.

ویژگی های برجسته بازی Global City: Building Games

  • تولید و کنترل منابع و مواد با استخراج سوخت های فسیلی و فرآوری آنها
  • ساخت و ساز شهری با گرافیک بالا و طراحی های فناوری بالا
  • شرکت در رویدادهای مختلف و ساختن اشیاء تزئینی و آثار هنری
  • اتصال به فیس بوک و ایجاد انجمن های دوستانه و رقابتی
  • مدیریت و بازاریابی شهر خود با استفاده از استراتژی های مالیاتی و تجاری
نکته مهم برای نصب این بازی باید از نرم افزار xapk installer استفاده کنید.

برنامه های مشابه Build: City Building

دانلود Clash of Clans - آپدیت بازی کلش اف کلنز اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
3.19
16.386.14
دانلود Stick War 3 - بازی استیک وار 3 اندروید + مود

Stick War 3

Offline Mode
3.41
2024.3.582
State of Survival

State of Survival

Online Mode
4.5
1.20.80
دانلود بوم بیچ Boom Beach - بازی ساحل بوم برای اندروید

Boom Beach

Online Mode
0
50.101
Brawl Stars

Brawl Stars

Online Mode
2.83
52.183

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو