Ultimate Draft Soccer توضیحات آلتیمیت درفت ساکر

Ultimate Draft Soccer

Ultimate Draft Soccer یک بازی فوتبالی جدید از تیم First Touch Games است که سازنده بازی های فوتبالی موفق دیگری مانند Dream League Soccer، Score! Hero و Score! Match است. در این بازی، شما در نقش یک مدیر فوتبالی قرار می گیرید که باید با انتخاب بازیکنان، تدوین تاکتیک های برنده و رقابت با باشگاه های برتر جهان، تیم رویایی خود را بسازید. در این بازی، شما از هیجان حراجی و انتقال بازیکنان، که در آن تصمیمات هوشمندانه می تواند منجر به موفقیت شود، لذت خواهید برد. شما باید تیم خود را به کمال برسانید و استعداد مدیریتی خود را در زمین نشان دهید.

برای شروع بازی، شما باید یک تیم از 11 بازیکن را از بین بازیکنان موجود انتخاب کنید. می توانید بازیکنان را بر اساس موقعیت، ملیت، رتبه و ویژگی های آنها انتخاب کنید. شما باید تیم خود را با توجه به تعادل، هماهنگی و شیوه بازی خود تنظیم کنید. شما می توانید ترکیب و فرماسیون خود را انتخاب کنید و نقش های کلیدی را مشخص کنید. سپس بازی را شروع کنید!

برای انجام کامل یک بازی، شما باید در یک مسابقه 90 ثانیه ای پر اکشن شرکت کنید. شما می توانید بازیکنان را برای حرکت بدون توپ، انجام پاس های زیبا و زدن گل های خیره کننده با کنترل های ساده انگشتی، که با هوش مصنوعی پیشرفته و انیمیشن های دقیق همراه هستند، راهنمایی کنید. شما باید حرکات دفاعی خود را پیش بینی کنید و بهترین تکل های خود را به اجرا درآورید. شما باید در پنالتی ها و ضربات برگشتی آرام باشید. هر بازی باید یک برنده داشته باشد. در بازی Ultimate Draft Soccer شما می توانید با بردن بازی ها، رتبه خود را افزایش دهید. آخرین و جدیدترین نسخه این بازی را هم اکنون می توانید به صورت رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نماید.

ویژگی های برجسته بازی Ultimate Draft Soccer

  • ساختن تیم فوتبالی از بازیکنان مجوز دار FIFPRO™
  • انجام بازی های 90 ثانیه ای پر اکشن و زنده با کنترل های ساده و گرافیک های شگفت انگیز
  • رقابت با باشگاه های برتر جهان و بردن جام ها و کاپ ها
  • انتخاب تاکتیک های برنده و تنظیم نقش های کلیدی

برنامه های مشابه Ultimate Draft Soccer

دانلود Drag Racing – بازی مسابقه درگ اندروید + مود

Drag Racing

Offline Mode
0
4.1.3
دانلود Xtreme Drift 2‏ 2.2 - بازی دریافت بی نهایت2 برای اندروید + مود

Xtreme Drift 2‏

Offline Mode
3.38
2.3
دانلود CarX Street - بازی مسابقات رانندگی خیابانی اندروید

CarX Street

Offline Mode
2.96
1.2.0
دانلود GRID™ Autosport – بازی گرید اتواسپرت اندروید + مود

GRID Autosport

Offline Mode
2.97
1.9.4
دانلود Torque Drift – بازی گشتاور دریفت اندروید

Torque Drift

Online Mode
0
2.27.5

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکانت بازار