دانلود Vani Dialer Premium - شماره گیر صوتی هوشمند و پرطرفدار اندروید توضیحات برنامه

دانلود Vani Dialer Premium - شماره گیر صوتی هوشمند و پرطرفدار اندروید

Vani Dialer یا وانی دیالر عنوان یک شماره گیر صوتی هوشمند کاربردی می باشد که نحوه عملکردش شما را به وجد می آورد. یکی از اصلی ترین وظایف و امکانات اسمارت فون های اندرویدی برقرار تماس های صوتی با دوستان مان می باشد. ما این تماس ها را به طور معمول از طریق سیم کارت و به وسیله شماره گیر ها برقرار می کنیم. یکی از نکاتی که گاها توجه ما را به خودش جلب می کند عدم توجه توسعه دهندگان به دیالر ها می باشد! با این وجود پس از گذشت مدتی یکی از بهترین استارت اپ های موجود در این زمینه توجه ما را به خودش جلب کرده که تصمیم گرفتیم آن را در وب سایت اپلیکیشن ها با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

Vani Dialer یدون شک یکی از بهترین شماره گیر هایی است که استفاده از آن هیچ گاه شما را خسته نمی کند. اصلی ترین ویژگی این برنامه هوشمند سیستم صوتی پیشرفته آن می باشد. تصور کنید که در حین رانندگی بوده و به طور همزمان تماس مهمی را از دوستان خود دریافت می کنید. قطعا پاسخ دادن به تماس ها در حین رانندگی کاری خطرناک است، زیرا نگاه کردن به نمایشگر گوشی هوشمند حواس شما را پرت می کند! اما با وانی دیالر هیچ گونه مشکلی در این زمینه نخواهید داشت! اگر در مثال فوق از برنامه Vani Dialer استفاده کنید تنها کافی است با یک دستور صوتی تماس را متصل کرده و یا اینکه آن را رد کنید.

سیستم هوشمند داخلی با یک تشخیص دهنده صدا ادغام شده و باعث می شود در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین دقت به کمک فرامین صوتی هر گونه نیاز را به برقراری تماس ها برطرف سازید. از دیگر ویژگی های موجود خواندن نام تماس گیرنده است. به گونه ای که تنها با یک بار لمس صفحه نمایش تماس دلخواه تان برقرار شده و یا اینکه نام تماس گیرنده به صورت صوتی پخش می شود. همانند ویژگی اصلی، رابط کاربری Vani Dialer بسیار جذاب است و از کار کردن با آن هیچ گاه خسته نخواهید شد. هم چنین دقت تشخیص صدا بسیار بالا بوده و از زبان های مختلفی در سراسر جهان پشتیبانی می کند که همین ویژگی باعث محبوبیت بالایش در بین کاربران اندرویدی شده است.

ویژگی های برنامه Vani Dialer :

  • شماره گیری زیبا برای برقراری تماس و ذخیره مخاطبین جدید
  • تماس با مخاطبین مورد علاقه خود تنها با یک اشاره
  • برقراری تماس ها و یا رد کردن آن ها تنها با دستورات صوتی
  • دقت بسیار بالا در شناسایی فرامین صوتی
  • پشتیبانی از زبان های گوناگون در سراسر جهان
  • پشتیبانی از اسمارت فون های دو سیم کارته
  • رابط کاربری فوق العاده جذاب

برنامه های مشابه Vani Dialer

دانلود RUBIKA X 2.9.7 – آپدیت جدید برنامه روبیکا ایکس اندروید

RUBIKA X

Online Mode
0
2.9.7
دانلود Telegram 8.1.1 – آپدیت جدید اپلیکیشن تلگرام اندروید

Telegram

Online Mode
3.09
8.1.1
دانلود iplus msg - پیام رسان آی پلاس برای اندروید

iplus msg

Online Mode
0
7.8.0
دانلود Simple SMS Messenger premium - برنامه ساده مدیریت sms اندروید

Simple SMS Messenger

Offline Mode
0
5.10.0
دانلود برنامه Bestgram برای اندروید

Bestgram

Online Mode
3.13
1.2.5

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه