دانلود Simple SMS Messenger premium - برنامه ساده مدیریت sms اندروید توضیحات برنامه

دانلود Simple SMS Messenger premium - برنامه ساده مدیریت sms اندروید

Simple SMS Messenger: SMS and MMS messaging app عنوان یک اپلیکیشن مدیریت پیام کوتاه برای یک برقراری ارتباط آسان می‌باشد. پیام‌های کوتاه و یا به اصطلاح sms ‌ها یکی از بهترین روش‌های برقراری ارتباط بین کاربران هستند. گرچه امروزه مسنجر‌ها جایگزین این شیوه ارتباط شده اند؛ اما همچنان پیام‌های کوتاه را می‌توان جزو پر طرفدار‌ترین روش‌های ارتباطی دانست که نه تنها اشخاص حقیقی، بلکه بسیاری از ادارات و شرکت‌ها نیز از این پیام‌ها استفاده می‌کنند. همانند هر قابلیت دیگری، نرم‌افزار‌های مختلفی برای استفاده از این ویژگی اندروید معرفی شده است که هر کدام‌شان امکانات و قابلیت‌هایی گوناگون را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. گرچه همه ما به دنبال امکانات و قابلیت‌های گوناگون هستیم اما برخی از کاربران به دنبال استارت اپ‌هایی بوده که در یک محیط ساده اصلی‌ترین نیاز‌هایشان برطرف شود. پس اگر شما نیز به دنبال یک پیام رسان ساده و کاربردی هستید در این پست با ما همراه باشید.

برنامه Simple SMS Messenger: SMS and MMS messaging app یکی از ساده‌ترین اپ‌های مدیریتی پیام کوتاهی است که در مارکت‌های اندرویدی دیده می‌شود. شما توسط این اپ هوشمند می‌توانید به سادگی هر چه تمام‌تر پیامک‌ها (sms) و پیام‌های چند رسانه‌ای (mms) مختلفی را برای دوستان خود ارسال کرده و یک تعامل ساده برقرار کنید. برخی از کاربران تصور می‌کنند که ساده بودن یک برنامه به معنای‌ عدم دسترسی داشتن به امکانات متنوع و کاربردی است! در خصوص اپلیکیشن Simple SMS Messenger باید به این موضوع اشاره کنیم که، در عین سادگی محیط، به امکانات متنوع و خاصی دسترسی دارید؛ ویژگی‌هایی که در میان آن‌ها می‌توان به مسدودسازی شماره‌های مزاحم، ارسال پیام‌ها به صورت گروهی، مدیریت مخاطبین و… اشاره کرد.

از دیگر ویژگی‌های خاص و قابل توجه اپ Simple SMS Messenger تهیه نسخه پشتیبان از پیام‌های دریافتی و ارسالی می‌باشد! این ویژگی به شما عزیزان کمک خواهد کرد که پیام‌های مهم و ضروری را در هیچ دستگاه دیگری ذخیره نکرده و تنها یک بکاپ از آن‌ها تهیه کنید تا در صورت بروز هر گونه مشکلی و یا پاک شدن پیام‌های خود بتوانید در یک چشم به هم زدن، مهم‌ترین اس‌ ام اس‌ های خود را بازیابی نمایید. اگر تم پیش فرض برنامه نتوانست توجه شما را به خودش جلب کند، با هیچ گونه محدودیتی در این زمینه رو به رو نبوده و قادر خواهید بود که آن را مطابق با سلیقه شخصی تان، شخصی‌سازی نمایید.

ویژگی های برنامه Simple SMS Messenger: SMS and MMS messaging app :

  • مدیریت ساده و هوشمندانه پیام های کوتاه و چند رسانه ای
  • محیطی بسیار ساده با امکان شخصی سازی آن
  • گزینه ای برای مسدود سازی شماره های مزاحم
  • ارسال پیام های کوتاه به صورت گروهی
  • استفاده از ایموجی ها در پیام های کوتاه
  • انتخاب آهنگ زنگ اختصاصی برای مخاطبین برگزیده
  • تهیه نسخه پشتیبان از تمامی پیام های ارسالی و دریافتی
  • حجم بسیار کم به نسبت دیگر برنامه های مشابه
  • عدم مواجه به هر گونه تبلیغاتی

برنامه های مشابه Simple SMS Messenger

دانلود RUBIKA X 2.9.7 – آپدیت جدید برنامه روبیکا ایکس اندروید

RUBIKA X

Online Mode
0
2.9.7
دانلود Telegram 8.1.1 – آپدیت جدید اپلیکیشن تلگرام اندروید

Telegram

Online Mode
3.09
8.1.1
دانلود iplus msg - پیام رسان آی پلاس برای اندروید

iplus msg

Online Mode
0
7.8.0
دانلود برنامه Bestgram برای اندروید

Bestgram

Online Mode
3.13
1.2.5
دانلود GBWhatsApp 11.80 – آپدیت برنامه جی بی واتساپ اندروید

GBWhatsApp

Online Mode
3.31
11.80

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه