دانلود Samsara Room mod - بازی پازل و ماجراجویی اتاق سامسارا اندروید توضیحات برنامه

دانلود Samsara Room mod - بازی پازل و ماجراجویی اتاق سامسارا اندروید

Samsara Room یا اتاق سامسارا عنوان یک بازی پازل و ماجراجویی بسیار جذاب است که می‌توان آن را یک شاهکار از استودیو بازی سازی Rusty Lake سازنده سری بازی‌های Cube Escape دانست. تیم وب‌سایت اپلیکیشن ها به‌طور مداوم در تلاش است که بهترین بازی‌ها و اپلیکیشن ها را با امتیاز مناسب به شما عزیزان معرفی کند. اما باید بگوییم که مدت‌ها بود یک بازی با امتیاز 4.7 از 5.0 را ندیده بودیم! گرچه گفته می‌شود که بازی اتاق سامسارا یکی از سری بازی‌های Escape Room است اما راستی لیک بار دیگر به کاربران و گیمر های موبایلی ثابت کرد که می‌توان هیجان و جذابیت را در قالب بازی‌های فکری به علاقه‌مندان بازی‌های رایانه‌ای منتقل کرد.

در بازی Samsara Room شما به عنوان شخصیت اصلی داستان، در یک اتاق عجیب‌وغریب گیر افتاده و نمی‌توانید از آن خارج شوید. به‌مرورزمان چیزهای عجیب زیادی توجه شما را به خود جلب می‌کنند! سکوت حاکم بر اتاق بسیار زیاد است و حتی می‌توان آن را دیوانه کننده دانست! به‌هرحال شما به عنوان شخصیت اصلی بازی باید از این اتاق اسرار آمیز فرا کنید. هر آن چیزی که در اطراف شما است می‌توان به خلاص شدن از این اتاق کمک کند از تلفن گرفته تا ساعت و کمد دیواری که ممکن است چیزهای جالبی در آن پیدا کنید. بازی Samsara Room کنترل ساده‌ای دارد و می‌توانید به‌آسانی هر چه تمام‌تر صحنه‌ها را به قسمت‌های مختلف اتاق هدایت نمایید. این دکمه‌های کنترلی ساده اجازه می‌دهند که بدون هیچ گونه مشکلی تعامل مورد نیاز را با اشیاء برقرار کنید. تا حدود بسیار زیادی می‌توانیم سیستم کنترلی این بازی را همانند The Girl in the Window دانست.

نکته‌ای که در ارتباط با بازی Samsara Room گاها جلب نظر می‌کند، صحنه‌های ترسناکی هستند که با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید، ممکن است این صحنه‌ها در ظاهر بسیار ساده و معمولی باشند اما اگر اندکی دقت کنید بدون شک محو ترکیب سادگی و ترس خواهید شد. بازی اتاق سامسارا به‌صورت یک محیط دو بعدی و کاملاً روشن طراحی شده است اما باید بدانید که این روشنایی و حتی این گرافیک دو بعدی نمی تواند ترس حاکم بر جو بازی را بپوشاند. برخلاف بسیاری از بازی‌های فکری و ماجراجویی نیز صدای پس زمینه به خوبی طراحی شده و در طول بازی یک موزیک ملایم را خواهید شنید.

ویژگی های بازی Samsara Room :

  • داستانی بسیار ساده و در عین حال جذاب
  • اتفاقاتی ترسناک که در عین سادگی گیمر را محو خود می کنند
  • مجموعه ای از عناصر مختلف برای کمک به حل معما ها
  • گرافیک دو بعدی زیبا
  • صدا های جذاب و موزیک پس زمینه ملایم
  • تغییر ریتم موزیک همزمان با تغییر حالات کاراکتر بازی

برنامه های مشابه Samsara Room

دانلود Neighbors back From Hell Mod - بازی خاطره انگیز و پازل همسایگان بازگشته از جهنم اندروید

Neighbors back From Hell

Offline Mode
0
1.0
دانلود Pico Tanks 30.4 - بازی اکشن تانک های پیکو برای اندروید

Pico Tanks: Multiplayer Mayhem

Online Mode
0
48.2.0
دانلود Rocky Rampage: Wreck 'em Up – بازی نهایت خشم اندروید

Rocky Rampage: Wreck 'em Up

Offline Mode
4
2.4.8
دانلود Knives Out - بازی چاقو کشی اندروید

Knives Out

Online Mode
5
1.268.479197
دانلود Roblox – بازی آنلاین روبلاکس اندروید‎

Roblox

Online Mode
2
2.491.428447

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه