بازی اندروید Homescapes توضیحات هوم اسکیپ

بازی اندروید Homescapes

به بازی Homescapes یا عمارت دار خوش آمدید. در اینجا شما باید به Austin که یک پیشخدمت می باشد کمک کنید تا بتواند آسایش و راحتی را به عمارت خانواده‌ی خود بازگرداند. درست از همان اول بازی که پا به درون این عمارت میگذارید، ماجراهای جذاب این بازی شروع خواهند شد. با گذراندن مراحل مختلف در بازی، اتاق های موجود در عمارت را نوسازی و طراحی کنید که همین امر باعث بازشدن مراحل جدید در بازی خواهد شد! به عمارت قدیمی که دارید یک شکل و نظم جدید بدهید. مهارت های طراحی خود را با تجهیز و تزئین آشپزخانه ، سالن ، گلخانه و سایر مناطق خانه از جمله گاراژ نشان دهید! با در اختیار داشتن هزاران طرح متنوع میتوانید با آزادی کامل، خلاقیت خود را محک زده و آیتم ها را هر وقت که صلاح دیدید عوض کنید و در نهایت عمارت رویایی خود را بسازید.

بازی اندرویدی Homescapes که توسط استودیو بازی سازی Playrix طراحی و ساخته شده، با استقبال بسیار بالای کاربران مواجه گردیده است. این بازی توانسته با بیش از صد میلیون بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز بسیار خوب 4.4 را از طرف مخاطبین خود بدست بیاورد. بازی “عمارت دار” همچنین توانسته به لیست بازی های برتر از دیدگاه منتقدین گوگل پلی راه پیدا کند. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای 3 سال میباشد. هم اکنون می توانید جدیدترین و آخرین نسخه بازی Homescapes را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Homescapes :

  • گیم پلی منحصر به فرد: به Austin کمک کنید تا با تعویض و تطبیق قطعات ، خانه را بازسازی کند!
  • طراحی داخلی: این شما هستید که تصمیم میگیرید که عمارتتان از داخل به چه شکلی باشد.
  • تصاحب یک عمارت بسیار زیبا و بزرگ: میتوانید ساعتها مشغول تزیین و طراحی این عمارت باشید و همیشه چیز های جدیدی برای نظم بخشیدن و دکوراسیون منزلتان امتحان کنید.

برنامه های مشابه Homescapes

دانلود Mencherz – بازی منچرز اندروید

Mencherz

Online Mode
2.96
3.8.7
دانلود Call of Duty: Mobile - Garena - بازی کالاف دیوتی موبایل گارنا اندروید

Call of Duty®: Mobile - Garena

Online Mode
3.17
1.6.43
دانلود ‎Cover Fire – بازی اکشن آتش پشتیبان اندروید + مود

Cover Fire

Offline Mode
0
1.24.18
دانلود آخرین نسخه Left to Survive - بازی به سوی بقا برای اندروید

Left to Survive

Online Mode
2.67
6.3.1
دانلود Pou – آپدیت جدید بازی پو اندروید + مود

Pou

Offline Mode
0
1.4.118

نظرات کاربران

مشاهده دیدگاه های بیشتر ...

ارسال دیدگاه

اکسکوینو