دانلود Homescapes – بازی پازلی عمارت دار برای اندروید + مود توضیحات برنامه

Homescape

Homescapes : به بازی عمارت دار خوش آمدید. در اینجا شما باید به Austin که یک پیشخدمت می باشد کمک کنید تا بتواند آسایش و راحتی را به عمارت خانواده‌ی خود بازگرداند. درست از همان اول بازی که پا به درون این عمارت میگذارید، ماجراهای جذاب این بازی شروع خواهند شد. با گذراندن مراحل مختلف در بازی، اتاق های موجود در عمارت را نوسازی و طراحی کنید که همین امر باعث بازشدن مراحل جدید در بازی خواهد شد!

به عمارت قدیمی که دارید یک شکل و نظم جدید بدهید. مهارت های طراحی خود را با تجهیز و تزئین آشپزخانه ، سالن ، گلخانه و سایر مناطق خانه از جمله گاراژ نشان دهید! با در اختیار داشتن هزاران طرح متنوع میتوانید با آزادی کامل، خلاقیت خود را محک زده و آیتم ها را هر وقت که صلاح دیدید عوض کنید و در نهایت عمارت رویایی خود را بسازید.

بازی اندرویدی Homescapes که توسط استودیو بازی سازی Playrix طراحی و ساخته شده، با استقبال بسیار بالای کاربران مواجه گردیده است. این بازی توانسته با بیش از صد میلیون بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز بسیار خوب 4.4 را از طرف مخاطبین خود بدست بیاورد. بازی “عمارت دار” همچنین توانسته به لیست بازی های برتر از دیدگاه منتقدین گوگل پلی راه پیدا کند. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای 3 سال میباشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی عمارت دار – Homescapes :

★ گیم پلی منحصر به فرد: به Austin کمک کنید تا با تعویض و تطبیق قطعات ، خانه را بازسازی کند!

★ طراحی داخلی: این شما هستید که تصمیم میگیرید که عمارتتان از داخل به چه شکلی باشد.

★ تصاحب یک عمارت بسیار زیبا و بزرگ: میتوانید ساعتها مشغول تزیین و طراحی این عمارت باشید و همیشه چیز های جدیدی برای نظم بخشیدن و دکوراسیون منزلتان امتحان کنید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Homescapes – عمارت دار را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود
برنامه های مشابه Homescapes
دانلود Dream Piano – بازی پیانوی رویایی برای اندروید

Dream Piano - Music Game

Online Mode
0
1.62.0
دانلود Dragons: Titan Uprising – بازی اژدها: قیام تایتان برای اندروید

Dragons: Titan Uprising

Online Mode
0
1.7.18
دانلود Dead Zed – بازی اکشن زامبی مرده برای اندروید

Dead Zed

Online Mode
0
1.0.6
دانلود Hovercraft: Takedown – بازی هاورکرافت: نابودگر برای اندروید + مود

Hovercraft: Takedown

Online Mode
0
1.5.7
دانلود Nova Empire – بازی استراتژیک امپراطوری ستارگان برای اندروید

Nova Empire

Online Mode
0
1.8.10

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه