خرید رپورتاژ آگهی

دانلود Plumber 3 – بازی پازلی لوله کش 3 برای اندروید توضیحات برنامه

Plumber 3

Plumber 3 : بالاخره بعد مدت ها انتظار، نسخه جدید بازی معروف لوله کش منتشر شد. 300 مرحله جدید و چالشی که در آنها باید لوله ها را به هم متصل کنید. دقیقاً مانند زندگی واقعی، ماموریت شما جلوگیری از نشت و فرسودگی با اتصال لوله ها و ایجاد جریان موفقیت آمیز از طریق خط لوله است. تنها تفاوت در این است که بجای فعالیت فیزیکی باید از هوش و منطق خود برای حل مراحل لوله کشی استفاده کنید.

بازی Plumber 3، منطق، نظم، انضباط کار و کارآیی شما برای مدیریت منابع را آزمایش می کند، زیرا بودجه شما محدود است و باید آن را عاقلانه استفاده کنید. هدف شما پیدا کردن یک مسیر قابل استفاده بین منبع انرژی و کارخانه با کمترین هزینه ممکن است. با هر بار جا به جایی لوله ها، حساب بانکی شما افزایش میابد.

Plumber 3 ، یک بازی کاملا چالشی :

هر بار که یک مرحله را تکمیل کنید، سطح مرحله بعدی سختتر میشود و این مساله شما را به چالش ذهنی خواهد کشید. شما همیشه باید استراتژی صحیح را برای استفاده از منابع موجود به کار ببرید. با صرفه جویی در هزینه ها، می توانید از حرکت های بیشتری در سطوح بعدی استفاده کنید. همچنین می توانید از ویژگی های ویژه موجود در جعبه ابزار قرمز خود استفاده کنید: کلنگ ، برنامه کار و دکمه خنثی سازی. همه این ابزارها کار شما را آسانتر می کنند.

در پایان هر سطح، تعدادی ستاره را با توجه به کیفیت عملکرد خود کسب خواهید کرد. شما به این ستاره ها نیاز دارید تا در دنیای لوله کشی پیشرفت کنید! هر بار که خط لوله را تکمیل کنید و انرژی را در لوله‌ها به جریان بیاندازید، جوایز تحویلتان داده خواهد شد. این بدان معناست که شما یک لوله کش عالی هستید که وظیفه خود را به درستی انجام داده است!

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Plumber 3 – لوله کش 3 را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه Plumber 3

دانلود Chess - Play and Learn – بازی آموزش کامل شطرنج اندروید + مود

Chess - Play and Learn

Offline Mode
0
4.2.11
دانلود Mencherz – بازی منچرز اندروید

Mencherz

Online Mode
0
3.4.5
دانلود Pull the Pin – بازی پین را بکش اندروید + مود

Pull the Pin

Offline Mode
0
0.62.1
دانلود Antistress – بازی ضد استرس و آرامش بخش اندروید + مود

Antistress – relaxation toys

Offline Mode
0
4.41
دانلود Brain Out – Can you pass it? – بازی معمای مغز اندروید + مود

Brain Out

Offline Mode
0
1.4.13

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه