دانلود Learn Java premium - آموزش کامل برنامه نویسی جاوا برای اندروید توضیحات برنامه

دانلود Learn Java premium - آموزش کامل برنامه نویسی جاوا برای اندروید

Learn Java Pro گزینه‌ای مناسب برای یادگیری برنامه نویسی جاوا در مدت‌زمانی کوتاه می‌باشد. زبان‌های برنامه نویسی مختلفی در سراسر جهان وجود دارند که هرکدامشان به نوعی در شرایط مختلف کاربردی هستند. بااین‌حال برخی از این زبان‌ها را می‌توان به عنوان یک پایه برای دیگر زبان‌های برنامه نویسی دانست. جدای از کاربرد بالای این زبان‌های برنامه نویسی پایه ما اگر توانایی لازم را در آن‌ها نداشته باشیم نمی‌توانیم در دیگر زبان‌های برنامه نویسی حرفه‌ای شده و به سطوح بالایی برسیم. یکی از پر طرفدارترین و مهم‌ترین زبان‌های برنامه نویسی جاوا می‌باشد. خوشبختانه این زبان برنامه نویسی نه تنها بسیار کاربردی است، بلکه بسیار ساده بوده و در مدت زمانی کوتاه و تنها با اندکی تمرین می‌توانید در آن حرفه‌ای شوید.

برنامه Learn Java یک راهکار مناسب برای یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا می‌باشد. این استارت اپ به قدری حرفه‌ای طراحی شده است که می‌توانید 0 تا 100 جاوا را تنها در یک دوره یک ماهه و به‌صورت کاملاً حرفه‌ای فرا بگیرید. تمامی مطالب آموزش داده شده در قالب فصل‌هایی گوناگون دسته‌بندی شده‌اند که این موضوع اجازه می‌دهد به صورت اصولی پیش رفته و از جزئی‌ترین موارد این زبان برنامه نویسی مطلع شوید. همراه تمامی آموزش‌های ارائه شده مثال‌هایی وجود دارد که این مثال‌ها کمک می‌کنند تمامی مطالبی را که مطالعه کرده‌اید بهتر درک نمایید. مهم نیست که در برنامه نویسی جاوا چقدر مهارت دارید، زیرا مطالب موجود از کاربران مبتدی تا حرفه‌ای را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین مواردی که برنامه Learn Java را نسبت به سایر رقبایش نظیر سولو لرن خاص‌تر می‌کند، مجموعه آزمون‌ها و سؤالاتی است که از شما پرسیده می‌شود. این آزمون‌ها کمک می‌کنند که توانایی خود را سنجیده و بدانید که در زمینه برنامه نویسی جاوا چقدر مهارت دارید. پس از ساعت‌ها کد نویسی برای ساخت یک برنامه و یا بازی جذاب نیازی به خروج از برنامه و تست کدها در ویندوز نیست! استارت اپ Learn Java با ارائه یک کامپایلر داخلی کمک می‌کند که در هرلحظه کدهای نوشته شده را تست کرده و در صورت وجود هر گونه خطایی به سرعت آن‌ها را شناسایی و رفع نمایید. علاوه بر این مجموعه‌ای از برنامه‌ها و بازی‌های از پیش ساخته شده در اختیارتان قرار داده می‌شود که هرکدامشان می‌توانند الهام‌بخش ایده‌ای نو باشند!

ویژگی های برنامه Learn Java :

  • یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا در مدت زمانی بسیار کوتاه
  • ارائه مطالب آموزشی از مبتدی ترین سطح ممکن
  • دسته بندی مطالب آموزشی در سر فصل های گوناگون
  • مجموعه ای از آزمون های مختلف برای سنجش سطح توانایی شما
  • بیش از 500 برنامه و بازی آماده نوشته شده بر پایه جاوا
  • ارائه یک مدرک دیجیتال پس از قبول شدن در آزمون های برنامه
  • کامپایلر داخلی برای تست کد های نوشته شده

برنامه های مشابه Learn Java

دانلود ELSA Speak – اپلیکیشن یادگیری تلفظ زبان انگلیسی السا برای اندروید

ELSA Speak Premium

Online Mode
2.5
6.4.3
دانلود Sololearn: Learn to Code for Free premium - اپلیکیشن آموزش رایگان برنامه نویسی در اندروید

Sololearn: Learn to Code for Free

Online Mode
0
4.8.2
Learn Languages with Memrise - Spanish, French-Logo

Memrise

Online Mode
0
2021.5.31.0
Rosetta-Stone-Learn-Languages

Learn Languages: Rosetta Stone

Offline Mode
0
8.3.0
Duolingo-Logo

Duolingo

Online Mode
3
4.89.4

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه