دانلود Photomath – اپلیکیشن حل مسائل ریاضی فوتومث برای اندروید توضیحات فوتومث

دانلود Photomath – اپلیکیشن حل مسائل ریاضی فوتومث برای اندروید

با بهره گیری از اپلیکیشن Photomath میتوانید بیاموزید که چگونه مشکلات ریاضی خود را حل کنید، تکالیف و مشق شب را بررسی کنید و برای امتحانات آینده با بهره گیری از پرکاربردترین منبع یادگیری ریاضیات در جهان، مطالعه کنید. برنامه فوتو مث تاکنون میلیاردها مساله و مشکل ریاضی را برای کاربرانش حل کرده است. استفاده از این برنامه کاملا رایگان میباشد و نیازی برای ارتباط اینترنتی هم ندارد!

نحوه کار با این برنامه بسیار ساده میباشد. کافیست از روی متن معادله توسط دوربین گوشی خود عکس بگیرید و یا با استفاده از ماشین حساب پیشرفته برنامه، معادله مورد نظر خود را بنویسید. فوتومث مساله ریاضی شما را به چندین قسمت ساده تحلیل کرده وباعث میشود که به سادگی مفاهیم اصلی را درک کرده و با اطمینان به معادله مربوطه پاسخ دهید. این برنامه تمامی مباحث ریاضیات از جمله حساب، اعداد صحیح، اعداد کسری، اعداد اعشاری، توان، ریشه، معادلات خطی و نابرابریها، معادلات درجه دوم، سیستم های معادلات، لگاریتم ها، توابع، ماتریس ها، نمودار سازی، معادلات چند جمله ای، مثلثات، مباحث جبر، انتگرال ها، مشتقات، توالی و سری، توابع لگاریتی و مخروطی را پوشش می دهد و می تواند آن ها را برای شما حل نماید.

اپلیکیشن اندرویدی Photomath که توسط کمپانی Photomath, Inc طراحی و ساخته شده، جزو برنامه های منتخب در مارکت گوگل پلی میباشد. نسخه اندروید این نرم افزار تاکنون بیش از پنجاه میلیون بار دانلود شده و توانسته امتیاز 3.3 از 5 را از طرف مخاطبین دریافت کند. هم اکنون میتوانید نسخه پلاس و آنلاک برنامه Photomath را از وبسایت اپلیکیشن‌ ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

ویژگی های برنامه Photomath :

  • پوشش تمامی مباحث ریاضیات
  • امکان اسکن کتاب درسی (چاپی) و مشکلات دست نویس توسط دوربین گوشی
  • قابلیت استفاده از ماشین حساب پیشرفته مهندسی
  • توضیحات گام به گام برای حل مسائل
  • بکارگیری روش های چندگانه برای حل مسائل
  • بدون نیاز به ارتباط اینترنتی برای حل مسائل
  • پشتیبانی برنامه از بیش از سی زبان مختلف
  • امکان استفاده از نمودار های تعاملی
دانلود ADS

برنامه های مشابه Photomath

Reverso Translate and Learn

Reverso Translate and Learn

Online Mode
0
11.8.1
Learn-Languages-with-Langste

Learn Languages with Langster

Offline Mode
0
2.4.5
Shad

Shad

Online Mode
0
3.0.0
Chordify-

Chordify

Offline Mode
0
1815
Ultimate-Facts

Ultimate Facts

Offline Mode
0
6.6.6

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه