Duolingo-Logo توضیحات برنامه

                               
Duolingo

Duolingo: Learn Languages Free عنوان یک اپلیکیشن بسیار عالی برای یادگیری آسان و سریع زبان های خارجی در اندروید است. در دنیای امروز یادگیری زبان های خارجی یک ضرورت است و اغلب انسان ها برای پیشبرد کار های خود به دانستن حداقل یک زبان خارجی نیاز دارند. روش های مختلفی برای یادگیری زبان های خارجی وجود دارد که بیشتر آن ها سخت، زمانبر، پر هزینه و ناکارآمد هستند. اما اپلیکیشن Duolingo این گونه نیست. با استفاده از این برنامه می توانید به آسانی و بدون صرف هیچگونه هزینه ای، زبان های مختلف را یاد بگیرید. روش آموزشی این برنامه بر پایه ایجاد انگیزه و مرحله ای کردن آموزش است. به این ترتیب هنگامی که بخشی از زبان را یاد می گیرید، یک مدال گرفته و به بخش بعدی می روید. به این ترتیب انگیزه لازم برای ادامه کار را به دست می آورید.

اپلیکیشن Duolingo: Learn Languages Free از زبان های اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، پرتغالی، ترکی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی، اوکراینی، اسپرانتو، لهستانی، یونانی، مجارستانی، نروژی، عبری، ولزی و انگلیسی پشتیبانی می کند و با گذشت زمان زبان های بیشتری هم به آن اضافه می گردد. این برنامه عالی کلمات هر زبان را در دسته بندی های مختلف، ساماندهی کرده است تا کلمات مرتبط را کنار هم یاد بگیرید. هنگامی که برنامه را باز می کنید، از شما درباره سطح زبانتان سوال می شود و می توانید متناسب با سطح خود یادگیری را شروع کنید. اساس آموزش در این برنامه بر بازی و سرگرمی است. بنابراین آموزش ها و تست های برنامه کاملا به صورت بازی طراحی شده اند تا هر چه راحت و سریعتر بتوانید آموزش ها را کامل کرده و سطح زبان خود را ارتقا دهید. این برنامه بیش از 100 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و با جلب رضایت کاربرانش توانسته است امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را از آن ها دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه آنلاک شده و بدون محدودیت این برنامه را از اپلیکیشن ها به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Duolingo: Learn Languages Free :

  • ارائه آموزش ها به صورت بازی و سرگرمی
  • ارائه مدال با تکمیل هر مرحله برای ایجاد انگیزه در کاربر
  • آموزش بر اساس سطح زبان کاربر
  • رابط کاربری بسیار زیبا و ساده
  • آموزش زبان های مختلف :‌ اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، پرتغالی، ترکی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی، اوکراینی، اسپرانتو، لهستانی، یونانی، مجارستانی، نروژی، عبری، ولزی و انگلیسی

برنامه های مشابه Duolingo

Busuu: Learn Languages

Busuu: Learn Languages

Online Mode
0
24.1.0.776
Yousician-1

Yousician

Offline Mode
0
4.52.0
دانلود هلو تالک HelloTalk - اپلیکیشن چت و آموزش زبان خارجی اندروید

HelloTalk

Online Mode
4.33
4.5.5
دانلود Stellarium Plus - برنامه استلاریوم پلاس اندروید

Stellarium Plus

Offline Mode
0
1.8.6
Learn Languages with Memrise - Spanish, French-Logo

Memrise

Online Mode
2
2022.2.9.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه