دانلود Goose Goose Duck - بازی غاز غاز اردک اندروید توضیحات غاز غاز اردک

دانلود Goose Goose Duck - بازی غاز غاز اردک اندروید

Goose Goose Duck یا غاز غاز اردک، عنوان بازی بسیار سرگرم کننده و تماما رایگان برای ویندوز و اندروید است که گیم پلی مشابه با بازی Among Us دارد. در واقع بازی کلون کم خشونت بازی میان ما بوده و از این رو برای نوجوانان کم سن و سال نیز مناسب تر است. در این بازی نیز لابی‌های عمومی و خصوصی برای بازی با دوستان یا تشکیل تیم وجود دارد. چت نیز به طور کامل در بازی  پشتیبانی شده و بازیبازها می‌‌توانند به طور دائم برای شناسایی پرنده مهاجم در بین غازها با یکدیگر گفت و گو کنند.

همانطور که گفتیم گیم پلی در بازی Goose Goose Duck مشابه میان ما است اما تفاوت‌های جزئی با آن دارد. در اینجا بازیبازها به دو گروه اردک و غاز تقسیم می‌شوند. غازها در نقش خدمه یک سفینه فضایی قرار میگیرند که باید سفینه را تعمیر کرده و به سفر خود ادامه دهند، اردک اما در نقش متقلب  قرار می‌گیرد و باید با کشتن تک تک غازها، گروه آنها را نابود کند. در هر مچ، حداکثر 15 بازیکن در روم قرار می‌گیرند. در هر روم می‌‌توانید دوستان خود را نیز به بازی دعوت کرده و یا اینکه به اتاق های دیگران جوین شوید.

اما تفاوت‌های جزئی بازی Goose Goose Duck در برخی قابلیت‌های بازیکنان قرار دارد. در بازی بیش از 30 نوع نقش وجود دارد که هر کدام قابلیت بخصوصی دارد. برای مثال یک نفر از اعضای غازها می‌تواند وقایع آنطرف دیوار را ببیند. یک نوع غاز به نام غاز کانادایی در بازی وجود دارد که پس از کشته شدن، سریعا محل کشته شدن خود را به دیگران اطلاع می‌دهد. اردک آدمخوار، قاتلی است که می‌‌تواند اهداف خود را پس  از کشتن در جا بلعیده و اثری از خود باقی نگذارد. هر چه به پایان بازی نزدیک‌تر شوید، جایزه و پولی که بدست  می‌آورید بیشتر خواهد بود. در آخر بازیکنی که زنده بماند، تمام پول‌ها را از آن خود خواهد کرد. با پیشرفت در بازی و ارتقای شخصیت‌ها، راحت‌‌تر می‌توانید اهداف خود را به انجام برسانید. برای مثال بازیکن‌های رده بالا می‌‌توانند از گزارش فرد کشته شده به سایر افراد گروه غازها جلوگیری کنند.

ویژگی های بازی Goose Goose Duck :

  • گیم پلی مشابه بازی میان ما با خشونت کمتر
  • دارای بیش از 30 نقش برای بازی
  • بیش از 5 نقشه متنوع و تاکتیکی
  • دارای 5 حالت بازی بسیار جالب
  • آیتم های فراوان برای شخصی سازی اردکها و غازها
نکته مهم برای نصب بازی ابتدا فایل نصبی را دریافت و نصب نموده
نکته مهم پس از آن فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کرده
نکته مهم حال پوشه com.Gaggle.fun.GooseGooseDuck را در پوشه android/obb کپی کنید

برنامه های مشابه Goose Goose Duck

Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

Online Mode
3.63
2.104.1
دانلود Garena Free Fire - آپدیت بازی گارنا فری فایر اندروید

Garena Free Fire

Online Mode
3.48
1.104.1
دانلود Clash of Clans - آپدیت بازی کلش اف کلنز اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
3.19
16.253.20
Call of Duty: Warzone Mobile

Call of Duty®: Warzone™ Mobile

Online Mode
3.07
3.3.3.17638110
Build City Building Games

Build: City Building

Offline Mode
0
1.0.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه