دانلود Among Us - بازی اکشن در میان ما برای اندروید توضیحات امانگ آس

دانلود Among Us - بازی اکشن در میان ما برای اندروید

بازی Among Us یا “میان ما”، یک عنوان اکشن و بسیار سرگرم کننده با گیم پلی اعتیاد آور است که در آن بازیکنان باید خود را برای هر نوع دسیسه و خنجر از پشت خوردنی آماده کنند! در این بازی شما در یک گروه 4 تا 10 نفری از خدمه یک سفینه فضایی قرار می‌گیرید. در بین شما یک نفر متقلب وجود دارد که تنها قصدش کشتن همه اعضای سفینه است. خدمه سفینه به دو صورت می‌توانند در بازی پیروز شوند، یا باید تمام ماموریت‌های محول شده را انجام دهند و یا اینکه متقلب را سریعاً شناسایی کرده و او را از سفینه بیرون بیاندازند.

تمام گیم پلی بازی‌ Among Us در محیط سفینه فضایی انجام می‌شود که بخش‌های بسیار مختلفی دارد. در نتیجه، زیاد اتفاق می‌افتد که یک بازیکن تک و تنها در یک محیط قرار بگیرد و ناگهان توسط خدمه خائن به فجیع‌ترین شکل ممکن کشته شود. در بازی “میان ما” علاوه بر بازی آنلاین با افرادی واقعی، می‌توانید به صورت آفلاین با هوش مصنوعی نیز بازی کنید. همچنین قابلیت بازی چند نفره به صورت لوکال با اعضای خانواده و دوستان نزدیک نیز در بازی تعبیه شده است. در شروع بازی به هر بازیکن یک نقش داده می‌شود، اما سایر بازیکنان از نقش شما هیچ اطلاعی ندارند. اگر فرد متقلب شما بودید، باید تمام اعضای سفینه را به صورت مخفیانه بکشید. اما اگر جزئی از خدمه عادی سفینه فضایی هستید، باید از فرد متقلب دوری کرده و قبل از اینکه دیر شود او را شناسایی کنید. فرد متقلب دائما در حال خرابکاری در سفینه است تا اعضای خدمه را متفرق و سرگرم کند، وقتی اعضای خدمه برای درست کردن مشکل به قسمت‌های مختلف سفینه می‌روند، ممکن است به طور ناگهانی توسط متقلب کشته شوند.

در بازی Among Us یک چت روم قرار دارد که همه بازیکنان پس از انجام هر ماموریت در بازی، در آن حضور می‌یابند. در اینجا آنها باید سر این موضوع که چه کسی متقلب است بحث کرده و رأی گیری کنند. بازیکنان قابلیت تعامل با برخی اشیاء موجود در سفینه را نیز خواهند داشت. قابلیت شخصی سازی و خرید اسکین و کلاه‌های جدید نیز در بازی تعبیه شده که تنوع کاراکترهای بامزه بازی را افزایش می‌دهد. گرافیک در بازی میان ما کارتونی اما بسیار زیباست. انیمیشن کشتن و انجام فعالیت در سفینه و تعامل با محیط بسیار جالب و بامزه طراحی شده و قطعا بازیکنان را غرق در فضای بازی خواهد کرد. این بازی هم‌ اکنون بیش از 100 میلیون بار از گوگل پلی استور دانلود شده و محتوای آن به صورت هفتگی و ماهانه با نقشه‌ها و اسکین‌های جدید بروز رسانی می‌شود.

ویژگی های بازی Among Us :

  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و اعتیاد آور با هیجان زیاد
  • کنترل ساده با یادگیری سریع و آسان برای تمام کاربران
  • حجم کم و اجرای روان روی دستگاه‌های ضعیف
  • حالت بازی آنلاین و آفلاین
  • گرافیک کارتونی زیبا و بامزه
  • کاراکترهای بسیار جالب با قابلیت شخصی سازی
  • امکان بازی آنلاین 10 نفره
  • قابلیت بازی با هوش مصنوعی
  • قابلیت بازی لوکال با دوستان نزدیک و اعضای خانواده
نکته مهم برای تجربه بهتر بازی و ارتباط با با دوستان خود، باید برنامه دیسکورد را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید.
دانلود ADS

برنامه های مشابه Among Us

Call of Duty: Warzone Mobile

Call of Duty®: Warzone™ Mobile

Online Mode
3.04
2.11.3.16592640
دانلود Call of Duty: Mobile - Garena - بازی کالاف دیوتی موبایل گارنا اندروید

Call of Duty®: Mobile - Garena

Online Mode
3.17
1.6.41
دانلود Call of Duty: Mobile - بازی ندای وظیفه موبایل اندروید

Call of Duty: Mobile

Online Mode
3.03
1.0.41
دانلود PUBG New State Mobile 0.9.56.548 – آخرین نسخه بازی پابجی نیو استیت اندروید

NEW STATE Mobile

Online Mode
3.32
0.9.56.548
دانلود BETA PUBG MOBILE –  بازی پابجی موبایل بتا اندروید

BETA PUBG MOBILE

Online Mode
3.12
2.9.5

نظرات کاربران

مشاهده دیدگاه های بیشتر ...

ارسال دیدگاه

بیت 24