File Miner توضیحات فایل ماینر

File Miner

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که به اشتباه فایل های مهمی مانند عکس، ویدیو یا اسناد را از گوشی خود حذف کنید و پس از آن پشیمان شوید؟ یا شاید تجربه کرده باشید که برخی فایل ها به صورت موقت و ناخواسته از گوشی پاک شده اند. در چنین مواقعی، File Miner یک راه حل کاربردی و قدرتمند برای بازیابی انواع فایل های حذف شده است.

این برنامه با بهره گیری از فن آوری های پیشرفته، قادر است فایل های حذف شده را حتی در پنهان ترین مکان های گوشی شناسایی کرده و برای شما بازیابی نماید. File Miner در واقع یک ابزار حرفه ای و در عین حال آسان برای نجات داده های گرانبهای شماست که می تواند به صورت کاملا رایگان مورد استفاده قرار گیرد. یکی از ویژگی های بارز File Miner، قابلیت اسکن عمیق و جامع آن است. این برنامه با جستجو در پوشه های مختلف از جمله پوشه های پنهان، کش، موقت و غیره، هیچ فایلی را از قلم نمی اندازد. همچنین File Miner از فن آوری شناسایی هوشمند فایل ها برخوردار است که به آن امکان می دهد انواع فرمت های متداول فایل ها از قبیل عکس، ویدیو، صدا و اسناد را به راحتی تشخیص دهد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز این برنامه، حفظ حریم شخصی و امنیت اطلاعات شماست. File Miner امکان پیش نمایش فایل های حذف شده مانند عکس ها، ویدیوها و فایل های صوتی را قبل از بازیابی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید فایل های مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس اقدام به بازیابی آنها کنید. این ویژگی از دسترسی غیرمجاز به محتوای شخصی شما جلوگیری می کند.

بازیابی فایل های حذف شده با File Miner بسیار آسان و ساده است. پس از انتخاب فایل ها، این برنامه امکان ذخیره آنها در هر مکان دلخواه از جمله حافظه داخلی یا خارجی گوشی را به شما می دهد. همچنین می توانید از قابلیت صندوقچه امن (File Vault) برای نگهداری فایل های بسیار مهم و حساس خود استفاده کنید تا به آسانی حذف نشوند.

File Miner یک برنامه رایگان، قدرتمند و کاربردی است که می تواند به شما در بازیابی فایل های گرانبهای حذف شده کمک شایانی کند. با نصب این برنامه، دیگر نگران از دست دادن اطلاعات و داده های مهم خود بر روی گوشی هوشمند نخواهید بود. آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت رایگان از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

مهمترین ویژگی های برنامه File Miner

  • قابلیت اسکن عمیق و جامع برای شناسایی فایل های حذف شده در تمام مکان های گوشی
  • بهره گیری از فن آوری شناسایی هوشمند برای تشخیص انواع فرمت های فایل
  • امکان پیش نمایش و انتخاب فایل های حذف شده قبل از بازیابی برای حفظ حریم شخصی
  • بازیابی آسان و ساده فایل های حذف شده از قبیل عکس، ویدیو، صدا و اسناد
  • امکان ذخیره و صدور فایل های بازیابی شده در هر مکان دلخواه در گوشی

برنامه های مشابه File Miner

Spotify for Podcasters

Spotify for Podcasters

Online Mode
3.69
7.3.0.415
دانلود مای رایتل MyRightel - اپلیکیشن رایتل من برای اندروید

MyRightel

Online Mode
3.03
15.0.6
Chat Translator Keyboard

Chat Translator Keyboard

Offline Mode
0
7.7
Duff Translate, Cam Translator

Duff Translate Cam Translator

Offline Mode
0
4.9
Leo Chat & Keyboard Translator

Leo Chat & Keyboard Translator

Offline Mode
0
27.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو