Leo Chat & Keyboard Translator توضیحات کیبورد مترجم لئو

Leo Chat & Keyboard Translator

آیا تابحال برایتان پیش آمده که در شبکه های اجتماعی یا پیام رسان های موبایلی با افرادی از کشورها و فرهنگ های مختلف آشنا شوید اما به دلیل نداشتن زبان مشترک نتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید؟ Leo Chat & Keyboard Translator برنامه ای است که می تواند این موانع زبانی را برای شما برطرف کرده و دنیای ارتباطات بین المللی را به روی شما بگشاید.

این برنامه با قابلیت ترجمه آنی پیام ها، متون و گفتار به بیش از 100 زبان زنده دنیا، فرصتی بی نظیر را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید به راحتی با افراد دیگر در هر نقطه از جهان صحبت کرده و از موانع زبانی عبور کنید. Leo Chat & Keyboard Translator در واقع یک مترجم حرفه ای و همه کاره است که می توانید آن را در پیام رسان ها، شبکه های اجتماعی، برنامه های تماس تصویری و بسیاری موارد دیگر به کار بگیرید. یکی از ویژگی های منحصربفرد این برنامه، امکان ترجمه آنی متن های درحال تایپ از طریق صفحه کلید گوشی است. شما می توانید در حین نوشتن در واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و سایر پیام رسان ها، زبان خروجی را به دلخواه انتخاب کنید تا پیام های شما به صورت لحظه ای و درحین نوشتن ترجمه شوند.

علاوه بر امکانات کاربردی، Leo Chat & Keyboard Translator مجموعه ای از ویژگی های سرگرم کننده و جذاب را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. این برنامه شامل استیکرها، گیف ها و ایموجی های متنوعی است که می توانید در پیام رسان های مختلف از آنها استفاده کنید. همچنین امکان تغییر تم، انیمیشن شارژ، نورپردازی لبه گوشی و آهنگ زنگ های متنوع نیز فراهم شده است. یکی دیگر از ویژگی های بسیار جالب این برنامه، امکان تشخیص و ترجمه اشیاء از طریق لنز دوربین گوشی است. با استفاده از این قابلیت، می توانید دوربین را به روی هر شیء یا متن نگه دارید تا برنامه آن را شناسایی و برای شما ترجمه کند.

Leo Chat & Keyboard Translator یک برنامه کاربردی و در عین حال سرگرم کننده است که می تواند تجربه ارتباطات شما در فضای مجازی را کاملا متحول کند. با نصب این برنامه می توانید از موانع زبانی عبور کرده و با جهانیان بدون هیچ مشکلی ارتباط برقرار کنید. آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت رایگان از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

مهمترین ویژگی های برنامه Leo Chat & Keyboard Translator

  • امکان ترجمه آنی پیام ها در پیام رسان های محبوب مثل واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و...
  • ترجمه متون در حین تایپ از طریق صفحه کلید گوشی
  • مجموعه استیکرها، گیف ها، ایموجی ها و تم های زیبا برای شخصی سازی برنامه
  • امکان تغییر صدای آهنگ زنگ ها و انیمیشن شارژ گوشی
  • قابلیت تشخیص و ترجمه اشیاء از طریق دوربین

برنامه های مشابه Leo Chat & Keyboard Translator

Spotify for Podcasters

Spotify for Podcasters

Online Mode
3.69
7.3.0.415
دانلود مای رایتل MyRightel - اپلیکیشن رایتل من برای اندروید

MyRightel

Online Mode
3.03
15.0.6
Chat Translator Keyboard

Chat Translator Keyboard

Offline Mode
0
7.7
Duff Translate, Cam Translator

Duff Translate Cam Translator

Offline Mode
0
4.9
File Miner

File Miner

Offline Mode
0
1.3.1

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو