Duff Translate, Cam Translator توضیحات دوربین مترجم

Duff Translate, Cam Translator

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که در سفرهای خارجی یا حتی در داخل کشور، با زبان و فرهنگ جدیدی مواجه شوید و نتوانید به درستی آن را درک کنید؟  Duff Translate, Cam Translator یک برنامه انقلابی و چندمنظوره است که راه حل نهایی برای این چالش ها و مشکلات زبانی به شمار می رود.

این برنامه کاربردی با پشتیبانی از بیش از 100 زبان زنده دنیا، امکانات متنوع و منحصربفردی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند هر آنچه را که می بینند، می شنوند یا حتی از حیوانات خانگی دریافت می کنند، به راحتی ترجمه کرده و درک نمایند. Duff Translate, Cam Translator در واقع یک مترجم حرفه ای، همیشه همراه و چندمنظوره است که می تواند زندگی شما را به شکل باور نکردنی تغییر دهد.

یکی از ویژگی های بارز این برنامه، قابلیت ترجمه متن، صدا و تصاویر با استفاده از دوربین گوشی است. شما می توانید از هر متن یا تصویری که در دسترس دارید عکس گرفته و برنامه آن را لحظه ای و با دقت بالا برای شما ترجمه خواهد کرد. این ویژگی بسیار کاربردی برای زمانی است که در یک کشور یا منطقه جدید به سر می برید و با مشکلات زبانی مواجه می شوید. اما جالب ترین و منحصربفردترین ویژگی Duff Translate توانایی آن در ترجمه زبان حیوانات خانگی مانند سگ و گربه است! این برنامه با شناسایی صداها و حرکات حیوانات، می تواند آنچه را که آنها بیان می کنند برای شما ترجمه کرده و به این ترتیب یک ارتباط دوطرفه میان شما و حیوان خانگی تان برقرار کند. این امکان باور نکردنی، تجربه نگهداری از حیوانات خانگی را به شکل کاملا متفاوتی دگرگون خواهد کرد.

علاوه بر این موارد، Duff Translate از قابلیت ترجمه گفتار نیز برخوردار است. با این ویژگی، شما می توانید صدای خود را ضبط کرده و برنامه آن را به هر زبانی که بخواهید ترجمه خواهد کرد. این امکان بسیار کاربردی برای مواقعی است که می خواهید با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید اما زبان مشترکی ندارید.

Duff Translate, Cam Translator یک ابزار کاربردی و همه کاره است که با نصب آن، دیگر هیچ موانع زبانی نمی تواند جلوی شما را برای ارتباطات بین المللی، گردشگری و حتی درک حیوانات خانگی تان بگیرد. این برنامه جالب می تواند تجربه متفاوتی را برای شما رقم بزند. آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت رایگان از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

مهم ترین ویژگی های برنامه Duff Translate

  • پشتیبانی از بیش از 100 زبان زنده دنیا
  • امکان ترجمه متن، تصویر و صدا با استفاده از دوربین گوشی
  • قابلیت ترجمه زبان حیوانات خانگی مانند سگ و گربه
  • ویژگی ترجمه گفتار برای برقراری ارتباطات شفاهی
  • ترجمه آنی و آفلاین بدون نیاز به اینترنت

برنامه های مشابه Duff Translate Cam Translator

Spotify for Podcasters

Spotify for Podcasters

Online Mode
3.69
7.3.0.415
دانلود مای رایتل MyRightel - اپلیکیشن رایتل من برای اندروید

MyRightel

Online Mode
3.03
15.0.6
Chat Translator Keyboard

Chat Translator Keyboard

Offline Mode
0
7.7
File Miner

File Miner

Offline Mode
0
1.3.1
Leo Chat & Keyboard Translator

Leo Chat & Keyboard Translator

Offline Mode
0
27.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

اکسکوینو