دانلود Crazy Dino Park - بازی پارک دایناسور هیجان انگیز اندروید + مود توضیحات برنامه

                               
دانلود Crazy Dino Park - بازی پارک دایناسور هیجان انگیز اندروید + مود

Crazy Dino Park یا پارک دایناسور هیجان انگیز عنوان بازی پازلی و ماجراجویی جالب و منحصر به فردی است که به طور اختصاصی برای اندروید منتشر شده و کودکان را با دنیای جذاب باستان شناسی حیوانات قدیمی آشنا می‌کند. این بازی علاوه بر سرگرم کردن کودکان، همانند یک آموزگار، کودک را با دنیای هیجان انگیز دایناسورها و علم باستان شناسی آشنا می‌کند. همانطور که می‌دانید دایناسورها در بیش از 150 میلیون سال پیش، ساکنان مطلق و غالب کره زمین بودند. دایناسورها موجوداتی تهاجمی با جسه بزرگ هستند. اما تکنولوژی همیشه درصدد بازگرداندن این موجودات شگفت انگیز به دنیای الان است. در این بازی شما در نقش یک باستان شناس و بیولوژیست، به کشف ساختار کامل DNA دایناسورها کرده و دوباره آنها را به دنیا باز خواهید گرداند. پس از بازگرداندن دایناسورها، وقت شناساندن آنها به جهانیان است. چه راهی بهتر از باز کردن پارک ژوراسیک و دعوت مردم دنیا به این پارک شگفت انگیز!

بازی Crazy Dino Park از چند بخش تشکیل شده، بخش اول مربوط به پیدا کردن فسیل دایناسورها و سرهم کردن آنهاست. بخش دوم زنده کردن آنها و ساخت پارک است. در نهایت با ساخت پارک باید راهی مناسب برای مدیریت و نگهداری دایناسورها و سرگرم کردن آنها پیدا کنید. در هر مرحله برای استخراج فسیل دایناسورها باید پول پرداخت کنید. این پول در بازی بین 50 تا 60 سکه است. در ابتدا پرداخت این پول راحت بوده و بازیکنان می‌توانند چندین دایناسور مختلف بسازند. اما هر چه در بازی پیشرفت کنید، مبلغ استخراج و کشف فسیل بالاتر رفته و باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. این پول از طریق اداره پارک ژوراسیک درمی‌آید. هر چه دایناسورهای متنوع‌‌تری داشته باشید، درآمد شما از پارک نیز بیشتر خواهد بود.

گیم پلی بازی Crazy Dino Park علی رغم تنوع بالایش، بسیار ساده و قابل فهم طراحی شده و کودکان کم سن و سال هم براحتی می‌توانند فسیل‌های دایناسورها را سرهم کرده و دایناسوری جدید بسازند. جذاب‌ترین بخش بازی نیز همین سرهم کردن استخوان‌های دایناسورهای منقرض شده است که همانند یک بازی پازلی جذاب کودکان را شیفته خود خواهد کرد.

ویژگی های بازی Crazy Dino Park‏ :

  • بازیابی فسیل دایناسورهای منقرض شده و سرهم کردن آنها به شیوه جذاب و آموزشی
  • پازل های جذاب و متنوع
  • ساخت پارک ژوراسیک و گسترش آن به مقدار بی نهایت
  • کسب درآمد از طریق فروش بلیط پارک ژوراسیک به مردم دنیا
  • شخصی سازی قسمت های مختلف پارک
  • قابلیت بازی آنلاین به صورت PVP
دانلود ADS

برنامه های مشابه Crazy Dino Park

دانلود Interior Story - بازی داستان طراحی داخلی اندروید

Interior Story

Offline Mode
0
3.1.4
دانلود Maleficent Free Fall - بازی پازلی مالفیسنت اندروید + مود

Maleficent Free Fall

Offline Mode
0
9.14
دانلود Find Out - بازی پازلی پیداش کن برای اندروید + مود

Find Out

Offline Mode
0
2.1.6
دانلود Sort It 3D - بازی سه بعدی جورش کن اندروید + مود

Sort It 3D

Offline Mode
0
1.5.4
دانلود Pocket World 3D – بازی پازلی دنیای جیبی سه بعدی برای اندروید

Pocket World 3D

Online Mode
0
2.0.2.1

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه