دانلود My Dino Friend - بازی دوست دایناسور من اندروید + مود توضیحات برنامه

                               
دانلود My Dino Friend - بازی دوست دایناسور من اندروید + مود

My Dino Friend: Virtual Pet یا دوست دایناسور من عنوان یک بازی مناسب برای کودکان در سبک کژوال است که در آن بازیکن باید یک دایناسور را از دوران طفولیت تا بزرگسالی رسیدگی کرده و مراقبت‌های لازم از او را انجام دهد. این بازی از مینی گیم‌های متعدد تشکیل شده که از تنوع بسیار خوبی برخوردار است. مینی گیم‌ها شامل داینو جامپ، داینو راش، داینو رفتر و داینو مچ می‌‌شود. در داینو جامپ با دایناسور دوست داشتنی خود در فضا سفر خواهید کرد. در داینو راش، باید در مسابقه دو با مانع شرکت کنید. داینو مچ شامل حل کردن پازل‌های مختلف شده که با حل کردن آنها امتیاز جمع خواهید کرد. داینو رفتر نیز یکی از جذاب‌ترین مینی گیم‌های بازی است که در آن باید سوار بر قایقی کوچک، از رودخانه‌ای خروشان عبور کنید.

در بازی My Dino Friend مشابه تمام بازی‌های در سبک نگهداری از حیوانات خانگی باید یک سری فعالیت‌های روزانه را به صورت تکراری انجام  دهید تا دایناسور شما به شکل مناسب رشد کند. فعالیت‌هایی مثل غذا و  آب دادن، پوشاندن لباس‌های گرم، شست و شو و حمام بردن و همچنین تاب دادن او برای خواباندن دایناسور بر عهده بازیکن است. وقتی دایناسور بزرگتر شد فعالیت‌های فیزیکی بیشتری مثل پیاده روی، دویدن و بازی فوتبال با او انجام خواهید داد. هر چه دایناسور بزرگتر می‌شود، کارهایی که باید انجام بدهید پیچیده‌تر خواهد شد.

بازی My Dino Friend از لحاظ گرافیکی نیز بسیار شاد و دلنشین طراحی شده و تمام جزئیات به شکل سه بعدی هستند. اما در طراحی گرافیکی بازی توجه ویژه‌ای به خود دایناسور شده و در همان نگاه اول بازیباز را عاشق چهره معصوم او خواهد کرد. هر چه او بزرگتر می‌شود، حالت چهره او نیز تغییر کرده و حالتی بزرگسالانه به خود می‌گیرد. موسیقی احساسی و دلنشین زمینه بازی نیز در جذب مخاطب بسیار عالی عمل کرده و دارای تناژ آرامش بخش است. علاقمندان به بازی‌های نگهداری حیوانات خانگی می‌توانند جدیدترین نسخه بازی My Dino Friend را با لینک مستقیم از اپلیکیشن‌ ها دانلود نمایند.

ویژگی های بازی My Dino Friend: Virtual Pet‏ :

  • گیم پلی آسان مشابه تمام بازیهای نگهداری از حیوانات خانگی
  • طراحی بسیار جالب و با جزئیات محیط با گرافیک سه بعدی
  • موسیقی احساسی دلچسب و دلنشین
  • دارای مینی گیم های بسیار متنوع و سرگرم کننده
  • مناسب برای همه سنین
دانلود ADS

برنامه های مشابه My Dino Friend: Virtual Pet

دانلود Skip school - بازی فرار از مدرسه اندروید

Skip school

Offline Mode
0
3.4.4
دانلود Buddy Toss - بازی رفیق پرتابی اندروید + مود

Buddy Toss

Offline Mode
0
1.4.1
دانلود My Cafe – بازی کافه من برای اندروید + مود

My Cafe

Offline Mode
0
2022.3.0.1
دانلود Pou – آپدیت جدید بازی پو اندروید + مود

Pou

Offline Mode
0
1.4.87
دانلود The Catapult 2 6.5.0 – بازی منجنیق 2 اندروید + مود

The Catapult 2

Offline Mode
2.5
6.5.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه