دانلود Hill Climb Racing 2 – بازی مسابقه تپه نوردی اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Hill Climb Racing 2 – بازی مسابقه تپه نوردی اندروید + مود

برخی بازی های مسابقه ای گاهی اوقات لحظاتی را برای ما رقم می زنند که بعضی بازی های بزرگ و پرهزینه از ایجاد آن عاجزند. Hill Climb Racing 2 یکی از همین بازی های مسابقه ای سراسر لذت و تفریح است. این بازی ادامه شماره اول سری به همین نام است که تا این لحظه بیش از 500 میلیون بار از فروشگاه گوگل پلی دانلود شده است. استدیو Fingersoft ، سازنده سری بازی های Hill Climb Racing ، تمام جنبه های مثبت شماره اول را گرفته و در کنار محتوا و مکانیسم های جدید به شماره دوم اضافه کرده است. خوشبختانه شماره دوم نسبت به شماره اول، زیباتر و جذاب تر از آب درآمده است. بازی در کنار حالت آفلاین، حالت آنلاین نیز دارد تا دل کندن از بازی حتی سخت تر از گذشته شود.

همانطور که از نام بازی مشخص است، باید با ماشین خود مسیری طولانی پر از تپه های کوچک و بزرگ را با مانورهای گوناگون طی کنید، در مسیر نیز سکه هایی قرار داده شده که بازیکن برای ارتقاء سریع باید بیشترین میزان سکه را جمع کند. هدف بازی رسیدن به بالاترین امتیاز ممکن است. این هدف فقط از طریق رانندگی طولانی بدون منفجر کردن ماشین و جمع آوری بیشترین سکه های ممکن میسر می شود. البته علاوه بر این موارد، به حرکات نمایشی شما نیز امتیاز تعلق می گیرد. اگر همه این موارد را با موفقیت انجام بدهید، خیلی سریع در بازی پیشرفت خواهید کرد.

در بازی Hill Climb Racing 2 پنج محیط متفاوت برای مسابقه وجود دارد، قطب جنوب، صحرا، جنگل و ماه تعدادی از محیط های متفاوت بازی هستند. با پیشرفت در بازی می توانید عملکرد ماشین تان را با امتیازهایی که بدست آورده اید ارتقاء داده و همینطور کاراکترهای جدید را نیز خریداری کنید.  علاوه بر بخش آفلاین، در بخش آنلاین نیز با دوستان خود مسابقه می دهید، البته این حریفان ماشینی در سطح ماشین شما داشته و بنابراین تنها چیزی که باعث پیروزی می شود، مهارت شماست. مسابقه تپه نوردی، یک بازی بسیار سرگرم کننده است، کنترل های لمسی بازی بسیار عالی و کارآمد طراحی شده اند و مکانیسم های اعتیاد آور بازی نیز، دست کشیدن از بازی را سخت تر از پیش می کند. هم اکنون شما عزیزان می توانید بازی Hill Climb Racing 2 را در نسخه عادی و نسخه مود شده با تجهیزات آنلاک از وبسایت اپلیکیشن ها دانلود نمائید.

ویژگی های بازی Hill Climb Racing 2‏ :

  • شرکت در رقابت های آنلاین هفتگی
  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جالب
  • وسایل نقلیه بسیار متنوع از موتور گرفته تا تانک
  • امکان ارتقاء وسایل نقلیه و افزایش عملکرد آنها
  • جاده های متنوع برفی، آسفالت، خاکی و ...
  • تیون کردن ماشین ها و شخصی سازی کاراکترهای بازی
  • رقابت با دوستان و به چالش کشیدن آنها
  • رقابت با بازیکنان در جدول رتبه بندی جهانی
  • بهینه سازی شده برای نصب بر روی دستگاه های با سخت افزار ضعیف

برنامه های مشابه Hill Climb Racing 2

دانلود Pixel Combat: Zombies Strike – بازی نبرد پیکسلی اندروید + مود

Pixel Combat: Zombies Strike

Offline Mode
3
4.0.0
دانلود Real Racing 3 – بازی ریل رسینگ 3 اندروید + مود

Real Racing 3

Online Mode
0
9.7.1
دانلود Drift Max City – بازی شهر دریفت اندروید + مود

Drift Max City

Offline Mode
0
2.87
دانلود DRIVE# - بازی رانندگی بی پایان برای اندروید + مود

DRIVE#

Offline Mode
0
2.0.7
بازی اندروید Asphalt 8

Asphalt 8

Online Mode
2
5.8.0k

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه