دانلود برنامه ویپاد اندروید توضیحات ویپاد

دانلود Wepod – اپلیکیشن ویپاد ترابانک پاسارگاد برای اندروید

Wepod یا ویپاد عنوان اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد برای اندروید است. بانک پاسارگاد با هدف الکترونیکی کردن تمامی خدمات بانکی اقدام به طراحی اپلیکیشن ویپاد کرده و سعی کرده است که اغلب خدمات بانکی و مالی را در این اپلیکیشن ارائه دهد تا نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک پاسارگاد به حداقل برسد و مشتریان این بانک بتوانند تمام کارهای بانکی خود را از طریق گوشی هوشمند خود انجام دهند.

برنامه ویپاد قابلیت افتتاح حساب دیجیتال به صورت کاملاً غیر حضوری دارد. شما می توانید با استفاده از این برنامه تنها در عرض چند دقیقه بدون پر کردن فرم یا مراجعه حضوری به بانک، یک حساب جاری بانک پاسارگاد افتتاح کنید و از تمامی خدمات آن بهره ببرید. حتی می توانید کارت بانکی خود را نیز به صورت آنلاین سفارش دهید و در محل زندگی خود دریافت کنید. دریافت تسهیلات بانکی نیز کاملاً آنلاین است و شما می توانید بدون ضامن و وثیقه به صورت کامل آنلاین تسهیلات بانکی از طریق اپلیکیشن Wepod ویپاد دریافت کنید. این برنامه دارای پشتیبانی 24 ساعته است و کارشناسان بانک پاسارگاد به صورت 24 ساعته و بی وقفه پاسخگوی تمامی پرسش ها و مشکلات شما هستند.

کارهایی که در بانک های دیگر نیاز به حضور فیزیکی در شعب بانک دارد نیز در این برنامه کاملاً آنلاین انجام می گیرد برای مثال قابلیت تعریف و بازیابی رمز اولیه کارت به صورت کاملا آنلاین وجود دارد و شما می توانید رمز دوم یا پویای خود را نیز بدون نیاز به خودپرداز یا شعبه بانک فعال کنید. امکان فعال یا غیرفعال سازی دریافت پیامک برای واریز و برداشت نیز وجود دارد. انتقال وجه به روش های مختلف ممکن است و حتی می توانید با این برنامه کارت هدیه سفارش دهید آیا در صورت مفقود شدن کارت بانکی خود درخواست کارت المثنی کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین و آخرین نسخه اپلیکیشن ویپاد یا ترابانک پاسارگاد را با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دانلود کنید.

ویژگی های برنامه ویپاد اندروید :

  • قابلیت افتتاح حساب به صورت کاملا آنلاین بدون نیاز به مراجعه به شعب بانک
  • قابلیت دریافت تسهیلات بانکی بدون وثیقه و ضامن به صورت آنلاین
  • امکان سفارش کارت بانکی یا درخواست کارت بانکی المثنی
  • قابلیت تغییر رمز اولیه کارت به صورت آنلاین
  • امکان فعال سازی رمز پویا
  • قابلیت درخواست فعال سازی دریافت پیامک برای تراکنش ها
  • انتقال وجه به شیوه های مختلف به حساب های دیگران
  • قابلیت پرداخت قبوض و اقساط تسهیلات بانکی
دانلود ADS

برنامه های مشابه Wepod

blubank

BluBank

Offline Mode
5
2.7.1.5
Centi-PRO

Centi PRO - Currency Converter

Offline Mode
0
6.6.5
Rubino - 4

Rubino

Offline Mode
0
3.3.8
HamrahShahrPlus

Hamrah Shahr Plus

Online Mode
0
3.1.1
zarebin

Zarebin

Online Mode
3.29
8.0.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه