Voila AI Artist Cartoon Photo توضیحات برنامه

                               
Voila AI Artist Cartoon Photo

Voila AI Artist Cartoon Photo Pro عنوان یک اپلیکیشن فوق العاده برای تبدیل تصاویر به عکس های کارتونی و کاریکاتور هایی فوق العاده می باشد که توسط استودیو Wemagine.AI توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. خلاقیت زمانی معنا پیدا می کند که با تکنولوژی روز ادغام شده و نیاز های ما انسان ها را برطرف کند. امروزه ما شاهد اپ های متنوعی هستیم که به گونه ای خاص بسیاری از نیاز های ما را در برگرفته و تلاش می‌کنند بخشی از خواسته های ما را برطرف نمایند. اگر نگاهی به برنامه های پر طرفدار اندرویدی داشته باشید بدون شک اپ های ویرایش تصاویر جزو پرطرفدار ترین ها هستند که در این پست قصد داریم شما عزیزان را با یکی از محبوب ترین آنها آشنا کنیم.

یکی از مهم ترین دلایلی که محصول این استودیو را با سایر استارت اپ های موجود متمایز می‌سازد، ترکیب امکانات با هوش مصنوعی می‌باشد. استفاده از هوش مصنوعی توانایی های امکانات ارائه شده را ارتقاء داده و تا حدودی کمک می‌کند که محصول خروجی پردازش ها بدون نقص بوده و کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. شما عزیزان در برنامه فوق می‌توانید تصاویر را در چندین حالت متنوع دریافت کنید. یکی از محبوب ترین حالت های موجود تبدیل تصاویر به کاریکاتور هایی بی نظیر است که کمک می‌کند در صفحات اجتماعی خود دیگر کاربران را مجذوب تصاویرتان نمایید. همان گونه که در ابتدای توضیحات نیز اشاره کردیم، کیفیت عکس های خروجی بسیار بالا بوده و هوش مصنوعی به کار رفته یک تصویر کارتونی فوق العاده را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

در برنامه Voila AI Artist Cartoon Photo ما برای دریافت خروجی به چندین حالت مختلف دسترسی داریم که استفاده از آنها هیچ گونه محدودیتی ندارد. این موضوع کمک می‌کند تا کاربران برنامه فوق متناسب با سلیقه ای که دارند یک حالت ویرایشی خاص را انتخاب کرده و یک خروجی دلخواه را دریافت کنند. علاوه بر این برخلاف بسیاری از اپلیکیشن های موجود سرعت ارائه خروجی بسیار بالا بوده و با هیچگونه معطلی رو به رو نخواهید شد. اگر نگاهی به استارت اپ های مشابه موجود در مارکت اندروید داشته باشید یکی از نواقص آنها سرعت پردازش ها می باشد که به لطف هوش مصنوعی بی بدیل در این اپ هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

ویژگی های برنامه Voila AI Artist Cartoon Photo:

  • تبدیل عکس های شما به تصاویر کارتونی و کاریکاتور هایی خنده دار و خلاقانه
  • استفاده از هوش مصنوعی برای دریافت یک خروجی بدون نقص
  • ادغام امکانات هوش مصنوعی با کدنویسی های پیشرفته تیم توسعه دهنده
  • دسترسی به چندین حالت متنوع و گوناگون برای دریافت خروجی های خاص
  • کیفیت بسیار بالای تصاویر کارتونی خروجی در مقایسه با برنامه های مشابه
  • گزینه ای برای به اشتراک گذاری خروجی ها با دوستان خود در شبکه های اجتماعی
  • محافظت از تصاویر شما و پاک شدن آنها پس از آپلود شدن تصاویر در سرور های اختصاصی برنامه و دریافت خروجی
دانلود ADS

برنامه های مشابه Voila AI Artist Cartoon Photo

Wuta Camera - Nice Shot Always

Wuta Camera

Offline Mode
0
5.2.3.123
Remini - Photo Enhancer

Remini - Photo Enhancer

Online Mode
2.92
2.3.0.202115168
دانلود Pixomatic - اپلیکیشن حذف پس زمینه عکس برای اندروید

Pixomatic

Offline Mode
0
5.11.1
WeatherShot - Logo

WeatherShot

Offline Mode
0
6.2.0
دانلود Photo Lab PRO Picture Editor – اپلیکیشن قدرتمند ویرایش تصاویر اندروید

Photo Lab PRO Picture Editor

Online Mode
0
3.12.5

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه