دانلود VMOS Pro - برنامه مجازی ساز و شبیه ساز اندروید روت شده توضیحات برنامه

دانلود VMOS Pro - برنامه مجازی ساز و شبیه ساز اندروید روت شده

VMOS Pro عنوان یک برنامه مجازی‌سازی و شبیه‌سازی اندروید روت شده می‌باشد! توسعه‌دهندگان سیستم عامل اندروید به طور مداوم تلاش می‌کنند که استارت اپ‌های جدیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. به طور معمول توسعه‌دهندگان تازه کار در مسیر خود با مشکلاتی رو به رو می‌شوند و نیاز است که اپ‌های ساخته شده را بار‌ها و بار‌ها تست کنند. ما در دیگر سیستم عامل‌ها می‌توانیم نرم‌افزار‌های ساخته شده را در یک محیط مجازی به آسانی تست کنیم. به عنوان مثال می‌توان به ماشین مجازی‌سازی ویندوز اشاره کرد که یک محیط بسیار مناسب برای تست نرم‌افزار‌های ساخته شده و یا کد‌نویسی های‌تان می‌باشد. شاید تعجب کنید اما برای اندروید نیز یک ماشین مجازی وجود دارد. وی موس که یکی از بهترین مجازی ساز‌های سیستم عامل اندروید است، به شما عزیزان اجازه خواهد داد که برنامه‌های خود را به آسانی تست نمایید.

اگر بخواهیم توضیح بهتر و راحت‌تری در ارتباط با VMOS Pro داشته باشیم می‌توانیم بگوییم که با نصب این استارت اپ، دو سیستم عامل اندروید بر روی گوشی هوشمند‌تان قرار می‌گیرد! شما در هر کدام از سیستم عامل‌ها می‌توانید هر انچه را که می‌خواهید نصب کرده و نیاز‌هایتان را برطرف سازید. به طور معمول از این شبیه ساز اندروید برای تست برخی از ویژگی‌ها استفاده می‌شود که ما اطمینان کامل به آن‌ها نداریم. از طرفی نکته‌ای که می‌تواند بسیار کاربردی باشد روت بودن این مجازی ساز می‌باشد. این بدان معنی است که پس از نصب این برنامه هوشمند شما به یک سیستم عامل اندروید روت شده دسترسی خواهید داشت. در این نسخه از اندروید برنامه‌هایی را که نیازمند روت هستند اجرا نموده و بدانید که چه تفاوت‌هایی با نسخه اصلی بدون روت دارند.

نکته دیگری که پس از نصب VMOS Pro توجه شما را به خودش جلب می‌کند وجود سرویس‌های پیش فرضی است که حتی در برخی از شبیه ساز‌های ویندوزی اندروید در دسترس کاربران قرار داده نمی‌شوند. به عنوان مثال می‌توانیم به سرویس‌های گوگل اشاره کنیم که گا‌ها در برخی از این شبیه ساز‌ها دیده نمی‌شود. علاوه بر این شما عزیزان قادر خواهید بود که تغییرات دلخواه‌تان را در ROM اندروید مجازی‌سازی شده ایجاد کرده و هر نوع تغییراتی را به سادگی هر چه تمام‌تر تست کنید. پس بهتر است این اپ هوشمند را از دست نداده و برای دریافت آن با ما همراه باشید.

ویژگی های برنامه VMOS :

  • مجازی سازی اندروید روت شده در گوشی های هوشمند
  • گزینه ای مناسب برای تست برنامه ها توسط توسعه دهندگان
  • تجربه کار با اندروید روت شده و آشنایی با امکاناتش
  • دسترسی داشتن به تمامی سرویس های گوگل در ماشین مجازی
  • توانایی ایجاد تغییرات در rom اندروید
  • وارد نشدن هیچ گونه آسیبی به سیستم عامل اصلی
  • امکان نصب برنامه های گوناگون و متصل کردنشان به اینترنت

برنامه های مشابه VMOS Pro

Fake-GPS-Location-PRO

Fake GPS Location PRO

Offline Mode
0
5.0
Walk-Me-Up

Walk Me Up

Offline Mode
0
4.0.6
دانلود Alpha Cleaner - Booster, Phone Cleaner premium - برنامه بهینه ساز آلفا کلینر اندروید

Alpha Cleaner

Offline Mode
0
1.3.5.1
دانلود Pomodoro Timer Clock premium - برنامه تایمر ساده پومودورو اندروید

Pomodoro Timer Clock

Offline Mode
0
6.1.0
App-Watcher-Updates-notifier

App Watcher

Offline Mode
0
1.4.7-14706

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه