Tasks: to do list & tasks توضیحات تسکس: لیست انجام وظایف

Tasks: to do list & tasks عنوان یک اپلیکیشن ساده برای مدیریت وظایف و فعالیت‌های روزمره شما می‌باشد. آیا تا به حال برای شما نیز پیش آمده است که نتوانید به یک ملاقات مهم کاری برسید؟ و یا اینکه انجام یکی از فعالیت‌های مهم روزتان را فراموش کنید!؟ متاسفانه مشغله زندگی‌های ما در دنیای امروزی به قدری زیاد است که نمی‌توانیم تعادلی بین کار و زندگی‌مان ایجاد کنیم. از طرفی این مشغله‌ها باعث می‌شود تا برخی از فعالیت های‌مان را فراموش کرده و نتوانیم روز خوبی را سپری نماییم. در چنین شرایطی استفاده از یک دستیار هوشمند برای یادآوری و نظم بخشیدن به فعالیت‌ها و وظایف ما لازم و ضروری است. بهترین گزینه در این رابطه استفاده از استارت اپ‌های سیستم عامل اندروید می‌باشد.

برنامه Tasks: to do list & tasks یکی از بهترین گزینه‌های موجود در زمینه ایجاد لیستی از فعالیت‌ها و وظایف روزمره ما می‌باشد. این نرم‌افزار با فراهم‌سازی یک محیط ساده و یوزرفرندلی به ما اجازه می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، حتی در زمان انجام فعالیت‌های کاری به سرعت آن چه که در ذهنمان می‌آید را در یک دیتابیس ذخیره کرده تا در زمان مناسب به انجام‌شان بپردازیم. برای هر کدام از وظایف روزانه خود یک یادآور در ساعاتی مشخص را در نظر بگیرید تا نرم‌افزار با یادآوری فعالیت های‌تان از بروز هر گونه مشکل و یا خسارتی جلوگیری کند. همان طور که اشاره کردیم، سادگی یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های تسکس می‌باشد. شما نه تنها می‌توانید از طریق خود برنامه وظایف را ایجاد کنید، بلکه ویجت‌های صفحه نمایش اصلی نیز این دسترسی را برای شما فراهم می‌کنند.

از دیگر امکانات جالب توجه برنامه Tasks: to do list & tasks امکان به اشتراک‌گذاری لیست وظایف با دیگر یوزر‌ها می‌باشد. این ویژگی زمانی به کمک شما می‌آید که در حال انجام یک کار تیمی بوده و به دیگر افراد تیم خود دسترسی ندارید و نمی‌توانید آن چه که می‌خواهید را در تماس های‌تان بیان کنید. تمامی اطلاعات به صورت کاملا رمزنگاری شده در اسمارت فون‌تان ذخیره می‌شوند و هنگام به اشتراک‌گذاری آن‌ها هیچ کس جز این نرم‌افزار قادر به رمزگشایی آن‌ها نخواهد بود.

ویژگی های برنامه Tasks: to do list & tasks:

  • ایجاد لیستی از وظایف و فعالیت های روزانه در محیطی ساده
  • دسته بندی تمامی لیست های خود در گروه های متنوع
  • افزودن زمان یادآور به فعالیت های تان
  • مشاهده نمای تقویم از مجموعه فعالیت های خود در هر ماه
  • همسان سازی تمامی اطلاعات در دیگر دیوایس های هوشمند شما
  • محافظت از حریم خصوصی کاربران با سیستم رمزنگاری پیشرفته
  • امکان به اشتراک گذاری لیست وظایف با دیگر کاربران و دوستان خود

دانلود ADS

برنامه های مشابه Tasks: to do list & tasks

دانلود Shamim Yas - تقویم اذان گوی شمیم یاس‎ برای اندروید

Shamim Yas

Offline Mode
4
10.4
BadeSaba Calendar باد صبا

BadeSaba Calendar

Offline Mode
3.06
14.0
دانلود MIUI Clock - اپلیکیشن ساعت شیائومی برای اندروید

Xiaomi Clock

Offline Mode
3
13.16.1
My-Alarm-Clock-Logo

Alarm Clock for Me

Offline Mode
0
2.75.1
Mi Calendar

Mi Calendar

Offline Mode
2
12.5.6

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه