دانلود Pomodoro Timer Clock premium - برنامه تایمر ساده پومودورو اندروید توضیحات برنامه

دانلود Pomodoro Timer Clock premium - برنامه تایمر ساده پومودورو اندروید

Pomodoro Timer Clock یا پومودورو تایمر کلاک عنوان یک ساعت مینیمالیستی و تایمر پومودورو می‌باشد که می‌تواند به بهبود تمرکز شما عزیزان کمک کند. یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از افراد در سراسر جهان با آن رو به رو هستند، عدم تمرکز کافی برای انجام فعالیت‌های روزانه و یا فعالیت‌های کاری‌شان می‌باشد. خوشبختانه روش‌های زیادی برای مقابله با این موضوع وجود دارد. یکی از بهترین گزینه‌های موجود که می‌تواند به افزایش تمرکز کمک کند مدیریت زمان است! در سال‌های گذشته فرانچسکو چیریلو با انجام تحقیقات بسیار روشی را با عنوان پومودورو برای مدیریت زمان معرفی کرد که بدون شک از زمان معرفی این روش تا به کنون یکی از بهترین گزینه‌ها برای افزایش تمرکز به شمار می‌رود. بر خلاف گذشته که برخی از شرکت‌ها اقدام به تولید ساعت‌های پومودورو می‌کردند امروزه شما می‌توانند از این تکنیک در قالب یک اپلیکیشن اندرویدی استفاده کنید. پس اگر شما نیز با مشکلات تمرکز رو به رو هستید در این پست با ما همراه باشید.

برنامه Pomodoro Timer Clock با داشتن محیطی ساده یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای استفاده از این تکنیک می‌باشد. در حالت سنتی این تکنیک بازه زمانی که بیشترین بازده و تمرکز را دارید 25 دقیقه معرفی شده است، اما این گزینه چندین بازه زمانی متنوع را در اختیارتان قرار می‌دهد، زیرا هر کسی یک ظرفیت مشخص ذهنی دارد! با این وجود اگر مدت زمان دلخواه شما جزو تایمر‌های پیش فرض نبود می‌توانید، زمان دلخواه‌تان را به آسانی وارد کرده و آن را برای همیشه ذخیره کنید. از دیگر ویژگی‌های موجود می‌توان به پشتیبانی Pomodoro Timer Clock از ساعت و موقعیت زمانی بیش از 300 کشور در سراسر جهان اشاره کرد که خوشبختانه نام کشور عزیزمان ایران نیز در این لیست دیده می‌شود.

اگر توجه کرده باشید بسیاری از استارت اپ‌هایی که با عنوان افزایش تمرکز در مارکت‌های اندرویدی عرضه می‌شوند، با ارائه صدای سفید تلاش می‌کنند که ذهن ما را متمرکز کرده و از هر گونه حواس پرتی جلوگیری نمایند. با توجه به این موضوع و اهمیت صدا‌های سفید، توسعه دهندگان Pomodoro Timer Clock در کنار یک تایمر هوشمند پومودورو مجموعه‌ای از صدا‌های سفید را نیز ارائه کرده اند! این صدا‌های سفید به شما عزیزان اجازه می‌دهند که در حین فعال‌سازی تایمر تمرکزتان را در بالاترین حد ممکن حفظ کنید. همان گونه که اشاره کردیم محیط این برنامه بسیار ساده بوده و با هیچ گزینه پیچیده‌ای رو به رو نخواهید شد.

ویژگی های برنامه Pomodoro Timer Clock :

  • محیط کاربری ساده و مینیمالیستی
  • پشتیبانی از ساعت بیش از 300 کشور مختلف در سراسر جان
  • مجموعه ای از بازه های زمانی پیشفرض برای استفاده از تکنیک پومودورو
  • گزینه ای برای ایجاد تایمر دلخواه خود
  • مجموعه ای از صدا های سفید برای افزایش سطح تمرکز کاربران
  • حالت immersion برای نمایش شمارش معکوس روی نمایشگر بدون هیچ گونه گزینه دیگری!
  • سفارشی سازی رنگ تم برنامه

 

برنامه های مشابه Pomodoro Timer Clock

Fake-GPS-Location-PRO

Fake GPS Location PRO

Offline Mode
0
5.0
Walk-Me-Up

Walk Me Up

Offline Mode
0
4.0.6
دانلود Alpha Cleaner - Booster, Phone Cleaner premium - برنامه بهینه ساز آلفا کلینر اندروید

Alpha Cleaner

Offline Mode
0
1.3.5.1
App-Watcher-Updates-notifier

App Watcher

Offline Mode
0
1.4.7-14706
Microphone-Blocker

Micro Guard

Offline Mode
0
5.0.3

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه