دانلود Lifesum - برنامه کالری شمار و ردیاب رژیم غذایی اندروید توضیحات برنامه

                               
دانلود Lifesum - برنامه کالری شمار و ردیاب رژیم غذایی اندروید

Lifesum – Calorie Counter Premium عنوان یک اپلیکیشن کالری شمار و ردیاب رژیم غذایی می‌باشد که توسط شرکتی با همین نام توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از اصلی‌ترین اصول داشتن اندامی ایده آل، رعایت رژیم غذایی مناسب می‌باشد. بسیاری از افراد گاها، علی رغم ساعت‌ها تمرین ورزشی مداوم نمی‌توانند به وزن مورد نظرشان رسیده و یا اینکه عضلات خود را افزایش دهند. این موضوع تنها به یک مورد اشاره دارد و آن نیز اهمیت بالای رژیم غذایی است. همه ما متناسب با اهدافی که داریم باید یک برنامه غذایی خاص داشته و بدانیم که در هر وعده به چه میزان کالری دریافت می‌کنیم. یکی از بهترین روش‌های موجود برای ذخیره کردن اطلاعات رژیم غذایی‌تان استفاده از لایف سام می‌باشد که در این مسیر به شما عزیزان کمک می‌کند.

در برنامه Lifesum – Calorie Counter هر آن چیزی که برای رعایت اصول رژیم غذایی به آن نیاز داشته باشید در اختیارتان قرار داده می‌شود. مهم نیست که در حال گرفتن رژیم کتو هستید و یا پایبندی خاصی به رژیم غذایی پالئو دارید، زیرا تنها کافی است تا اهداف خود را مشخص ساخته تا بهترین رژیم به شما نمایش داده شود. این موضوع به کاربرانی که در این رابطه اطلاعات خاصی ندارند کمک می‌کند تا بتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بهترین برنامه غذایی متناسب با اهداف‌شان را دریافت نمایند. نکته دیگری که توجه ما را به برنامه Lifesum جلب می‌کند، دستورات پخت غذا‌های گوناگون هستند. شما عزیزان نه تنها یک برنامه رژیم غذایی هدفمند را دریافت می‌کنید؛ بلکه همین استارت اپ کمک می‌کند که غذا‌های موجود در برنامه دریافت شده را به بهترین شکل ممکن آماده سازید.

همان گونه که در توضیحات اولیه نیز به این موضوع اشاره کردیم، کسانی که هدفی خاص را برای داشتن اندامی ایده آل دنبال می‌کنند، باید نظارتی کامل بر میزان کالری مصرفی خود داشته باشند. برنامه Lifesum به شما عزیزان کمک می‌کند که بتوانید کالری مواد غذایی مصرفی را به راحتی اندازه گیری نموده و در هر وعده غذایی بدانید که به چه میزان از ریز مغذی‌ها را همراه با کالری دریافت نموده اید. اگر نکته‌ای خاص را در ارتباط با برنامه غذایی‌تان باید به خاطر بسپارید می‌توانید از دفترچه یادداشت داخلی استفاده نموده و جزئیات را در ان حفظ کنید.

ویژگی های برنامه Lifesum - Calorie Counter :

  • ثبت کالری مصرفی مواد غذایی به صورت روزانه
  • اسکن بارکد مواد غذایی برای محاسبه کالری و ریز مغذی ها
  • دریافت برنامه های غذایی خاص متناسب با خواسته کاربر
  • تعیین اهداف خود پیش از دریافت برنامه های غذایی
  • تنوع بالا در مواد غذایی برنامه های ارائه شده
  • ارائه دستور پخت غذا های موجود در برنامه های ارائه شده
  • ثبت اطلاعات خاص در ارتباط با رژیم هایتان
دانلود ADS

برنامه های مشابه Lifesum Premium

دانلود Zepp Life(MiFit) - اپلیکیشن تجزیه و تحلیل فعالیت های ورزشی اندروید

Mi Fit

Offline Mode
3.33
6.0.1
دانلود Lojong: Meditation and Mindfulness premium - برنامه مدیتیشن پیشرفته اندروید

Lojong: Meditation and Mindfulness

Online Mode
0
2.25.9
Huawei Health-Logo

Huawei Health

Offline Mode
0
12.1.2.310
Body-measurements-weight-BMI-waist-fat-pulse

Body measurements

Offline Mode
0
1.9.4
برنامه اندروید Mi Health

Mi Health

Offline Mode
3.41
3.0.574

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه