دانلود Legends of Runeterra – بازی اسطوره ‌های رون‌ ترا اندروید توضیحات برنامه

دانلود Legends of Runeterra – بازی اسطوره ‌های رون‌ ترا اندروید

بازی Legends of Runeterra یا اسطوره‌های رون ‌ترا یک عنوان استراتژی کارتی جذاب است که شخصیت‌های آن را قهرمانان دنیای لیگ افسانگان یا League of Legends تشکیل می‌دهند. اگر تجربه بازی‌های کارتی را داشته و به آنها علاقه دارید، مطمئن باشید بازی اسطوره‌ های رون‌ ترا قطعا یکی از بهترین تجربه‌های شما خواهد بود. در این بازی هوش و خلاقیت شما به معنای واقعی به چالش کشیده می‌شود چرا که هر حرکت شما، پیامدی تاثیر گذار خواهد داشت. کافی است قهرمانان محبوب خود را امتحان کرده و سپس با ترکیب کارت ‌هایی از نواحی مختلف با قدرت‌های مختلف، دژ دفاعی خود را ساخته و به جنگ حریفان بروید. البته تمام قهرمانان بازی از دنیای لیگ آو لجندز نبوده و خود بازی هم قهرمانان جدیدی را معرفی می‌کند.

در ابتدای بازی Legends of Runeterra چندین دست برای آموزش بازیکنان تدارک دیده شده تا آنها با مکانیسم‌های بازی و گیم پلی آن کاملا آشنا شوند، از این جهت حتی آنهایی هم که تجربه بازی‌های کارتی را ندارند، در مدت 10 دقیقه به طور کامل آنرا فرا می‌گیرند. هدف شما در بازی خراب کردن دیوار دفاعی حریفان است، برای این منظور باید کارت‌های خود را به درستی بچینید. فرصت حمله به صورت نوبتی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد، وقتی نوبت به حمله حریف می‌رسد، باید با چینش کارت‌های خود، حالت دفاعی به خود گرفته و حمله حریف را دفع کنید. همانطور که می‌بینید گیم پلی بازی پیچیدگی خاصی ندارد و پس از چند مسابقه به طور کامل به آن مسلط خواهید شد.

از آنجایی که بازی ‌های کارتی محیطی ثابت و یکسان دارند، و بازی Legends of Runeterra نیز از این قاعده مستثنی نیست، محیط بازی به گونه‌ای طراحی می‌شود که بازیکنان احساس خستگی و یکنواختی نکنند. در این بازی نیز تیم توسعه دهنده بازی سنگ تمام گذاشته و با طراحی یک گرافیک زیبا توانسته محیطی جذاب و متنوع را برای بازیکنان فراهم کند. ترکیب این گرافیک زیبا با موسیقی حماسی و شگفت انگیز بازی، هر بازیکنی را غرق در نبردهای حماسی بازی خواهد کرد. این بازی زیبا هم‌اکنون بیش از 10 میلیون بار از گوگل پلی استور دانلود شده و دارای امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5.0 است.

ویژگی های بازی Legends of Runeterra :

  • بازی کارتی استراتژیک با گرافیک زیبا و دیدنی
  • گیم پلی آسان با یادگیری سریع مکانیسم‌های بازی در 10 دقیقه
  • دارای 24 قهرمان با قدرت‌های متنوع
  • تعداد زیادی کارت از مناطق مختلف دنیای بازی لیگ افسانگان
  • دارای حالت بازی آنلاین
  • امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5.0 در گوگل پلی

برنامه های مشابه Legends of Runeterra

دانلود Piggy GO - Clash of Coin – بازی پیگی گو برای اندروید

Piggy GO

Online Mode
0
3.9.1
بازی اندروید Asphalt 8

Asphalt 8

Online Mode
2
5.8.0k
دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.44
3.3.0
Garena Free Fire MAX

Garena Free Fire MAX

Online Mode
0
2.62.2
دانلود PUBG MOBILE KR – بازی پابجی موبایل نسخه کره اندروید

PUBG MOBILE KR

Online Mode
3.15
1.5.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه