دانلود InnerHour Self-Care Therapy - برنامه مقابله با استرس برای اندروید توضیحات برنامه

دانلود InnerHour Self-Care Therapy - برنامه مقابله با استرس برای اندروید

InnerHour Self-Care Therapy: Anxiety & Depression عنوان یک اپلیکیشن خاص برای مقابله با استرس و اضطراب و هم چنین داشتن یک زندگی شاد‌تر می‌باشد. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ابزار رفاهی بر خلاف آن چه که ما تصور می‌کنیم، استرس، اضطراب و بیماری‌های روان شناختی روز به روز در حال افزایش هستند. متاسفانه مردمان سراسر جهان به این موضوع اهمیتی نمی‌دهند و زمانی شروع به درمان خود می‌کنند که دیگر کار از کار گذشته و تنها روان پزشک‌ها قادر به بهبود آن‌ها هستند! اگر شما نیز جزو کسانی هستند که به سلامت روانی و ذهنی خود اهمیت می‌دهید و مداوم به دنبال روش‌هایی برای افزایش سلامت روح خود هستید ما به شما استفاده از یک برنامه اندرویدی خاص را پیشنهاد می‌دهیم! استارت اپ InnerHour Self-Care Therapy با بهره مندی از جدید‌ترین روش‌های مراقبه ذهن و روح کمک می‌کند تا بر تمامی مشکلات روانی خود در زمانی کوتاه غلبه نمایید.

طبق توضیحات توسعه دهنده این برنامه، تمامی روش‌های مراقبه توسط بهترین روانشناسان و روان پزشکان جهان مشخص شده‌اند که تنها در مدتی بسیار کوتاه می‌توانید تاثیرشان را بر سلامت روانی خود مشاهده کنید. سیستم هوشمند برنامه InnerHour Self-Care Therapy: Anxiety & Depression می‌داند که هر فردی نیازمند یک شیوه خاص برای مقابله با استرس، اضطراب، کم خوابی و… می‌باشد. تمامی دوره‌های مراقبه در این برنامه به دوره‌هایی ۴ هفته‌ای محدود می‌شوند که پیش از شروع دوره ها، سیستم هوشمند یا همان هوش مصنوعی با پرسیدن سوالاتی بهترین روش‌های درمانی را برای شما عزیزان در نظر گرفته و یک برنامه مراقبه ۴ هفته‌ای کاملا اختصاصی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

از دیگر روش‌های ارائه شده برنامه InnerHour Self-Care Therapy، برای رسیدن به سلامت روانی، ردیابی خلق و خو‌های روزانه شما می‌باشد. در این حالت سیستم هوشمند تمامی رفتار‌های روزانه شما را بر اساس گزارش‌های ارائه شده تحلیل می‌کند و مشخص سازد که چه تغییراتی باید در سلامت روانی‌تان ایجاد شود! به همین دلیل کاربران می‌توانند پیشنهادات خاصی را دریافت کنند که توجه به آن ها، با سرعتی بسیار زیاد زندگی‌شان را تحت الشعاع قرار می‌دهد. جدای از تمامی امکانات ارائه شده که می‌توانید به تمامی‌شان دسترسی داشته باشید، مجموعه‌ای از مقالات علمی و همچنین جملات الهام بخش از فیلسوف‌ها و یا بزرگ‌ترین دانشمندان جهان در دسترس هستند که مطالعه آن‌ها می‌تواند تاثیر مثبتی بر زندگی فردی‌تان داشته باشند.

ویژگی های برنامه InnerHour Self-Care Therapy: Anxiety & Depression :

  • افزایش سلامت روانی و روحی شما در مدت زمانی بسیار کوتاه
  • بیش از 400 ابزار خودیاری برای داشتن زندگی شاد تر
  • شش دوره مختلف برای مراقبت از سلامت روانی
  • برنامه های مراقبه روحی برای دوره های 4 هفته ای
  • بررسی سلامت روانی شما برای دوره های مراقبه اختصاصی
  • تعیین هدف برای رسیدن به سطحی خاص از سلامتی روانی
  • ردیاب داخلی خلق و خو

برنامه های مشابه InnerHour Self-Care Therapy

دانلود Sleep Cycle: Sleep Tracker - برنامه ردیاب کیفیت خواب اندروید

Sleep Cycle: Sleep Tracker

Offline Mode
0
3.21.0.6169
Xiaomi-Wear

Xiaomi Wear

Offline Mode
0
2.14.5i
دانلود Tide – اپلیکیشن بهبود خواب و تمرکز تاید برای اندروید

Tide - Sleep & Meditation

Offline Mode
3.5
3.16.2
دانلود Titan - Home Workout & Fitness - برنامه فیتنس و تمرینات کالیستنیکس اندروید

Titan - Home Workout & Fitness

Online Mode
0
3.3.5
دانلود Lifesum - برنامه کالری شمار و ردیاب رژیم غذایی اندروید

Lifesum Premium

Online Mode
0
10.0.1

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه