دانلود Forge Ahead – بازی شبیه ساز آهنگری برای اندروید توضیحات

Forge Ahead

Forge Ahead : در این بازی شبیه ساز اندرویدی شما به عنوان یک آهنگر وظیفه دارید فلزات مختلف را استخراج کرده و با گداختن و چکش زدن به آنها شکل دهید و بهترین شمشیر هایی را که می توانید تولید کنید! این یک بازی سبیه ساز خسته کننده نیست! در این بازی می توانید سنگ ها را خرد کرده تا از میان آنها جواهرات کمیابی مانند الماس پیدا کنید!

شما که در نقش یک آهنگر زبردست ظاهر می شوید باید با استفاده از فنون مختلف آهنگری انواع شمشیر را ساخته و آنها را آماده‌ی استفاده کنید. بازی فقط به اینجا ختم نمی شود. شما حتی قادر خواهید بود تا برای خود درآمدی داشته باشید. هر چه که مواد معدنی بهتری را استخراج کنید ، می توانید پول بیشتری بدست بیاورید. و هر چقدر که پول بیشتری بدست بیاورید ، می توانید شمشیر های بهتری را قفل گشایی کنید.

بازی اندرویدی Forge Ahead که توسط استودیو بازی سازی Lion Studios طراحی و ساخته شده ، تاکنون بیش از یک میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و توانسته امتیاز 3.7 از 5 را از طرف مخاطبین خود کسب کند. این بازی مناسب تمامی رده های سنی بالای 3 سال می باشد.

امکانات و ویژگی های بازی اندرویدی شبیه ساز آهنگری – Forge Ahead :

★ دارای یک مکانیزم ساده ولی اعتیاد آور. صخره ها و سنگ ها را خرد کنید. فلزات گرانبها را کشف کنید. بر روی فلز های گداخته شده چکش بزنید تا آنها را تبدیل به شمشیرهای تیز و درخشان بکنید.

★ اسلحه خانه خود را به راه بیاندازید. شمشیر هایی که ساخته اید را در قفسه تسلیحات به نمایش بگذارید. آیا می توانید بهترین شمشیر ها را بسازید؟

★ به جستجوی خود ادامه دهید. سعی کنید بهترین مواد اولیه را پیدا کرده تا بتوانید بهترین شمشیر های موجود را بسازید. هر چه شمشیرتان بهتر باشد همانقدر هم درآمد بیشتری خواهید داشت.

برنامه های مشابه Forge Ahead

دانلود بازی SimCity BuildIt برای اندروید

SimCity BuildIt

Online Mode
3
1.53.1.121316
Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer

Offline Mode
0
4.8.15.6
دانلود Citytopia 2.7.0 – بازی شهرسازی سیتی تاپیا برای اندروید

Citytopia

Online Mode
0
10.0.2
دانلود ‎Shop Titans – بازی فروشگاه تایتان ها برای اندروید

Shop Titans

Online Mode
0
14.1.2
دانلود Extreme Landings Pro – بازی فرودهای بی نهایت اندروید

Extreme Landings Pro

Offline Mode
5
3.7.9

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه