دانلود DotHabit – اپلیکیشن مدیریت عادات شخصی برای اندروید توضیحات

DotHabit

DotHabit – Management of habits, goals, routine : زندگی خوب و آرامش بخش ، از طریق یک عادت خوب حاصل می شود. شما با استفاده از این برنامه می توانید عادات روزانه خود را به نحوی تغییر دهید که تاثیرات مثبت آن را در سلامت و زندگی روزمره خود مشاهده کنید و تبدیل به انسان بهتری شوید. این اپلیکیشن با ارائه امکانات ردیابی عادات روزانه ، به شما کمک می کند تا فعالیت های خود را به طور دقیق رصد کرده و با مشاهده عملکرد خود ، برای دستاورد های بیشتر تلاش کنید.

این برنامه با زیر نظر گرفتن عادات شما ، به شما کمک می کند تا کار های خود را بهتر و بهینه تر انجام دهید. هر بار که کار مثبتی انجام دادید یکی از نقاط داخل برنامه پر می شود و همین باعث ایجاد حس رقابتی در شما شده و باعث می شود که تلاش بیشتری برای انجام کارهای خود بکنید. همانطور که می دانید بسیار سخت است که انسان تغییرات خود را در طولانی مدت حس کند زیرا ما همیشه خود را با دیگران مقایسه می کنیم ، نه با خودمان! اما حالا با استفاده از این برنامه می توانید عملکرد امروزتان را با دیروز مقایسه کرده و سعی کنید فردا هم بهتر از امروز باشید!

اپلیکیشن اندرویدی DotHabit که توسط شرکت Shuto Yada طراحی و ساخته شده ، تاکنون بیش از 50 هزار بار از گوگل پلی دانلود شده و توانسته امتیاز خوب 4.3 از 5 را از طرف مخاطبین خود دریافت کند. این برنامه همچنین موفق شده در بخش «بهترین برنامه رشد شخصی» جایگاه نخست را در مارکت گوگل پلی بدست بیاورد.

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن اندرویدی مدیریت عادات شخصی – DotHabit :

★ امکان مشاهده ، بررسی و ردیابی عادات روزانه.

★ امکان رقابت با خود! ابزار های موجود در این برنامه شما را تشویق می کنند تا عملکردی بهتر از دیروز داشته باشید.

★ استفاده از امکانات بصری برای مشاهده هر چه راحتتر تغییرات.

دانلود ADS

برنامه های مشابه DotHabit

Disease-Dictionary

Diseases Dictionary

Offline Mode
0
4.9.2
VisionUp

VisionUp

Offline Mode
0
3.2.8
FizzUp-Online-Fitness-Nutrition-Coaching-Logo

FizzUp

Offline Mode
0
4.4.2
Gratitude

Gratitude

Offline Mode
0
5.9.9.2
DIMS

DIMS

Offline Mode
0
2.1.4

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه