فانو فیلم

دانلود Critical Action :Gun Strike Ops – بازی نبرد بحرانی اندروید توضیحات نبرد بحرانی

دانلود Critical Action :Gun Strike Ops – بازی نبرد بحرانی اندروید

بازی Critical Action :Gun Strike Ops یا نبرد بحرانی، یک عنوان شوتراکشن اول شخص آفلاین بوده و برای اجرا نیازی به اتصال به اینترنت ندارد، به عبارت دیگر تمرکز این بازی فقط بر روی ماموریت های تک نفره است. از این رو بازی اقدام بحرانی را می توان برای بسیاری از کاربران طرفدار بازی های شوتر کلاسیک که حوصله و وقت بازی های آنلاین را ندارند، مناسب دانست. همچنین با توجه به گرافیک بهینه و حجم کم بازی، آنهایی که دستگاه شان توان اجرای بازی هایی مثل پابجی موبایل یا کال آف دیوتی را ندارد، با وجود این بازی می توانند یک شوتر اول شخص مناسب را تجربه کرده و تا مدت ها سرگرم باشند. سبک بازی شباهت فراوانی به عنوان پابجی موبایل دارد، با این تفاوت که تمام بخش های بازی آفلاین و تک نفره است.

از ویژگی های جذاب بازی Critical Action :Gun Strike Ops می توان به وجود نقشه های گوناگون، چالش های طولانی و همچنین سلاح های متنوع اشاره کرد. در این بازی بیش از 20 نوع سلاح مدرن وجود دارد که هرکدام قابلیت ارتقا و شخصی سازی را دارد. گرافیک بازی اگرچه در مقابل عناوین اول شخص شناخته شده حرفی برای گفتن ندارد اما تقریبا تمام دستگاه های اندرویدی می توانند آن را به شکلی مناسب اجرا کنند. نقشه های بازی مانند سری کانتر استرایک بسته و کوچک است و به همین دلیل بازیکنان خیلی زود با دشمنان درگیر می شوند. البته در هر نقشه باید تاکتیک متفاوتی را انتخاب کنید چرا که طراحی و چینش موانع در هر نقشه با دیگری متفاوت است.

سیستم کنترل کاراکتر در بازی Critical Action :Gun Strike Ops نیز بسیار ساده و مشابه نمونه های اولیه شوترهای اول شخص طراحی شده است. دکمه های شلیک، ریلود، پرتاب نارنجک، بسته های جان و پرش در سمت چپ تصویر و دکمه های حرکت کاراکتر نیز در سمت راست تصویر قرار گرفته اند. حرکت و انیمیشن های بازی نیز کاملا نرم و روان انجام می گیرد و می توان گفت مشکلی در این زمینه وجود ندارد. پس از شلیک و کشتن هر دشمن، به صورت رندوم، مقداری پول، خشاب و جان از برخی دشمن ها به جا می ماند که بازیکن با دریافت آنها منابع و آیتم های ضروری خود را شارژ می کند. علاوه بر پول هایی که در حین مرحله کسب می کنید، پس از پایان هر مرحله، بسته به میزان هدشات و زمان تمام کردن مرحله، پول های بیشتری در اختیارتان قرار می گیرد که از آنها برای خرید سلاح ها و قدرت های جدید استفاده می کنید. همانطور که در بالا اشاره شد، مزیت اصلی بازی Critical Action Gun Strike Ops آفلاین بودن و همچنین اجرای نرم و روان آن بر روی بسیاری از دستگاه های اندرویدی است.

ویژگی های بازی Critical Action :Gun Strike Ops‏ :

  • یک بازی اکشن اول شخص آفلاین با گرافیک عالی
  • وجود بیش از 20 سلاح مدرن با قابلیت شخصی سازی و ارتقا
  • نقشه های متنوع و طراحی شده به سبک بازی پابجی موبایل
  • دسترسی آسان و آفلاین به تمام بخش های بازی بدون نیاز به اتصال به اینترنت
  • بروز رسانی های رایگان برای افزایش محتوای بازی نظیر تعداد اسلحه ها، نقشه ها و آیتم های دیگر
  • کنترل آسان مشابه بازی های کلاسیک شوتر اول شخص
  • اجرای نرم و روان بر روی دستگاه های با سخت افزار ضعیف
  • طراحی مناسب انیمشن ها و افکت های صوتی مهیج

برنامه های مشابه Critical Action :Gun Strike Ops

دانلود Hunter Assassin – بازی قاتل شکارچی اندروید + مود

Hunter Assassin

Offline Mode
0
1.74.0
دانلود Call of Duty: Warzone Mobile - بازی کالاف دیوتی وازون موبایل اندروید

Call of Duty®: Warzone™ Mobile

Online Mode
3.11
2.0.13284059
دانلود Modern Strike Online – بازی اکشن مدرن استریک اندروید

Modern Strike Online

Online Mode
0
1.54.2
دانلود Garena Free Fire MAX - آپدیت جدید بازی گارنا فری فایر مکس اندروید

Garena Free Fire MAX

Online Mode
3.46
2.94.1
دانلود Garena Free Fire - آپدیت بازی گارنا فری فایر اندروید

Garena Free Fire

Online Mode
3.42
1.94.1

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه