City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline توضیحات برنامه

دانلود City Island 4 - بازی سیتی ایسلند 4 اندروید + مود

City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline : پرطرفدارترین سری بازی شبیه‌سازی را روی تلفن همراه خود تجربه کنید! شهرسازی هیچگاه به این اندازه پرهیجان نبوده است! شما سرمایه‌داری خواهید بود که یک روستای کوچک در یک جزیره را به یک کلان‌شهر در چند جزیره گسترش می‌دهید. جزایر جدید را کشف کنید ، شهر و زندگی شهری خود را توسعه دهید ، شهروندان را راضی و شاد نگه دارید ، حمل‌ و نقل را کنترل کنید و از یک دنیای مجازی سرشار از اکتشافات لذت ببرید! ساختمان‌ها را به صورت مدبرانه بنا کنید تا پول‌ها به جریان بیفتد و شهر شما رونق پیدا کند. جان گرفتن شهر خود را در برف ، باران و در نور خورشید ، شب و روز مشاهده کنید! به صورت مداوم شهر خود را مدیریت کنید و آن را توسعه دهید.

بازی City Island 4 به عنوان چهارمین بازی در سری بسیار محبوب بازی‌های ساخت شهر شناخته می شود. شما با اندکی پول و طلا از یک جزیره خالی شروع می‌کنید و سپس روستای خود را به یک شهر کوچک و در ادامه حتی به یک کلان‌شهر تبدیل می‌کنید. اگر طرفدار بازی‌های ساخت شهر هستید ، این بازی با داشتن بیش از 250 ساختمان خارق‌العاده و دارای جزئیات دقیق بهترین انتخاب برای شماست. به مشهورترین بازی شبیه‌سازی ساخت شهر در دنیا بپیوندید که دارای جنبه‌های زندگی شهری شبیه‌سازی شده است. چالش‌های هیجان انگیز و بامزه ای را پیش رو خواهید داشت ، به عنوان مثال یافتن بهترین راه برای سازماندهی شهر همراه با دکوراسیون‌هایی که باعث پیشرفت آن شود ، پیوستن به مراسم و رویدادها برای جمع‌آوری مواد لازم برای ساختمان‌های خاص ، مدیریت حمل‌ و نقل شهروندان ، ایجاد شغل کافی و احداث ساختمان‌های عمومی به منظور خوشحال کردن آنها و به دست آوردن پول بیشتر!

شما به عنوان شهردار باید چالش‌های زندگی واقعی مانند نگهداری از ساختمان‌ها و آتش‌سوزی را حل کنید ، به شهروندان خدمت‌رسانی کرده و نیازهای اجتماع را برطرف کنید تا آنها خوشحال شوند ، با احداث پارک و زیباسازی شهر باعث افزایش جمعیت شوید ، به وسیله ایجاد و فراهم کردن جاده ، راه‌آهن و قطار ، مسیر پیاده‌روی ، کانال ، اسکله و کشتی باری باعث رونق حمل‌ونقل شوید و چالش‌های باحال را با دوستانتان حل کنید تا جامعه خود را رشد داده و به آن رونق ببخشید.

ویژگی های بازی City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline :

  • یک بازی شبیه سازی با گرافیک دیدنی و آسان برای بازی
  • شرکت در چالش های گوناگون و کسب پاداش
  • ساخت و توسعه یک جزیره زیبا با بیش از 300 آیتم منحصر به فرد
  • جذب شهروندان با ساخت پارک , کاشت درختان و ساختمان های گوناگون
  • امکان ارتقای ساختمان های شهر
  • ساخت یک روستای کوچک و توسعه آن به یک کلانشهر با آسمان خراش ها
دانلود

برنامه های مشابه City Island 4

دانلود World Truck Driving Simulator – بازی شبیه سازی رانندگی کامیون اندروید + مود

World Truck Driving Simulator

Offline Mode
0
1.153
PROJECT:OFFROAD 20

PROJECT:OFFROAD 20

Offline Mode
0
34
دانلود بازی SimCity BuildIt برای اندروید

SimCity BuildIt

Online Mode
0
1.31.1.92799
دانلود Dentist Bling 0.2.1 - بازی دندانپزشک بیلینگ برای اندروید

Dentist Bling

Offline Mode
0
0.2.1
دانلود My Home Design Story 1.1.15 - بازی داستان طراحی خانه من اندروید

My Home Design Story : Episode Choices‏

Online Mode
0
1.1.15

نظرات کاربران

    ارسال دیدگاه

    شبکه اجتماعی پاتوق