دانلود Benime - Whiteboard animation creator premium - برنامه ساخت وایت بورد انیمیشن اندروید توضیحات برنامه

دانلود Benime - Whiteboard animation creator premium - برنامه ساخت وایت بورد انیمیشن اندروید

Benime – Whiteboard animation creator Pro عنوان یک اپلیکیشن ساده ساخت وایت بورد انیمیشن می‌باشد که شرکت خلاق Benzveen در گوگل پلی منتشر شده است. پیش از هر چیزی با خواندن عنوان پست ممکن است که این سؤال در ذهن شما نقش ببندد که وایت بورد انیمیشن چیست؟! اگر بخواهیم توضیحی ساده در ارتباط با این نمونه از انیمیشن‌ها داشته باشیم می‌توانیم آن‌ها را به انیمیشن‌هایی برای ارائه آمار و اطلاعات در قالب تصاویری متحرک بیان کرد. ما در قالب وایت بورد انیمیشن‌ها می‌توانیم اطلاعات مختلفی را در ساده‌ترین حالت ممکن در اختیار کاربران خود قرار دهیم. برخلاف آنچه که تصور می‌کنید ساخت این انیمیشن‌های ساده به‌هیچ‌عنوان کار دشواری نیست! شما عزیزان با داشتن اندکی خلاقیت و دسترسی داشتن به سیستم عامل اندروید می‌توانید به دور از محیط پیچیده نرم افزارهای ویندوزی وایت بورد انیمیشن‌های دلخواه خود را ایجاد کنید!

برنامه Benime – Whiteboard animation creator یکی از بهترین راهکارهای موجود برای ساخت وایت بورد انیمیشن‌ها می‌باشد. این استارت اپ بی‌نظیر با ارائه مجموعه‌ای از ابزار متنوع شرایطی را فراهم می‌سازد که حتی بدون داشتن دانش اختصاصی درزمینه طراحی انیمیشن‌ها وایت بورد انیمیشن‌هایی فوق‌العاده را خلق کنید. صفحه طراحی را فراخوانی کرده و سریعاً شروع به ساخت ویدئوهایی متحرک کنید. از مهم‌ترین ویژگی‌های موجود می‌توان به افزودن موزیک پس‌زمینه اشاره کرد. داشتن یک موسیقی پس‌زمینه مناسب با انیمیشن‌ها شرایطی را فراهم می‌سازد تا بینندگان را بیشتر از گذشته جذب طراحی خودکرده و اطلاعات را بسیار ساده‌تر در ذهن کاربران جای دهید.

اگر دقت کرده باشید در وایت بورد انیمیشن‌ها همیشه یک دست به‌عنوان راوی داستان در صفحه دیده می‌شود! در برنامه Benime – Whiteboard animation creator مجموعه‌ای از دست‌های گوناگون موجود می‌باشد که انتخاب هرکدامشان به شما عزیزان بستگی دارد. نکته دیگری که برای ساخت این نمونه از تصاویر متحرک بسیار حائز اهمیت است، متن‌هایی جذاب است. خوشبختانه برنامه فوق با ارائه فونت‌های گوناگون شرایطی را فراهم ساخته است تا بتوانید متن‌ها و آمار دلخواهتان را به جذاب‌ترین حالت ممکن به کلیپ‌های خود اضافه کنید. اگر زمان کافی برای به پایان رساندن پروژه‌های خود را ندارید می‌توانید آن‌ها را ذخیره کرده و در زمان مناسب بار دیگر فراخوانی‌شان کنید و اقدام به تکمیل آن‌ها نمایید.

ویژگی های برنامه Benime - Whiteboard animation creator :

  • رابط کاربری مدرن و طراحی ساده
  • ساخت انیمیشن هایی فوق العاده برای ارائه آماری دقیق
  • افزودن صدا و یا موسیقی پس زمینه به انیمیشن ها
  • ذخیره سازی پروژه ها و تکمیل شان در زمانی دیگر
  • پشتیبانی از تصاویر متحرک گیف
  • ارائه پیش نمایشی فوری از انیمیشن های ساخته شده
  • دریافت خروجی با کیفیت 1080
  • مجموعه ای از انواع فونت های گوناگون
  • دسترسی به مجموعه ای از دست های گوناگون برای انیمیشن های تان!

برنامه های مشابه Benime Pro

دانلود Flipaclip: Cartoon Animation - برنامه ساخت انیمیشن در اندروید

Flipaclip: Cartoon Animation

Offline Mode
0
2.5.6
دانلود ibis Paint X premium - بهترین برنامه طراحی و نقاشی اندروید

ibis Paint X

Online Mode
0
9.1.1
دانلود Canva – اپلیکیشن طراحی گرافیکی حرفه‌ای کانوا برای اندروید

Canva

Offline Mode
5
2.122.0
دانلود Logo Maker - Logo Creator, Logo Templates - برنامه ساخت لوگو در اندروید

Logo Maker - Logo Creator, Logo Templates

Online Mode
0
10.0
Desygner - Logo

Desygner

Offline Mode
0
4.1.3

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه