دانلود Zombie Frontier 4 - بازی خط مقدم زامبی 4 اندروید + مود توضیحات برنامه

                               
دانلود Zombie Frontier 4 - بازی خط مقدم زامبی 4 اندروید + مود

Zombie Frontier 4: Shooting 3D یا خط مقدم زامبی 4، عنوان یک بازی اکشن با تم زامبی و آخر زمانی است که مانند همه بازی‌های این سبک، بازیکن باید دنیا را از شر وجود زامبی‌های خونخوار پاک کند. اما وجه تفاوت بازی خط مقدم زامبی گیم پلی خوب و سرگرم کننده و اجرای درست و دقیق مکانیسم‌های اکشن در یک دنیای پسا آخرالزمانی است. همین عامل نیز باعث شده تا از این سری 4 نسخه ساخته شود که همه آنها نیز با واکنش مثبت منتقدان و طرفداران بازی قرار گرفته است. این بازی که به تازگی عرضه شده در مدتی کم بیش از یک میلیون بار دانلود شده و موفق به کسب امتیاز بسیار خوب 4.7 از 5.0 شده است. علاوه بر نقشه‌های و کاراکترهای جدید، دشمنان و سلاح‌هایی جدیدی به بازی اضافه شده که تنوع و هیجان سری بازی‌های خط مقدم زامبی را بیش از پیش کرده است.

یکی از اصلی‌ترین نقاط قوت بازی Zombie Frontier 4، وجود سلاح‌های بسیار زیاد با قابلیت شخصی سازی و تغییر اسکین است. تقریبا هر سلاحی که فکرش را بکنید در بازی حضور دارد، از تفنگ تک تیرانداز که زامبی‌های را فقط با شلیک یک گلوله می‌کشد تا مسلسل‌های اتومات دستی و همچنین خمپاره انداز در اختیار بازیباز قرار می‌گیرد. همچنین قابلیت پرت کردن نارنجک نیز در برخی از صحنه‌ها برای بازیباز فراهم شده است که نوعی پیشرفت نسبت به نسخه‌های قبلی به حساب می‌آید. تمام سلاح‌های گرم موجود در بازی قابلیت تغییر اسکین و شخصی سازی دارند.

گیم پلی و  سیستم کنترل شوتینگ در بازی Zombie Frontier 4 مناسب و مشابه سایر بازی‌های اکشن طراحی اول شخص طراحی شده است. مراحل ابتدایی بازی شاید چندان سخت نباشند و بازیباز از راحتی بازی شگفت زده شود، اما خیلی زود این مراحل ساده جای خود را به مراحلی بسیار سخت می‌دهند که در آن موجی از انواع زامبی‌ها، مانند زامبی‌های اسیدی، چنگالی، قوی هیکل و انفجاری به سمت بازیباز به صورت گروهی حمله می‌شوند. در چنین شرایطی  فقط تفنگ قوی، مهمات کافی و تمرکز بالا راه نجات شما از مهلکه خواهد بود.

ویژگی های بازی Zombie Frontier 4‏ :

  • تعداد بسیار زیاد سلاح با قابلیت تغییر اسکین و سفارشی سازی
  • گرافیک سه بعدی خوب با جزئیات بالا
  • تنوع زیاد دشمنان زامبی با سختی متفاوت
  • مراحل متنوع و چالش برانگیز
  • قابلیت خرید و آپگرید آیتم های مناسب برای آسان کردن بازی
  • صدا گذاری عالی
  • بیش از چهار حالت بازی
دانلود ADS

برنامه های مشابه Zombie Frontier 4

دانلود Critical Ops – بازی عملیات مرگ آور اندروید

Critical Ops

Online Mode
0
1.32.0
دانلود Apex Legends Mobile - بازی اپکس لجندز موبایل اندروید

Apex Legends Mobile

Online Mode
3.38
1.0.1576.195
دانلود PUBG MOBILE VN - نسخه ویتنام بازی پابجی موبایل اندروید

PUBG MOBILE VN

Online Mode
3.06
2.0.0
دانلود Free Fire Advance Server – بازی فری فایر بتا اندروید

Free Fire Advance Server

Online Mode
3.18
66.26.0
دانلود PUBG MOBILE KR – بازی پابجی موبایل نسخه کره اندروید

PUBG MOBILE KR

Online Mode
3.19
2.0.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه