دانلود Zero City – بازی شبیه‌ سازی زیرو سیتی اندروید + مود توضیحات برنامه

Zero City Zombie Shelter Survival

Zero City: Zombie games for Survival in a shelter : رهبری یکی از آخرین پناهگاه های دنیا را در دست بگیرید. بازماندگان را با هم متحد کنید و آنها را رهبری کنید. مردم را آموزش دهید و وظایفشان را مشخص کنید. همیشه برای همه کار پیدا می شود! پایگاه خود را ساخته و تقویت کنید تا غیر قابل نفوذ شود! یک ویروس مرموز به کل دنیا سرایت کرده، حالا نوبت شماست که قبل از اینکه خیلی دیر شود، دست به کار شوید. رزمندگان و جنگجویان باید همیشه هوشیار باشند و سلاحهایشان همیشه آماده باشد. اقلام و لوازم موجود در انبارهای رها شده در جنگ علیه انبوهی از زامبی ها و ارباب‌هایشان به کارتان خواهد آمد.

این یک بازی در سبک شبیه سازی است که در یک محیط آخرالزمانی اتفاق می‌افتد و با فضاهایی خطرناک و دلهره آور همراه با گرافیک HD، باعث میشود که شما را مدتها مشغول به خود کند. گواهی این مدعا هم دریافت امتیاز عالی 4.6 از 5 از طرف بازیکنان این بازی میباشد. پس معطل نکنید و با رهبری قدرتمند خود، نسل انسانها را در این بازی شبیه سازی اندروید، نجات دهید! هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Zero City را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.

ویژگی های کلیدی بازی Zero City: Zombie games for Survival in a shelter :

  • مدیریت ساخت و ساز پناهگاه: سرپناهی امن برای در امان ماندن مردم بسازید. وظایف کارگران برای ساخت پناهگاه را مشخص کنید. پناهگاه خود را برای دفاع در برابر زامبی ها، با ساختن انواع ساختارهای دفاعی تجهییز کنید. ترکیب انواع ساختارهای دفاعی را آزموده و تصمیم نهایی را برای بهترین ساختار و ترکیب بگیرید. همه چیز به شما بستگی دارد!
  • ارتقا و آموزش ساکنان پناهگاه: در این دوران تاریکی و سختی، وجود تک تک بازماندگان مهم است زیرا هرکسی میتواند به نوبه خود کمکی برا بهبود شرایط پناهگاه بکند. به مردم خود مهارتهای جدید یاد بدهید و پس از آموزش و ارتقا سطحشان، خواهید دید که همین بازماندگان از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد. وقتی بحث زندگی و مرگ باشد، همه با دل و جان کار خواهند کرد!
  • قابلیت انتخاب نوع سلاح ها: میتوانید سلاح‌ها و تجهییزات کار آمد بسازید و تیم خود را با انواع لباسها متمایز کنید.
  • بازی چند نفره و رو در رو یا PVP: در این دنیای آشوب زده و پر از هرج و مرج، زامبی ها تنها موجودات خطرناک نیستند. پناهگاههای دیگری هم وجود دارد که توسط بازیکنان دیگر اداره میشود. با تیم خود به این پناهگاهها حمله کرده و به همه بفهمانید که رئیس کیست! البته یادتان نرود که قبل از آن باید تیم خود را حسابی قوی کنید.
  • بازی داستان محور و جذاب: تیم خود را مدیریت کرده و با استفاده از انبوهی از سلاحهای مختلف، قدرت پناهگاهتان را افزایش دهید. شما در بازی اندرویدی Zero City با لشکرهای مختلف زامبی ها مواجه خواهید شد و در ادامه داستانها و درگیری های وسیعتری پیش خواهد آمد که شما را به چالش خواهد کشید.
دانلود ADS

برنامه های مشابه Zero City: Zombie Shelter Survival

دانلود Age of Magic - بازی عصر جادو برای اندروید

Age of Magic

Online Mode
0
1.26.1
دانلود Need for Speed No Limits – بازی نید فور اسپید نامحدود اندروید

Need for Speed™ No Limits

Online Mode
0
4.8.41
دانلود ‎ Art of War: Legions– بازی هنر جنگ اندروید + مود

Art of War: Legions

Offline Mode
0
3.5.0
دانلود‎‏ ‏Afterpulse – Elite Army‎‏ – بازی اکشن افترپالس اندروید

Afterpulse – Elite Army

Online Mode
0
2.9.2
دانلود Asphalt 9: Legends‏ – بازی آسفالت 9 اندروید‎

Asphalt 9: Legends

Online Mode
0
2.5.3a

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه