دانلود X Photo Editor – اپلیکیشن ویرایش تصاویر ایکس فوتو اندروید توضیحات برنامه

                               
X Photo Editor

X Photo Editor – Face Aging & Cartoon Effect : اپلیکیشن اندرویدی ویرایش تصاویر “ایکس فوتو” به شما این امکان را میدهد که روی عکس های خود تغییرات بسیار جالبی را اعمال کنید. میتوانید خودتان را پیر کنید یا تبدیل به یک شخصیت کارتونی شوید. حتی میتوانید برای خود ریش و سبیل گذاشته و قیافه ایی جدید برای خود بسازید. از دیگر امکانات جالب این برنامه قابلیت تغییر جنسیت در عکسهایتان است!

برنامه X Photo Editor توسط شرکت X Pic Studio طراحی و ساخته شده و تا کنون بیش از پنج میلیون بار در مارکت گوگل پلی دانلود شده است. اگر دوست دارید تغییرات جالب و حتی خنده دار روی عکسهایتان انجام دهید، به هیچ وجه این اپلیکیشن جذاب را از دست ندهید.

 

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن ویرایش تصویر اندرویدی ایکس فوتو – X Photo Editor :

★ افکت های کارتونی. فیلترهای هنری چندگانه که تصویر شما را شبیه شخصیت های کارتونی میکند.

★ قابلیت تعویض چهره. این قابلیت از طریق دو نوع اتوماتیک و دستی قابل انجام میباشد. در حالت اتوماتیک با استفاده از هوش مصنوعی میتوانید تصویر صورت خود را روی هر پس زمینه ایی به سادگی یک لمس بگذارید. قابلیت اضافه کردن تزیینات مختلف به صورتتان نیز موجود می باشد.

★ قابلیت استفاده از ماشین زمان! آیا کنجکاو هستید که بدانید در 10، 20 یا حتی 40 سال آینده چه شکلی خواهید بود؟ با استفاده از این قابلیت تصویر خودتان را ظرف مدت چند ثانیه پیر کنید.

★ قابلیت تعویض جنسیت! اگر دوست دارید بدانید که قیافه خودتان زمانی که جنسیتتان برعکس میشد، چه شکلی بود، با استفاده از این قابلیت میتوانید این کار را انجام داده و از نتایج بدست آمده شوکه شوید و به دوستان و آشنایانتان تصویر نهایی را نشان دهید. گاه تصاویر نهایی باعث خنده شما خواهند شد.

★ قابلیت آرایش روی عکس. میتوانید برای خود سایه چشم بکشید تا چشمهایتان بیشتر نمایان شوند. میتوانید رنگ چشمهایتان را در عرض یک دقیقه به هر رنگی که دوست دارید تغییر دهید. میتوانید شکل ابروهایتان را به هر فرمی که دوست دارید تغییر دهید. میتوانید هر رژ لبی که دوست دارید را به لبانتان اضافه کنید.

★  قابلیت تغییر مدل مو به هر مدلی که دوست دارید. مردانه، جذاب، فرفری، صاف، بلند وکوتاه.

★قابلیت اضافه کردن ریش و سبیل در انواع مدل های مختلف.

★ قابلیت اضافه کردن انواع زیور آلات و جواهرات به عکس خود.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه نرم‌افزار اندرویدی X Photo Editor – ویرایش تصاویر ایکس فوتو را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه X Photo Editor

Wombo

Wombo

Online Mode
3.05
3.1.1
دانلود Reface Pro – برنامه تغییر چهره ریفیس اندروید

Reface Pro

Online Mode
3.12
3.1.0
دانلود ZEPETO – اپلیکیشن ساخت آواتار و چت زپتو اندروید

ZEPETO

Online Mode
3.28
3.13.6
zibinfo-7

ZeebInfo

Offline Mode
0
17.2
دانلود !BOOYAH – برنامه اشتراک گذاری کلیپ و استریم بازی اندروید

!BOOYAH

Online Mode
2.88
1.49.26

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه