Will Hero توضیحات قهرمان اراده

Will Hero

در بازی آرکید Will Hero یا قهرمان اراده وارد یک ماجراجویی مهیج خواهید شد. به سرزمین این قهرمان وارد شوید، جایی که پر است از ماجرا های جذاب، خطرات جدید و گنجینه های ارزشمند. در این بازی میتوانید در هر زمان به هر کجا که خواستید بروید! در شمشیر زنی مهارت کسب کنید، دشمنان خود را با ضربات مهلک، بمب، پرتاب چاقو و تبر از میان ببرید.

در بازی Will Hero، شاهزاده خانم دچار مشکل میشود و شما به عنوان یک قهرمان به یک نیروی غیر قابل توقف تبدیل می شوید و راه خود را برای نجات پرنسس با استفاده از بمب ها و تبر و لگد زدن هموار میکنید. با ضربه زدن روی صفحه گوشی خود جا خالی دهید یا لگد بزنید. یک برج بلند را بسازید و وردهای جادویی ویرانگر در آن بسازید.

کلاهخود های متفاوتی را برای قهرمان خود پیدا کنید، از جمله: شوالیه، شاهزاده، صلیبی، وایکینگ، اژدها، گربه، سگ، تک شاخ، پاندا، راکون، مرغ، گوسفند و بسیاری از کلاهخود های دیگر. به کاوش در سیاه چال ها و دنیاهای دیگر بپردازید. زره های افسانه ای و کمیاب با کلاهخود های خاص پیدا کنید. بازی Will Hero یک بازی برای وقت کشی نیست، بلکه یک بازی جذاب آرکید و اکشن و کنش گرا میباشد که میتوانید آن را تنها با یک انگشت بازی کنید.

این بازی جذاب که توسط استودیو بازی سازی ZPLAY Games روانه مارکت بازی های اندرویدی شده است، توانسته با بیش از ده میلیون بار دانلود از گوگل پلی، امتیاز خوب 4.6 از 5 را از طرف کاربران دریافت کند. بازی اراده قهرمان نیازی به اینترنت ندارد و بعد از نصب بازی میتوانید آن را به راحتی به صورت آفلاین اجرا کنید. همچنین میتوانید دوستان خود را دعوت کرده و با آنها به رقابت بپردازید. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه بازی اندرویدی Will Hero را از وبسایت اپلیکیشن‌ ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

برنامه های مشابه Will Hero

دانلود Jetpack Joyride – بازی جت پک جوی راید اندروید + مود

Jetpack Joyride

Offline Mode
0
1.89.1
دانلود Subway Surfers - بازی موج سواران مترو برای اندروید + مود

Subway Surfers

Offline Mode
3.58
3.24.1
دانلود Blockman Go: Blocky Mods – بازی مرد بلوکی اندروید

Blockman Go: Blocky Mods

Online Mode
3.78
2.68.1
HellCopter

HellCopter

Offline Mode
0
1.8.31
دانلود Minecraft - بازی محبوب ماینکرافت برای اندروید

Minecraft

Online Mode
3.32
1.20.60.24

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه

اکسکوینو