دانلود Who Wants To Be a Millionaire? – بازی کی میخواد میلیونر بشه؟ اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Who Wants To Be a Millionaire? – بازی کی میخواد میلیونر بشه؟ اندروید + مود

Who Wants to Be a Millionaire? Trivia & Quiz Game بازی رسمی ساخته شده از روی یک برنامه تلویزیونی بخت آزمایی بسیار معروف است که توسط شرکت سونی اداره می شود. در این برنامه که نمونه های مشابه آن را در تلویزیون کشورمان نیز به وفور دیده ایم، سوالاتی چهار گزینه ای از شرکت کنندگان پرسیده می شود و پس از هر پاسخ درست، شرکت کننده به مرحله بالاتر با جایزه بیشتر راه پیدا می کند. با درست جواب دادن تمام سوال ها (تعداد 14 سوال) ، جایزه ای یک میلیون دلاری به فرد برنده داده می شود. این برنامه مهیج از سال 1999 به صورت بدون وقفه در حال پخش شدن بوده و یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیونی جهان است.

حال بازی Who Wants to Be a Millionaire? Trivia & Quiz Game سعی کرده حسی مشابه به بازی واقعی را برای تمام علاقمندان به مسابقات بخت آزمایی ایجاد کند. سوالات بازی مشابه دنیای واقعی شامل مباحث علمی، ورزشی، سینمایی، ریاضی، موسیقی و جغرافی می شود. در پروسه بازی می توانید از گزینه های کمکی مثل 50-50، تماس با شخصی دیگر یا کمک از تماشاچیان استفاده کنید. جالب اینجاست که اشخاصی مثل بتهوون، ناپلئون، سزار و نیوتون به شما در جواب دادن به سوالات کمک خواهند کرد، البته این اشخاص در ابتدای بازی در دسترس نیستند و باید به تدریج آنها را آنلاک کنید.

با پیشرفت در بازی می توانید به شهرهای جدید سفر کرده و با فرمت های بین المللی مسابقات بخت آزمایی آشنا شوید. همچنین می توانید به صورت آنلاین یا آفلاین با دوستان یا اعضای خانواده تان در مسابقات شرکت کرده و امتیاز خود را با دیگران در جدول رده بندی مسابقات، مقایسه کنید. خوشبختانه سوالات و مراحل بازی با آپدیت های شرکت سازنده، بصورت مداوم در حال بروز رسانی بوده و از لحاظ محتوا و ماهیت سرگرم کنندگی هیچ کمبودی احساس نمی شود. اگر به بازی های بخت آزمایی علاقه دارید و از طرفی زبان انگلیسی تان در حد مطلوبی است، می توان مهارت های هوشی خود را در این بازی هیجان انگیز بیازماید. همانطور که اشاره شد، این بازی بصورت رسمی  از سوی کمپانی صاحب امتیاز بازی ?Who Wants To Be a Millionaire منتشر شده است. هم اکنون می توانید نسخه مود شده ( با پول و کمک بی نهایت) این بازی زیبا را از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های بازی Who Wants To Be a Millionaire?‏ :

  • بازی رسمی ساخته شده از روی برنامه واقعی بخت آزمایی به همین نام
  • حضور گزینه های کمکی مشابه نمونه واقعی از قبیل 50-50، کمک از تماشاچیان، تماس با دیگری
  • شرکت در رقابت های آنلاین و قرار گیری در جدول رده بندی بهترین بازیکنان
  • قابلیت اجرای آفلاین بدون نیاز به اینترنت
  • سفر به شهرهای معروف دنیا و شرکت در مسابقات بخت آزمایی
  • بروز رسانی های دائمی و رایگان با افزایش مسابقات و سوال های جدید و هیجان انگیز به بازی

برنامه های مشابه Who Wants To Be a Millionaire?

دانلود Hyper Plinko – بازی آرکید هایپر پلینکو برای اندروید

Hyper Plinko

Offline Mode
0
1.0.7
دانلود Head Soccer – بازی هد ساکر اندروید + مود

Head Soccer

Offline Mode
0
6.9.1
دانلود Trial Xtreme 4 – بازی تریال اکستریم 4 اندروید + مود

Trial Xtreme 4

Offline Mode
0
2.8.15
دانلود SUP Multiplayer Racing – بازی آنلاین مسابقه ای ساپ اندروید + مود

SUP Multiplayer Racing

Online Mode
0
2.2.8
دانلود Cafe Racer – بازی کافه موتور سواری اندروید + مود

Cafe Racer

Offline Mode
0
1.081.51

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه