دانلود Weverse – اپلیکیشن شبکه اجتماعی هنری وی‌ ورس اندروید توضیحات برنامه

                               
دانلود برنامه Weverse ویورس برای اندروید - وی ورس اندروید

Weverse جاییست که هنرمندان و طرفدارانشان دور هم جمع میشوند! آخرین اخبار مربوطه از هنرمند مورد علاقه خود را دنبال کنید و همچنین با طرفداران خود از سراسر دنیا صحبت کرده و لحظات خاصی را با هم به اشتراک بگذارید. این برنامه شبکه اجتماعی که توسط WEVERSE COMPANY Inc ساخته و طراحی شده است، با استقبال شدید کاربران مواجه شده، به طوری که با بیش از ده میلیون بار دانلود از گوگل پلی توانسته امتیاز بالای 4.6 از 5 را از آن خود کند. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه برنامه Weverse را از وب سایت اپلیکیشن‌ ها به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

ویژگی های نرم افزار Weverse :

  • با طرفداران دیگر از سراسر جهان متحد شوید. پست های طرفداری ایجاد کرده و عکسهای جذاب و زیبای هنرمندان محبوبتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. میزان علاقه و طرفداری خود از هنرمند محبوبتان را از طریق نظرات نشان دهید.
  • امکان مشاهده محتوای ویدئویی از هنرمند محبوبتان: میتوانید ویدئوهای اختصاصی و یا ویدئوهایی مخصوص وی‌ورس از هنرمند محبوب خود را مشاهده کنید. گاهی ویدئوهایی را مشاهده خواهید کرد که به دلیل اختصاصی بودن، در جای دیگری پیدا نمیشوند! لحظه های گلچین ویدئوها را هم میتوانید براحتی مشاهده کنید.
  • امکان دسترسی به لحظات خاص هنرمندان محبوب: لحظات خنده دار، جذاب یا الهام بخش را که توسط هنرمندان مورد علاقه خود به اشتراک گذاشته شده اند را مشاهده کنید. علاقه خود را از طریق فشردن دکمه cheers و یا نظر دادن به هنرمندان محبوبتان ابراز کنید.
  • با لمس یک دکمه با طرفداران خود از سراسر دنیا صحبت کنید! آیا کنجکاوید که بدانید طرفدارانتان با زبان خود چه چیزی راجع به شما گفته اند؟ از ویژگی ساده ترجمه آنلاین استفاده کنید! همچنین با استفاده از این قابلیت میتوانید پست های هنرمندان محبوب خود را به زبان خود ترجمه کنید.
  • با پیوستن به قسمت ARMY MEMBERSHIP میتوانید به محتوای انحصاری که فقط در این بخش موجود میباشد دسترسی پیدا کنید.
دانلود ADS

برنامه های مشابه Weverse

دانلود Instagram اندروید

Instagram

Online Mode
2.91
249.0.0.0.45
mAst Music Status Video Maker

mAst

Offline Mode
5
1.5.1
دانلود Snapchat - اپلیکیشن اسنپ چت اندروید

Snapchat

Online Mode
2.99
11.90.1.31
دانلود Rubika - اپلیکیشن روبیکا برای اندروید

Rubika

Online Mode
3.01
2.9.8
دانلود تالک یو TalkU Free Calls - اپلیکیشن تماس و پیامک رایگان اندروید

TalkU

Online Mode
2.95
5.9.1

نظرات کاربران

مشاهده دیدگاه های بیشتر ...

ارسال دیدگاه