دانلود Weverse – اپلیکیشن شبکه اجتماعی هنری وی‌ ورس اندروید توضیحات برنامه

Weverse

Weverse : این اپلیکیشن اندرویدی جاییست که هنرمندان و طرفدارانشان دور هم جمع میشوند! آخرین اخبار مربوطه از هنرمند مورد علاقه خود را دنبال کنید و همچنین با طرفداران خود از سراسر دنیا صحبت کرده و لحظات خاصی را با هم به اشتراک بگذارید.

این برنامه شبکه اجتماعی که توسط کمپانی beNX CO. LTD ساخته و طراحی شده است، با استقبال شدید کاربران مواجه شده، به طوری که با بیش از یک میلیون بار دانلود از گوگل پلی توانسه امتیاز بالای 4.7 از 5 را از آن خود کند.

 

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن اندرویدی وی‌ورس – Weverse :

★ با طرفداران دیگر از سراسر جهان متحد شوید. پست های طرفداری ایجاد کرده و عکسهای جذاب و زیبای هنرمندان محبوبتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. میزان علاقه و طرفداری خود از هنرمند محبوبتان را از طریق نظرات نشان دهید.

★ امکان مشاهده محتوای ویدئویی از هنرمند محبوبتان. میتوانید ویدئوهای اختصاصی و یا ویدئوهایی مخصوص وی‌ورس از هنرمند محبوب خود را مشاهده کنید. گاهی ویدئوهایی را مشاهده خواهید کرد که به دلیل اختصاصی بودن، در جای دیگری پیدا نمیشوند! لحظه های گلچین ویدئوها را هم میتوانید براحتی مشاهده کنید.

★ امکان دسترسی به لحظات خاص هنرمندان محبوب. لحظات خنده دار، جذاب یا الهام بخش را که توسط هنرمندان مورد علاقه خود به اشتراک گذاشته شده اند را مشاهده کنید. علاقه خود را از طریق فشردن دکمه cheers و یا نظر دادن به هنرمندان محبوبتان ابراز کنید.

★ با لمس یک دکمه با طرفداران خود از سراسر دنیا صحبت کنید! آیا کنجکاوید که بدانید طرفدارانتان با زبان خود چه چیزی راجع به شما گفته اند؟ از ویژگی ساده ترجمه آنلاین استفاده کنید! همچنین با استفاده از این قابلیت میتوانید پست های هنرمندان محبوب خود را به زبان خود ترجمه کنید.

★ با پیوستن به قسمت ARMY MEMBERSHIP میتوانید به محتوای انحصاری که فقط در این بخش موجود میباشد دسترسی پیدا کنید.

هم اکنون میتوانید آخرین نسخه نرم‌افزار شبکه اجتماعی اندرویدی Weverseوی‌ورس را از وبسایت اپلیکیشن‌ها به صورت رایگان و سریع و با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود
برنامه های مشابه Weverse
Likee Lite

Likee Lite

Online Mode
0
2.7.0
دانلود Today Weather – اپلیکیشن پیش بینی وضعیت آب و هوا برای اندروید

Today Weather

Online Mode
0
1.4.4-12.221219
Spotify Premium

Spotify Premium

Online Mode
0
8.5.39.157
دانلود EWA – اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی و اسپانیایی برای اندروید

EWA

Online Mode
0
5.4.0
دانلود Reverse Movie FX – اپلیکیشن معکوس کننده ویدئو برای اندروید

Reverse Movie FX Pro

Online Mode
0
1.4.0.34

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه