دانلود Warpath - بازی استراتژیک مسیر جنگ اندروید توضیحات برنامه

                               
دانلود Warpath - بازی استراتژیک مسیر جنگ اندروید

Warpath عنوان یک بازی استراتژیک فوق العاده جذاب و هیجان انگیز می باشد که توسط استودیو بازی سازی نام آشنا LilithGames توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اگر شما نیز جزو گیمر های قدیمی پی سی های شخصی باشید قطعا می‌دانید که بازی های استراتژیک جزو محبوب ترین عناوین موجود در بین بازی ها می باشند. این دسته از بازی ها در چند سال اخیر دست‌خوش تغییراتی شده اند و همان گونه که می‌دانید از محبوبیت شان روز به روز کاسته می شود زیرا ما دیگر نمی‌توانیم بازی هایی نظیر جنرال و یا جنگ های صلیبی را تجربه کنیم! عدم محبوبیت این بازی ها در بین پلیر های کنسول های بازی باعث شده است که استودیو های بازی سازی توجه کمتری به آنها داشته باشند، تا جایی که امروزه علاقه گیمر ها به این دسته از بازی ها بسیار کم شده است. با این وجود این دسته از بازی ها با داشتن یک سبک خاص همچنان دارای طرفداران پر و پا قرصی می‌باشند. همین موضوع باعث شده است که در این پست تصمیم به معرفی یک بازی بدون نقص در این زمینه بگیریم، یک بازی خاص که شما را ساعت ها به صفحه اسمارت فون تان میخکوب کرده و گذر زمان را احساس نخواهید کرد.

بازی Warpath بدون شک یکی از محبوب ترین عناوین استراتژیک در بین دارندگان اسمارت فون های اندرویدی می باشد که بار دیگر کمک می‌کند حال و هوای بازی های استراتژیک سوم شخص را به خوبی احساس کرده و هنر تصمیم گیری های خود را به رخ دیگر دشمنان خود بکشید. همانند دیگر بازی های موجود ارائه شده در این سبک باید بتوانید اتحاد مورد نظر خود را ایجاد کرده و به دیگر پایگاه های دشمن حمله کنید. گرچه حمله و پیروزی در برابر دشمنان کار آسانی نیست! زیرا همانند همیشه مدیریت و رهبری این پایگاه ها را گیمر هایی بر عهده دارند که تمامی تلاش خود را می‌کنند با نیروی های تمامی منابع شما و ساختمان های تان را با خاک یکسان کنند. پیروزی شما در بازی Warpath به توانمندی تان در تصمیم گیری ها بستگی دارد و باید بتوانید در لحظه بهترین تصمیم را گرفته، در زمان مناسب حمله کرده و با یک آرایش خاص نظامی از مواضع خود محافظت نمایید.

در بازی Warpath مجموعه ای از ساختمان ها و سازه های نظامی در اختیار شما قرار دارد که با ساخت هر کدامشان به امکاناتی جدید دسترسی پیدا می‌کنید. سربازان خود را به درستی تربیت کرده و با استفاده صحیح از ماشین آلات نظامی دشمن خود را تنها در چند دقیقه از بین ببرید. همان گونه که می‌دانید با پیشرفت در این بازی به امکانات و قابلیت های جدیدی دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید نیرو های خود را برای افزایش توانمندی های شان ارتقاء دهید. اگر می‌خواهید شاهد پیشرفت و پیروزی های بیشتری باشید پس بهتر است با دیگر پایگاه های نظامی متحد شده و آسیب بیشتری به دشمنان خود وارد نمایید.

ویژگی های بازی Warpath :

  • تجربه جدید و هیجان انگیز از یک بازی استراتژیک فوق العاده
  • دسترسی داشتن به انواع سازه ها و نیرو های نظامی برای چیدن یک استراتژی قدرتمند و خاص
  • جلوه های صوتی هیجان انگیز برای افزایش جذابیت هرچه بیشتر نبرد ها
  • امکان ارتقاء نیرو های خود برای افزایش آسیب پذیری دشمن
  • متحد شدن با دیگر پایگاه های نظامی برای ضربه زدن بیشتر به دشمنان خود
  • گرافیکی خیره کننده که محیط و شرایط جنگی را به خوبی به شما القاء می‌کند

آموزش نصب بازی Warpath‏ :

  1. ابتدا فایل نصبی بازی را به همراه فایل دیتا دانلود و نصب کنید.
  2. بازی را نصب کرده و پوشه دیتا با نام com.wondergames.warpath.gp را در مسیر Android/obb کپی نمایید.
  3. بازی را اجرا کنید
دانلود ADS

برنامه های مشابه Warpath

دانلود Stick War 3 - بازی استیک وار 3 اندروید + مود

Stick War 3

Offline Mode
3.42
2022.1.246
State of Survival

State of Survival

Online Mode
0
1.15.40
دانلود Clash of Clans - آپدیت بازی کلش اف کلنز اندروید

Clash Of Clans

Online Mode
3.4
14.555.7
دانلود Last Fortress - بازی آخرین دژ اندروید + مود

Last Fortress

Offline Mode
0
1.274.001
بازی اندروید Clash of Kings

Clash of Kings : New Crescent Civilization

Online Mode
0
7.36.0

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه