دانلود Walk Master – بازی استاد پیاده ‌روی اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Walk Master – بازی استاد پیاده ‌روی اندروید + مود

بازی Walk Master یا استاد پیاده ‌روی همانطور که از نامش مشخص است، به نوعی شبیه سازی پیاده‌روی با المان‌های اکشن محسوب می‌شود. اما شاید فکر کنید یک بازی پیاده‌روی ساده چگونه می‌تواند چالش برانگیز و جذاب باشد، در این بازی باید با کمک پایه‌های چوبی بلند از مناطقی صعب‌العبور بگذرید که اندکی لغزش ممکن است به قیمت جان شما تمام شود. گیم پلی بازی بسیار متعادل بوده و در کنار سرگرم کنندگی، چالش برانگیز نیز می‌باشد. هر چه به مراحل بالاتر بازی می‌روید، قابلیت‌های جدید و مراحل سخت‌تری باز می‌شود که برای تمام کردن‌ آنها گاهی اوقات باید ده‌ها بار تلاش کنید.

در بازی Walk Master بیش از 29 کاراکتر بامزه وجود دارد که در مراحل بالاتر توسط بازیکن آنلاک می‌شوند. برای رد کردن مراحل بالاتر به کاراکترهای جدید با قدرت‌های جالب نیاز پیدا خواهید کرد. اما یکی از نقاط قوت بازی استاد پیاده‌روی، گرافیک بازی است که علی رغم دو بعدی بودن، بسیار زیبا و هنری کار شده است. اگر از علاقمندان به سری بازی‌های Rayman هستید مطمئناً استایل گرافیکی این بازی هم مورد پسند شما واقع خواهد شد. تنها کاری که در بازی باید انجام دهید، این است که نحوه کنترل کاراکتر و راه رفتن را یاد بگیرید.

اما چیزی که بازی Walk Master را سخت می‌کند، پایه‌های چوبی بلند است، برای بلند کردن هر کدام باید انگشت خود را صفحه بکشید. اگر این کار را سریع انجام دهید، ممکن است کاراکتر تعادل خود را از دست بدهد. همچنین مکانی که پایه‌های چوبی قرار می‌گیرند باید در یک سطح صاف و مسطح باشد، در غیر اینصورت، کاراکتر شما روی زمین می‌افتد. نکته جالب در مورد بازی، موانع و موجوداتی هستند که منتظر افتادن شما هستند، برای مثال در یکی از مراحل بازی، ماهی‌های گوشت‌خوار در رودخانه برای افتادن شما درون آب لحظه شماری می‌کنند. به طور کلی بازی Walk Master طوری طراحی شده که بازیکنان را سریعاً شیفته خود می‌کند. گرافیک زیبا، گیم پلی جذاب و کنترل‌های ساده، تجربه این بازی را برای بسیاری از کاربران دلپذیر می‌کند.

ویژگی های بازی Walk Master :

  • بازی دو بعدی با گرافیک بسیار زیبا و گیم پلی جذاب و سرگرم کننده
  • بیش از 29 کاراکتر متنوع و بامزه
  • مراحل بسیار زیاد با اجرای کاملاً آفلاین بدون نیاز به اینترنت
  • کنترل آسان با فراگیری سریع مکانیسم های بازی
  • مراحل بسیار متنوع
نکته مهم ویژگی نسخه مود: فول آنلاک، پول بی نهایت

برنامه های مشابه Walk Master

دانلود PUBG New State – بازی پابجی نیو استیت اندروید

PUBG New State

Online Mode
3
متغیر با نوع دستگاه
دانلود Among Us - بازی اکشن در میان ما برای اندروید

Among Us

Online Mode
3
2021.3.31
دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.38
3.2.0
دانلود Last Day on Earth: Survival 1.16.1‏ - بازی آخرین روز زمین اندروید + مود

Last Day on Earth: Survival

Online Mode
0
1.17.11
دانلود نسخه جدید Sniper Strike : Special Ops – بازی اسناپر استریک اندروید

Sniper Strike : Special Ops

Online Mode
0
500066

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه