دانلود Voloco premium - استودیو ضبط صدا و خوانندگی وولوکو اندروید توضیحات برنامه

                               
دانلود Voloco premium - استودیو ضبط صدا و خوانندگی وولوکو اندروید

Voloco: Auto Vocal Tune Studio یا وولوکو عنوان یک استودیو ضبط صدا و خوانندگی پیشرفته می‌باشد که به علاقه مندان به موزیک کمک می‌کند بهترین صدا را داشته باشند! همه ما می‌دانیم که موسیقی و خوانندگی جزو رشته‌ های هنری مورد علاقه بسیاری از مردم جهان می‌باشد. افراد بسیاری هستند که در طول روز ساعت‌ها از وقت خود را صرف تمرین خوانندگی می‌کنند. در این میان برخی از این علاقه مندان هزینه کافی برای آموزش‌ها و دسترسی به ابزار حرفه‌ای را داشته و برخی نیز متناسب با شرایط نمی‌توانند برای این موضوع هزینه زیادی را در نظر بگیرند. به همین دلیل ممکن است که افراد با استعدادی در میانه راه معروف شدن از تمامی رویا‌ها و علایق‌شان چشم پوشی نمایند! همین موضوع باعث شد که در این پست تصمیم به معرفی یک نرم‌افزار فوق العاده بگیریم، برنامه‌ای که به علاقه مندان خوانندگی و موزیک کمک می‌کند روز به روز پیشرفت بیشتری داشته و بتوانند در حرفه مورد علاقه‌شان به بهترین افراد تبدیل شوند.

اگر نگاهی به مدت زمان محبوبیت Voloco در بین کاربران اندروید داشته باشید، متوجه خواهید شد که این برنامه اندروید تنها در چند ماه توانسته نظر هزاران نفر را به خود جلب کند، این محبوبیت تنها یک دلیل دارد و آن نیز، امکانات متنوعی است که در اختیارتان قرار داده می‌شود. اولین ویژگی خارق العاده پردازش صدا به صورت real time است؛ در این حالت هنگامی که شما شروع به تمرین آواز می‌کنید، استارت اپ فوق تمامی فرکانس‌های صوتی را دریافت نموده و تمامی نویز‌های پس زمینه را حذف می‌کند؛ علاوه بر این هوش مصنوعی به کار رفته این فرصت را می‌دهد که بدانید در گام مناسب می‌خوانید و یا اینکه نیاز است سرعت آواز خوانی خود را کم و یا زیاد کنید. به عبارتی Voloco یک گزینه مناسب برای کسانی است که می‌خواهند مشکل فالش صدای خود را برطرف کرده و نتیجه خروجی را به گونه‌ای دریافت کنند که انگار در یک استودیو حرفه‌ای در حال خوانندگی هستند.

همانند یک استودیو حرفه‌ای برنامه Voloco مجموعه‌ای از امکانات و قابلیت‌های متنوع را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. از مهم‌ترین این امکانات می‌توان به افکت‌های از پیش تنظیم شده اشاره کرد. تنها با داشتن اندکی دانش فنی در زمینه خوانندگی می‌توانید با افزودن یک افکت ساده جذابیت و گیرایی صدای خود را چندین برابر نموده و دیگران را محو توانایی‌های خود کنید. کاربران این استارت اپ نه تنها می‌توانند یک خروجی برای ویرایش صدای ضبط شده در دیگر نرم‌افزار‌ها دریافت کنند، بلکه پس از پایان تمرینات خود قادر خواهند بود به وسیله ابزار در نظر گرفته شده هر گونه تغییراتی را بر فایل‌های صوتی اعمال کنند. در پایان باید بگوییم که اگر شما نیز جزو علاقه مندان به موسیقی و خوانندگی هستید وولوکو را از دست نداده و برای دریافتش با ما همراه باشید.

ویژگی های برنامه Voloco: Auto Vocal Tune Studio :

  • تبدیل گوشی هوشمند اندرویدی به یک استودیو خوانندگی
  • پردازش صدا و حذف نویز پس زمینه به صورت زنده و در حین ضبط
  • اصلاح فالش خوانی برای ارائه بهترین اثر از شما عزیزان
  • مجموعه ای از افکت ها و ایستگاه های از پیش تنظیم شده صوتی
  • افزودن متن آهنگ به فایل خروجی صادر شده
  • دسترسی داشتن به برترین آثار منتشر شده از کاربران برنامه
  • توانایی ضبط صدا همراه با تصویر از خوانندگی خود
  • مجموعه ای از ابزار برای ویرایش موزیک هایتان
دانلود ADS

برنامه های مشابه Voloco

دانلود FL Studio Mobile – برنامه اف ال استودیو موبایل اندروید

FL Studio Mobile

Offline Mode
0
4.0.4
دانلود BandLab - اپلیکیشن ساخت موسیقی بندلب اندروید

BandLab

Offline Mode
0
10.17.0
دانلود Groovepad - Music & Beat Maker - اپلیکیشن ساخت موزیک و بیت اندروید

Groovepad

Offline Mode
3.44
1.11.0
edjing Mix - Logo

edjing Mix

Offline Mode
3.5
6.61.01
دانلود AudioLab premium - حرفه ای ترین برنامه ویرایش فایل صوتی اندروید

AudioLab

Offline Mode
0
1.2.5

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه