Video Converter, Video Editor-Logo توضیحات برنامه

Video-Converter-Video-Editor

Video Converter, Video Editor عنوان یک اپلیکیشن برای تبدیل فرمت ویدئو ها و ویرایش آن ها در اندروید است. ممکن است به دلایل مختلفی نیاز داشته باشیم که روی گوشی خود ویدئو ها را به فرمت های دیگر تبدیل کنیم یا این که روی آن ها ویرایش هایی مثل برش، چرخش و … اعمال نماییم. اپلیکیشن Video Converter, Video Editor با هدف ایجاد چنین امکاناتی روی گوشی های هوشمند و تبلت ها توسعه داده شده است و با نصب آن می توان به قابلیت های متعددی برای ویرایش ویدئو ها دست پیدا کرد. با استفاده از این برنامه می توان به آسانی فرمت ویدئو ها را به MKV  ،WMV ،AVI ،VOB ،3GP ،MP3 ،AAC ،WAV و … تبدیل نمود. می توان صدای ویدئو را از آن استخراج کرد و به صورت mp3 روی حافظه گوشی ذخیره نمود و حتی پیش از ذخیره آن را به صورت دلخواه برش داد.

اپلیکیشن Video Converter, Video Editor رابط کاربری بهینه ای دارد که به صورتی طراحی شده تا هر کسی بتواند به آسانی و بدون داشتن دانش تخصصی از آن برای اعمال ویرایش های دلخواه خود استفاده نماید. برای انجام هر کاری روی این برنامه تنها نیاز به چند کلیک ساده است. تمامی کار ها به صورت گام به گام انجام می شوند تا کاربر در پیدا کردن گزینه های مورد نظر خود دچار سردرگمی نشود. فرمت های مختلف فایل با دستگاهی که بیشتر برای آن ها شناخته شده است، مشخص شده تا تشخیص آن ها راحت تر باشد. ساخت ویدئو های اسلوموشن، چسباندن ویدئو ها به یکدیگر، ارائه پیش نمایش هنگام برش ویدئو ها، نمایش کامل اطلاعات فایل ها و …. از جمله ویژگی های این برنامه هستند که امتیاز 4.1 از 5.0 را در گوگل پلی برایش کسب کرده اند. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم و کامل این برنامه را از اپلیکیشن ها دانلود نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Video Converter, Video Editor :

  • رابط کاربری بهینه شده که کار با آن بسیار آسان است.
  • قابلیت تبدیل ویدئو به فرمت های مختلف با پشتیبانی از MP4 ،FLV ،MPEG-1،2 ،MOV ،MKV ،WMV ،AVI ،VOB ،3GP ،MP3 ،AAC ،WAV و ...
  • دارای ابزار برش ویدئو با پیش نمایش
  • امکان فشرده سازی ویدئو ها و کاهش قابل توجه حجم آن ها
  • چسباندن فایل های ویدئویی به یکدیگر و ساخت فایل واحد از آن ها
  • قابلیت ساخت ویدئو های اسلوموشن (تصویر آهسته)
  • چرخش و معکوس سازی فیلم ها
  • استخراج و ذخیره صدای ویدئو ها

برنامه های مشابه Video Converter, Video Editor

Videoshop-Video-Editor-Logo

Videoshop

Offline Mode
0
2.9.0
VFly-Video-editor-Video-maker-Video-status-app

VFly

Offline Mode
3
4.8.5
دانلود Noizz Pro - اپلیکیشن ویرایش ویدئو نویز برای اندروید

Noizz Pro

Offline Mode
3.29
5.3.2
Beat.ly-Music-Video-Maker-with-Effects-Logo

Beat.ly

Offline Mode
0
1.36.10294
VideoShowLite-1_1

VideoShow Lite

Offline Mode
0
9.3.1

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه