دانلود TV Time - #1 Show Tracker - اپلیکیشن تی وی تایم اندروید توضیحات تی وی تایم

TV Time – Track Shows & Movies یک اپلیکیشن عالی و بسیار کامل برای پیگیری دنیای فیلم و سریال در اندروید است. اگر از علاقه مندان به تماشای فیلم و سریال هستید و معمولاً بخشی از روز خود را به چنین کاری اختصاص می دهید، حتماً باید اپلیکیشن TV Time را روی گوشی خود نصب داشته باشید. این اپلیکیشن برای پاسخگویی به نیاز های عاشقان فیلم و سریال طراحی شده است و امکانات بسیار جالبی را در اختیار این افراد قرار می دهد که به آنها کمک می کند خیلی راحت تر و با دردسر کمتر دنیای فیلم و سریال را دنبال کنند و در جریان آخرین رویداد ها و فیلم و سریال های جدید قرار بگیرند.

اپلیکیشن TV Time – Track Shows & Movies از تمامی فیلم ها و سریال های جدید و قدیم پشتیبانی می کند. شما می توانید فیلمها و سریالهایی که میخواهید را به لیست تماشای خود اضافه کنید تا بتوانید خیلی راحت تر و آسان تر فیلم و سریال های مورد علاقه خود را دنبال کنید. این برنامه به صورت مرتب به روز رسانی می شود و در صورتی که یک اپیزود جدید از سریال های مورد علاقه شما منتشر شود یا یک فیلم جدید اکران شود، اطلاعات مربوط به آن فیلم یا سریال را در اختیار شما قرار میدهد تا همواره در جریان آخرین رویدادها قرار داشته باشید. علاوه بر این در صفحه مخصوص برای سریال ها و فیلم ها شما می توانید به هر فیلم و سریال یا به هر اپیزود مشخص از یک سریال امتیاز دهید و احساس خود را از این طریق بیان کنید تا دیگران بتوانند با استفاده از نظرات شما درباره تماشا یا عدم تماشای یک فیلم یا سریال تصمیم بگیرند.

علاوه بر این بخشی نیز در این برنامه وجود دارد که کاربران برنامه بتوانند از آن طریق با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. قسمت نظرات فیلمها و سریالها به گونه ای طراحی شده است که کاملا شبیه به شبکه اجتماعی باشد و کاربران بتوانند در آن عکس یا دیگر انواع محتوا با یکدیگر به اشتراک بگذارند. علاوه بر همه اینها بخشی نیز برای کشف فیلمها و سریالهای جدید در برنامه وجود دارد تا شما بتوانید با استفاده از این بخش فیلم ها و سریال هایی که ممکن است دوست داشته باشید را پیدا کنید و به لیست تماشای خود اضافه کنید. آخرین و جدیدترین نسخه اپلیکیشن TV Time هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان با لینک مستقیم از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار TV Time - Track Shows & Movies  :

  • پشتیبانی از تمامی فیلم ها و سریال های جدید و قدیم
  • ارائه اطلاعات کامل درباره هر فیلم و سریال
  • دارای بخشی برای نظر دهی به فیلم ها یا اپیزود های مختلف هر سریال
  • دارای بخشی برای ارتباط کاربران با یکدیگر کاملا شبیه به یک شبکه اجتماعی
  • پیشنهاد فیلم ها و سریال های جدید به کار بر اساس سلیقه او
دانلود ADS

برنامه های مشابه TV Time - Track Shows & Movies

AetherSX2 - Logo

AetherSX2

Offline Mode
0
1.1-2468
APK-Explorer-Logo

APK Explorer

Offline Mode
0
0.23
Satellite-Tracker-by-Star-Walk

Satellite Tracker by Star Walk

Offline Mode
0
1.4.2
دانلود MyHeritage - برنامه میراث من برای اندروید

MyHeritage

Offline Mode
0
6.2.5
دانلود Opera Touch - مروگر وب اپرا تاچ برای اندروید

Opera Touch

Online Mode
3.67
2.9.9

نظرات کاربران

ارسال دیدگاه