Translate On Screen توضیحات ترجمه متن صفحه نمایش

Translate On Screen

Translate On Screen عنوان یک اپلیکیشن فوق العاده برای ترجمه متون نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش اسمارت فون‌های اندرویدی می‌باشد. اگر نگاهی به مارکت اندروید داشته باشید شاهد هزاران استارت اپ برای ترجمه متن‌ها خواهید بود. اما یکی از مشکلاتی که معمولا کاربران با این دسته از ابزار دارند، نیاز به نوشتن متن‌ها در این برنامه‌ها می‌باشد. از این رو اگر شما بخواهید یک متن و یا جمله نمایش داده شده در بازی و یا صفحه وب را ترجمه کنید ابتدا باید آن را نوشته و یا با کپی کردن آن را به ابزار مورد نظرتان انتقال دهید! این دقیقا همان محدودیت‌هایی است که از آن صحبت می‌کنیم. با این وجود در این پست قصد داریم تا با معرفی یک استارت اپ فوق العاده هر گونه محدودیتی را در این زمینه از بین ببریم.

Translate On Screen گزینه‌ای مناسب برای ترجمه متن‌های نمایش داده شده بر روی نمایشگر اندروید می‌باشد. بدین منظور دیگر نیازی به کپی کردن متن‌ها نبوده و سیستم هوشمند به صورت خودکار تمامی متن‌ها را شناسایی کرده و در قالب یک صفحه شناور ترجمه‌ای دقیق را در اختیارتان قرار می‌دهد. مهم نیست که در حال اجرای یک بازی هیجان انگیز بوده و یا اینکه قصد وب گردی دارید، زیرا محدودیتی در ترجمه متن‌ها وجود نخواهد داشت. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این استارت اپ پشتیبانی از 100+ زبان مختلف در سراسر جهان است. به گونه‌ای که باید بگوییم که برنامه فوق از ترجمه زبان‌های سراسر جهان پشتیبانی می‌کند. قرار دادن موقعیت کلید صفحه شناور بر روی صفحه نمایش به دست شما بوده و همین امر کمک می‌کند تا در هنگام انجام فعالیت‌های خود دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

دیگر ویژگی برنامه Translate On Screen پشتیبانی آن از 6+ منبع مختلف برای ترجمه متن‌ها است. شما متناسب با خواسته‌های خود می‌توانید یکی از منابع را برای ترجمه متن‌ها انتخاب کنید، که از مهم‌ترین این منابع می‌توان به گوگل ترنسلیت نیز اشاره کرد. دیگر ویژگی برنامه Translate On Screen که در نوع خود بی‌نظیر است استفاده از تکنولوژی OCR می‌باشد. در این حالت قادر خواهید بود تا تمامی متن‌های نمایش داده شده بر روی تصاویر و یا نمایشگر را اسکن کرده و یک خروجی فوق العاده کامل از آن‌ها دریافت کنید. پس از این کار امکان اتقال فایل متنی و یا ترجمه آن با دقتی بیشتر برای شما عزیزان فراهم خواهد شد.

ویژگی های برنامه Translate On Screen:

  • ترجمه تمامی متن های نمایش داده بر روی نمایشگر بدون نیاز به کپی
  • تشخیص متون با دقتی فوق العاده بالا
  • امکان ترجمه متن های نمایش داده شده در بازی ها
  • پشتیبانی از 100+ زبان مختلف در سراسر جهان
  • استفاده از 6+ منبع مختلف برای ترجمه متن ها
  • بهره مندی از تکنولوژی OCR برای استخراج متن از تصاویر
  • ترجمه صوتی و هم چنین نمایش توضیحاتی کامل از هر کلمه به کمک دیکشنری
دانلود ADS

برنامه های مشابه Translate On Screen

SayHi-Translate

SayHi Translate

Offline Mode
0
5.0.12
Reverso Translate and Learn

Reverso Translate and Learn

Online Mode
0
11.8.1
دانلود Google Translate - برنامه گوگل ترنسلیت اندروید

Google Translate

Online Mode
3
7.13.28
iTranslate-PRO-Language-Translator-Dictionary-Logo

iTranslate Pro

Online Mode
0
5.9.2
Persian Dictionary & Translator - Dict Box-Logo

Dict Box

Offline Mode
3.67
8.7.6

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

بیت 24