دانلود Top Eleven 2021 – Be a Soccer Manager – بازی فوتبال یازده برتر اندروید + مود توضیحات برنامه

دانلود Top Eleven 2021 – Be a Soccer Manager – بازی فوتبال یازده برتر اندروید + مود

Top Eleven 2021 محبوب ترین بازی آنلاین مربیگری اندروید با بیش از 200 میلیون بازیکن رجیستر شده است. در این بازی شما در نقش مربی وظیفه دارید تیم را به سمت پیروزی هدایت کنید. تقریبا کنترل تمام باشگاه در اختیار شماست، چیدن ترکیب، تعیین زمان تمرین، پیشنهاد دادن به بازیکنان تاپ در مزایدات فعال آنلاین، نقل و انتقال بازیکنان و حتی ساخت و ساز استادیوم و محوطه آن همگی در اختیار بازیکن قرار می گیرد. در نتیجه برای اینکه تیم تان را به رتبه های برتر برسانید باید کارهای بسیار زیادی انجام دهید، این کارها با پیشرفت در بازی نیز افزایش خواهند یافت. این بازی شامل بیش از 28 تیم از لیگ های معتبر اروپایی مثل لیگ برتر انگلیس، بوندس لیگا آلمان، لالیگا اسپانیا و سری آ ایتالیا می شود.

بازی های فوتبال بصورت دو بعدی با دید از بالا برگزار می شوند تا شما در نقش مربی احاطه کامل بر روی نحوه بازی تیم داشته باشید. اما برای پیروزی در مسابقات فقط نیاز به خرید بهترین بازیکنان نیست، چیزی که پیروزی شما را تعیین می کند، نحوه کنترل باشگاه است. باید بدانید که چگونه بهترین استفاده را از ترکیب موجود ببرید و با تمرین های هوشمندانه توانایی بازیکنان موجود را افزایش دهید. البته حین اینکار همیشه حواس تان باید به مزایدات زنده ای که بصورت آنلاین برگزار می شوند نیز باشد. این بخش بازی بسیار هیجان انگیز طراحی شده چرا که تمام بازیکنان دنیا می توانند در این مزایدات شرکت کنند.

بازی Top Eleven 2021 واقعا کامل طراحی شده است، در کنار بازی های مرسوم لیگ، می توانید در بازی های دوستانه نیز شرکت کرده تا مهارت بازیکنان تیم و البته توانایی های خودتان در مربیگری را محک زده و از تاکتیک های جدید استفاده کنید. این بازی ها را می توانید با دوستان خود نیز انجام دهید. تقریبا همه چیز باشگاه را می توانید شخصی سازی کنید، از طراحی لوگو و پیراهن تیم گرفته تا طراحی استادیوم همگی به سلیقه شما بستگی دارند. Top Eleven 2021 یک بازی بی نهایت سرگرم کننده و اعتیاد آور در سبک مربیگری فوتبال است. از این لحاظ نمی توان رقیبی برایش قائل شد.

برنامه های مشابه Top Eleven 2021

دانلود Eight 8 Ball Pool - بازی بیلیارد آنلاین اندروید + مود + مگا مود

Eight (8) Ball Pool

Online Mode
3
5.3.0
دانلود MORTAL KOMBAT – بازی مورتال کامبت 11 اندروید

MORTAL KOMBAT

Online Mode
3.38
3.2.0
دانلود Last Day on Earth: Survival 1.16.1‏ - بازی آخرین روز زمین اندروید + مود

Last Day on Earth: Survival

Online Mode
0
1.17.11
دانلود Clash Royale - جدیدترین نسخه بازی کلش رویال اندروید

Clash Royale

Online Mode
3.83
3.5.0
دانلود World War Heroes – بازی قهرمانان جنگ جهانی اندروید + مود

World War Heroes: WW2 FPS

Online Mode
0
1.25.2

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه