Tonkeeper — TON Wallet توضیحات تون کیپر

Tonkeeper — TON Wallet

Tonkeeper یا تون کیپر به عنوان یک کیف پول غیرمتمرکز در اکوسیستم TON، امکان دسترسی آسان کاربران به خدمات و امکانات این شبکه را فراهم می‌کند. این اپلیکیشن که برای iOS، اندروید، وب، دسکتاپ و حتی افزونه مرورگرهای کروم و فایرفاکس در دسترس است، به کاربران اجازه می‌دهد تا با کنترل کامل، دارایی‌های رمزنگاری شده خود را مدیریت کنند.

  • امنیت و حفاظت از دارایی‌ها

پرداخت با رمزارز اکنون به همان راحتی پول نقد است: بدون نیاز به پر کردن فرم‌های طولانی، افشای اطلاعات شخصی و خطرات سرقت هویت یا کلاهبرداری. کیف پول شما تمام کلیدها را به طور امن نگه می‌دارد و پول شما تحت کنترل شخصی شماست.

  • هزینه‌های پایین تراکنش

یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از TON، هزینه‌های پایین تراکنش است. قبل از TON، بلاک چین‌هایی مانند بیت کوین یا اتریوم با افزایش تقاضا، مقیاس‌پذیری کافی نداشتند و در نتیجه هزینه‌ها افزایش می‌یافت. این به این معنی بود که هر زمان افراد بیشتری برای شرکت در آخرین موضوع داغ روز شتاب می‌گرفتند، هزینه‌ها به شدت افزایش می‌یافت و شما باید برای یک تراکنش معمولی بهای گزافی را متحمل می‌شدید.

اما اکنون با TON و مقیاس‌پذیری بهبود یافته آن، هزینه‌ها ثابت است و هنگامی که بار ترافیک افزایش می‌یابد، شبکه بار را توزیع می‌کند و منابع اعتبارسنجی بیشتری را جذب می‌کند. هزینه‌های پایین TON به قدری معقول است که می‌توانید چندین بار در روز با آن پرداخت کنید و حتی به آن فکر نکنید، درست مانند یک کارت بانکی یا پول نقد.

  • کسب سود با استیکینگ (Staking)

Tonkeeper همچنین ویژگی جالب توجه دیگری به نام استیکینگ (Staking) را ارائه می‌دهد که به کاربران امکان می‌دهد با اختصاص دادن رمز ارزهای TON یا NotCoin خود به استخرهای استیکینگ، از سود حاصل از هزینه‌های تراکنش سهیم شوند. این هزینه‌های پایین که در بالا به آنها اشاره شد، در واقع سودی است که به گره‌های اعتبارسنج شبکه تعلق می‌گیرد.

  • استخرهای استیکینگ

هر چه تعداد کاربران TON برای تراکنش‌های روزانه بیشتر شود، هزینه‌های بیشتری پرداخت می‌کنند و در نتیجه سود اعتبارسنجان افزایش می‌یابد. شما نیز می‌توانید با عضویت در این استخرهای استیکینگ، سهمی از این سود را به دست آورید. با اختصاص دادن رمزارزهای TON خود به عنوان وثیقه امنیتی، وزن گره اعتبارسنج را افزایش می‌دهید و در ازای آن از سود هزینه‌های تراکنش سهم می‌برید.

همچنین استخرهای استیکینگ نقد شونده در TON مانند Tonstakers وجود دارد که در آن سهم شما از استخر به صورت یک توکن است که می‌تواند به سرعت با TON یا هر دارایی دیگری مبادله شود.

  • مرورگر اختصاصی dApp

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب Tonkeeper، مرورگر اختصاصی آن برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز یا dApp است. این مرورگر داخلی اجازه می‌دهد تا به هر منبعی به صورت امن متصل شوید و به راحتی پرداخت‌ها و سایر تراکنش‌ها را با کنترل کامل بر روی دارایی‌ها و اطلاعات خصوصی خود انجام دهید. مرورگر سابقه جستجوی شما را به اشتراک نمی‌گذارد و یک راه راحت برای تعامل با تمام اکوسیستم TON، مستقیماً از کیف پول موبایل شماست. همچنین می‌توانید از طریق استاندارد امن و راحت TON Connect در هر مرورگر و دستگاهی به یک dApp متصل شوید که در سال 2022 توسط تیم Tonkeeper معرفی شد.  آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه را هم اکنون می توانید به صورت رایگان از اپلیکیشن ها دریافت نمایید.

 

برنامه های مشابه Tonkeeper

دانلود AP - Asan Pardakht - اپلیکیشن آپ برای اندروید

Asan Pardakht

Online Mode
3.11
6.8.0
دانلود Hamrah Card – آپدیت جدید برنامه همراه کارت اندروید

Hamrah Card

Online Mode
3.38
7.0.16
دانلود برنامه ویپاد اندروید

Wepod

Online Mode
4.17
3.60.0
Google Wallet

Google Wallet

Offline Mode
0
24.4.604366776
دانلود My Digipay اندروید

My Digipay

Online Mode
3
2.5.5

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه

روبینو