فانو فیلم

دانلود Tom & Jerry: Mouse Maze - بازی تام و جری اندروید + مود توضیحات تام و جری

دانلود Tom & Jerry: Mouse Maze - بازی تام و جری اندروید + مود

Tom & Jerry: Mouse Maze عنوان یک بازی دلنشین و سرگرم کننده در سبک آرکید و مخصوص اندروید است که براساس کارتون‌های دوست داشتنی تام و جری ساخته شده است. تقریبا نمی‌شود انسانی را پیدا کرد که با این دو شخصیت کارتونی آشنایی نداشته باشد. این بار اما به لطف همکاری استودیو بازیسازی گلوبال فان با کمپانی برادران وارنر شاهد عرضه بازی‌‌ تام و جری بر روی اندروید هستیم. در این بازی شما کنترل جری یا همان موش زبل و زیرک را بدست گرفته و باید از دست تام فرار کنید. جری چند روزی است غذا نخورده و حسابی گرسنه است. جری تصمیم گرفته هر چه می‌‌تواند پنیر جمع کند تا دیگر گرسنگی نکشد، اما برای انجام این کار دو مانع بزرگ سر راه او قرار گرفته، یکی تام و دیگری هزارتوی مارپیچ که کار فرار را سخت می‌کند.

در بازی Tom & Jerry: Mouse Maze بازیکن باید جری را از درون هزارتو راهنمایی کرده و هر چه می‌تواند پنیر جمع کند. اما کار به این سادگی‌ها هم که فکر می‌کنید نیست، بر سر راه‌تان، تعداد زیادی تله و نقاط روغنی و لیز است که پیشروی شما را کند می‌کند. علاوه بر تله‌ها باید حواس‌‌تان به تام نیز باشد، وقتی تام به شما می‌رسد، فرصت این را دارید که پشت اشیائی مثل گلدان یا زیر مبل قایم شده و حتی از  طریق سوراخ‌های دیوار، به قسمت‌های دیگر تله پورت کنید. در هر مرحله برای کسب سه ستاره تلاش خواهید کرد. اگر دفعه اول ستاره‌های کمتری کسب کردید، می‌توانید مرحله را تکرار کرده و سه ستاره کامل را دریافت کنید. بیش از 100 مرحله در بازی تام و جری وجود دارد که هر کدام تنوع بالایی در محیط و نحوه بازی دارد.

در بازی Tom & Jerry: Mouse Maze سه مود یا حالت بازی وجود دارد که بازیکن بنا به علاقه خود می‌تواند هر کدام را انتخاب کند. این مودها شامل مود کلاسیک، فرار و پازل مچ کردن رنگ‌های مشابه می‌شود. در طول هر مرحله جایزه‌هایی به بازیباز تعلق می‌گیرد که با کمک آن می‌‌تواند قابلیت‌های بیشتری برای جری خریداری کند.

ویژگی های بازی Tom & Jerry: Mouse Maze :

  • دارای بیش از 100 مرحله متنوع و رنگارنگ
  • گیم پلی جذاب و بسیار سرگرم کننده
  • سه مود یا حالت بازی از قبیل کلاسیک، فرار و حل پازل
  • گرافیک دو بعدی و کارتونی زیبا
  • بیش از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی
  • اجرای آفلاین و رایگان

برنامه های مشابه Tom & Jerry: Mouse Maze

دانلود Minecraft - بازی محبوب ماینکرافت برای اندروید

Minecraft

Online Mode
3.29
1.19.50.24
دانلود Minecraft Trial – بازی ماینکرافت تریال اندروید

Minecraft Trial

Offline Mode
2.6
1.19.31.01
دانلود Sonic Dash - بازی سونیک دش اندروید

Sonic Dash

Offline Mode
0
6.0.0
دانلود Rider - بازی آرکید اعتیاد آور رایدر اندروید + مود

Rider

Offline Mode
4
1.6.6.1
دانلود Death Worm - بازی آرکید کرم مرگبار اندروید + مود

Death Worm

Offline Mode
1
2.0.041

نظرات کاربران

  • هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه